fbpx
slider

Visiškai elektrinis „UX 300e“ pasiūlys visapusiškai naują patirtį elektromobilių savininkams

Kadangi pirmojo visiškai elektrinio „UX 300e“ pagrindas – naujausios technologijos, „Lexus“,  siekdamas savo klientams malonios ir be rūpesčių patirties, bendradarbiaujant kartu su „Digital Charging Solutions GmbH“, pirmaujančia patogių skaitmeninių įkrovimo sprendimų srityje ir turinčią prieigą prie didžiausio įkrovimo tinklo Europoje, pristatė  paslaugų kompleksą „Lexus Charging Network“. Naujoji paslauga pasiekiama naudojant „Lexus Link“ ryšio programą, kuri buvo sukurta siekiant papildyti „Omotenashi“ paslaugų filosofiją.

 

„Mūsų naujieji „UX 300e“ savininkai atras nepatirtą elektrifikuotą vairavimo patirtį, būdingą tik „Lexus“.,- teigė  Pascal‘is Ruch‘as, „Lexus Europe“ vadovas. „Mes pritaikėme naujausias ryšio technologijas, kad užtikrintume, jog „UX 300e“ atitinka aukščiausio lygio klientų pasitenkinimo kriterijus.“

Kai sistema bus visiškai įdiegta, naujoji „Lexus Charging Network“ paslauga suteiks prieigą prie didžiausio Europoje tinklo, kuriame yra apie 160 000 viešųjų įkrovimo stočių. „UX 300e“ vairuotojai galės lengvai patikrinti, kurios stotelės reikiamu laiku yra laisvos, koks jų įkrovimo greitis ir kokia yra paslaugos kaina. „Lexus Link“ įkrovimo stotelių paieškos pagalba greitai surandama įkrovimo stotelė, nesvarbu, kur Europoje bebūtų klientas, o stotelė atpažįsta naudotojo kortelę.

Naudojantis „Lexus“ įkrovimo tinklu, „UX 300e“ savininkams užteks pasirašyti vieną sutartį ir turėti vieną įkrovimo kortelę, kuri galios visoje Europoje. Tai reiškia, kad keliaujant nereikės daugybės kortelių ir sutarčių su skirtingais tiekėjais. Už visas suteiktas paslaugas mokėjimas bus atliekamas vieną kartą per mėnesį, pagal gautą sąskaitą faktūrą.

„Pasitelkę tvirtą „Lexus“ viziją ir lyderystę elektrifikuotose hibridinėse transporto priemonėse bei remiantis turima patirtimi, kuriant skaitmeninius įkrovimo sprendimus, bus galima sklandžiai pereiti prie važiavimo vien elektra. Naudojantis nesudėtingomis paslaugomis, „Lexus UX 300e” savininkai dabar galės patogiai įkrauti savo transporto priemones daugelyje Europos šalių, turėdami vieną kortelę“, – aiškina „Digital Charging Solutions GmbH“ generalinis direktorius Markus Bartenschlager.

Pažangus ryšys

Naujasis „UX 300e“ suteikia vairuotojui galimybę nuotoliniu būdu valdyti įkrovimą, atitirpinimą bei oro kondicionavimo sistemos valdymą. Pavyzdžiui, naudodamasis „Lexus Link“ programėle, prieš sėsdamas prie vairo, savininkas gali įjungti automobilio šildymą ar ventiliaciją. Atitirpinimo nustatymas nutirpdys langus ir sušildys automobilį, todėl tam nebus sugaišta laiko, o karštą dieną saloną galima atvėsinti ir paruošti komfortabiliam važiavimui. Sistema veiks iki 20 minučių, todėl veikimą galima sinchronizuoti su laiku, kada savininkas nori pradėti savo kelionę.

„Lexus Link“ turi ir daugiau naudingų funkcijų:

  • „Find my Car“: suranda „UX 300e“ ir nukreipia vairuotoją prie jo;
  • „Share to car“: leidžia vairuotojui planuoti maršrutą kita transporto priemone ir nusiųsti informaciją į savo automobilį, o „Car to door“ pėsčiomis nukreipia nuo automobilio pastatymo vietos iki galutinio kelionės tikslo;
  • vairavimo analizė: leidžia vairuotojui sekti keliones, vairavimo stilių, pasižymėti komandiruotes;
  • aptarnavimas ir priežiūra: padeda vairuotojui planuoti „UX 300e“ priežiūrą;
  • įspėjamųjų lempučių analizė: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir visus veiksmus, kurių reikėtų imtis.

Įkrovimo galimybės namuose ir kelyje

„Lexus“ sukūrė „UX 300e“ akumuliatorių tokios talpos, kad daugumai Europos vairuotojų jį reikės įkrauti tik kartą per savaitę. Daugeliu atvejų bus kraunama namuose per naktį, naudojant kintamosios srovės įkrovimo stotį, kurią „Lexus“ padės įdiegti. Dėl daugybės funkcijų „UX 300e“ savininkui namų įkrovimas yra ypač patogus.

Ilgesnių kelionių metu „Lexus Link“ programa padės vairuotojui greitai surasti nuolatines įkrovimo stoteles „Lexus“ įkrovimo tinkle, kur jie galės greitai įkrauti automobilį, mėgaudamiesi kavos pertraukėle.

Nuotolinis įkrovimo valdymas

Naudodamas „Lexus Link“, „UX 300e“ savininkas gali suplanuoti automobilio įkrovimo laiką, kad pasinaudotų, pavyzdžiui, ne piko metu galiojančiais energijos tarifais. „Lexus Link“ taip pat leidžia jiems patikrinti automobilio akumuliatoriaus būseną, esamą važiavimo nuotolį ir laiką, likusį iki visiško įkrovimo – informacija yra ypač naudinga, kai elektromobilis yra prijungtas prie viešojo įkrovimo taško. „Lexus Link“ taip pat siųs įspėjimus, kai bus pasiektas žemas akumuliatoriaus įkrovos lygis ar iškils bet kokių įkrovimo proceso problemų.

2020-10-05


Atgal