fbpx
slider

Elektrinis UX300e turės 10 metų akumuliatoriaus garantiją

Nuo 2005 m. “Lexus” sukūrė daugiau nei 1,7 mln. elektrifikuotų hibridų. Pasitelkiant šią unikalią „Lexus“ patirtį, naujasis elektrinis „UX300e“ įkūnis neprilygstamą kokybę ir patikimumą, kurie yra „Lexus“ ženklo bruožai. Pirmojo visiškai elektrinio „Lexus“ pranašumas – tai gamintojo lyderystė akumuliatorių valdymo sistemose, galios valdymo blokuose ir elektros varikliuose.

Naujai sukurta ličio jonų baterija

„UX 300e“ automobiliui energiją teikia naujai sukurta didelės talpos, 54,3 kilovatvalandžių baterija, kuri NEDC cikle įveikia 400 km nuotolį, atitinkantį daugiau nei 300 km tikslinį nuotolį WLTP cikle.

288 ličio jonų akumuliatorius, esantis po salono grindimis ir galine sėdyne, užtikrina žemą svorio centrą, suteikia erdvės ir praktiškumo, kurio tikimasi iš miesto krosoverio.

Maksimalizuotas akumuliatoriaus veikimo laikas ir patvarumas

Užtikrinant geresnį valdymą ir akumuliatoriaus veikimo laiką, specialūs jutikliai stebi kiekvieno akumuliatoriaus elemento ir bloko įtampą, taip pat akumuliatoriaus elemento temperatūrą. Kartu su pažangiausia automobilio akumuliatorių valdymo sistema, tai garantuoja gerą akumuliatoriaus darbą ir prailgina nuvažiuojamą atstumą.

„Lexus“ naujajam „UX300e“ sukūrė akumuliatoriaus elementų oro aušinimo sistemą, kuri yra saugesnė ir lengvesnė nei vandeniu aušinamos sistemos. Akumuliatoriaus viduje cirkuliuojant atvėsintam orui, akumuliatoriaus didžiausią galią galima pasiekti įkraunant automobilį greitojo įkrovimo metu. Veikdama kartu su oro kondicionieriumi salone, sistema pagerina automobilio našumą, akumuliatoriaus veikimo laiką ir įkrovimo efektyvumą.

Patikimumas buvo pats svarbiausias, plėtojant akumuliatoriaus šildymo sistemą šaltuoju metų laikotarpiu. Šildymo elementai, esantys po kiekvienu akumuliatoriaus moduliu, sumažina šalčio poveikį važiavimo diapazonui, užtikrinant, kad visa energija būtų naudojama nuo pat pradžių.

Galiausiai, ilgai ir be rūpesčių tarnaujantis akumuliatorius turi guminius sandariklius, kurie apsaugo jį nuo vandens ir dulkių.

10 metų akumuliatoriaus garantija

Prekės ženklui pasitikint savo elektrinių transporto priemonių technologijomis, „Lexus“ siūlo 10 metų (arba 1 000 000 km) garantiją elektromobilių (BEV – Battery Electric Vehicle) pagrindinio akumuliatoriaus ir jo talpos sumažėjimo daugiau nei  70% funkciniams defektams, su sąlyga, kad savininkas laikysis reguliarių aptarnavimo

patikrinimų, numatytų priežiūros programoje. Be akumuliatoriaus garantijos, „UX300e“ savininkui bus suteikta 3 metų transporto priemonės garantija ir 5 metų (arba 100 000 km) garantija važiuoklės defektams.

„Mūsų pripažinta lyderystė elektrifikavimo srityje ir šis 10 metų garantijos įsipareigojimas suteikia naują pasitikėjimo lygį klientams, pasirinkusiems elektromobilį šiame segmente“, – sako Pascal‘is Ruch‘as, „Lexus Europe“ vadovas.

Preciziškai suprojektuota elektrinių automobilių transmisija

Itin kompaktiška nauja transmisija su 3 velenų išdėstymu ir reduktoriaus mechanizmu, užtikrinančiu didelį variklio greitį ir ypač mažą triukšmo lygį. Ilgesniam komponentų tarnavimo laikui ir ypač sklandžiam važiavimui, „Lexus“ inžinieriai pristatė patobulinimus – krumpliaračio dantų paviršiaus šlifavimą, garsui nepralaidų dangtį ir optimizuotą tepimo sistemą.

Didelis elektros variklio galingumas

Visiškai naujoje elektromobilio „UX300e“ pavaroje yra didelės galios 150 kW (204 DIN AG) elektros variklis / generatorius, varantis priekinius ratus. Tai suteikia automobiliui pagreitį, leidžiantį pasiekti maksimalų 160 km/h greitį, o 0–100 km greitis pasiekiamas per 7,5 s.

Sukurta pagal aukštus „Lexus” kokybės standartus

Gamintojas užtikrina, kad pirmasis visiškai elektra varomas „Lexus“ turės tokią pačią pasaulinės klasės kokybę, kuri yra kiekvieno „Lexus“ automobilio pagrindas, „UX 300e“ kartu su elektrifikuotais hibridiniais modeliais sukurtas „Lexus“ apdovanojimus pelniusioje Kyushu gamykloje, o gamybą prižiūri garsieji „Takumi“ meistrai.

Išgarsėję dėl išskirtinio dėmesio detalėms ir griežtų standartų, „Takumi“ puikiai įkūnija „Lexus“ kokybės įsipareigojimą kiekviename automobilyje.

„UX300e“ bus pristatytas pasirinktose Europos rinkose iki metų pabaigos.

2020-05-12


Atgal