fbpx
slider

Lexus LC kabrioleto koncepcija

Prieš trejus metus Detroite pristatytas „Lexus LC“ kupė šokiravo visą automobilių rinką. „Lexus“ komandos tikslas buvo sukurti visiškai kitokį modelį, ir, pasirodo, tai buvo tik pradžia. Visą šį laiką, „Lexus“ tyrinėjo šio modelio paklausą rinkoje, o naujausias šių tyrimų rezultatas debiutavo 2019 m. Šiaurės Amerikoje vyksiančioje tarptautinėje automobilių parodoje. Tai pirmoji „Lexus LC“ kabrioleto koncepcijos premjera pasaulyje.

Kuriant „Lexus LC“ kabrioleto konceptą, pagrindinis dizainerių komandos tikslas buvo sukurti „išbaigto grožio“ įspūdį.  Kiekvienas kontūras, nuo priekinio stiklo griovelio iki galinio sparno, pagamintas taip, kad sukurtų grįžtamąjį ryšį. Jie stengėsi, jog „LC“ kabrioleto dizainas būtų nuostabus, nesvarbu, iš kurio kampo žiūrima.

 „Ši koncepcija atspindi neabejotiną „LC“ kupė dizainą ir paverčia jį ateities kabrioletu. Jame susilieja visi geriausi „LC“ kupė ir kabrioleto bruožai“, – teigia „LC“ kabrioleto vyriausiasis dizaineris Tadao Mori.

 „LC“ kabrioleto koncepcija išlaiko elegantiškas LC kupė proporcijas. Išskirtinės automobilio dizaino formos sujungia japonišką estetiką ir vairavimo malonumą, kurį gali sukurti tik kabrioleto vairavimas.

Be patrauklaus išorinio dizaino, „Lexus LC“ kabrioleto koncepcija vilioja ir itin patogiu salonu, kuris patenkina visus poreikius. Nuo patogių sėdynių iki kiekvieno jungiklio paspaudimo,  „LC“  sukurtas taip, kad net ilgiausia kelionė būtų patogi ir maloni. Baltos odos apdaila su geltonos spalvos dygsniuotomis siūlėmis prideda spalvų, tačiau nenustelbia dėmesio nuo vyraujančio subtilaus dizaino ir elegancijos. 22 colių ratai ir griežtos „LC“ kabrioleto  linijos sustiprina jos našumą.

„Jei pradėtume šio modelio gamybą, ji visais atvejais būtų  įkvepianti. Kai priartėtumėte, pamatytumėte jo dinamines linijas, išgirstumėte variklio gausmą ir pajustumėte viską aplink jus kelyje. Kiekvieną kartą, kai sėdėtumėte už „LC“ kabrioleto vairo, jus užvaldytų unikalus ir jaudinantis jausmas“, – sakė vyriausiasis dizaineris Tadao Mori.

2019-01-14


Atgal