fbpx
slider

Lexus UX

Parodyta oficiali nekantriai laukto Lexus UX, kompaktiškojo miesto visureigio, nuotrauka ir video dar iki pasaulinio šio modelio debiuto, įvyksiančio 2018 m. kovo 6 d. Ženevos automobilių parodoje.

Šie pirmieji vaizdai atskleidžia drąsų ir stilingą UX visureigio dizainą. Kad tai visureigis, patvirtina raumeningi modelio sparnai ir briaunuota bei aukšta linija, tačiau visiškai nauja platforma suteikia UX išskirtinį tvirtumą ir žemą svorio centrą, kuris hečbeku suteikia manevringumo.

Automobilio viduje randame į vairuotojo patogumą orientuotą saloną, didelę ir svetingą keleivių erdvę ir įtaigų kelio vaizdą.

Savo drąsiu dizainu, puikiu meistriškumu ir lakios vaizduotės technologinėmis funkcijomis, UX, kaip prabangus prekės ženklas, tikimąsi, užims dinamišką ir augančią rinkos dalį.

Be pasaulinės Lexus UX premjeros, Ženevos automobilių parodoje apsilankiusiųjų lauks naujojo septynviečio Lexus RX L bei “Lexus LF-1” koncepcija, pirmą kartą paskelbta Detroito automobilių parodoje, Europinė premjera. Parodoje taip pat išvysime “Special Edition RC F” kupė, sukurtą Lexus F 10-osioms metinėms.

Kovo 6 d. 10 val. Lexus stende 4 salėje  vyks Lexus spaudos konferencija su nauju “Lexus Europe” vadovu Pascal Ruch ir UX vyr. inžinieriumi Chika Kako.

Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti: https://livestream.com/LexusInternational/geneva2018

2018-02-27


Atgal