fbpx
slider

EXPERIENCE AMAZING

KĄ REIŠKIA EXPERIENCE AMAZING?

Tai vaizduotė, kuri paprastą paverčia nepaprastu. Kadangi inovacijos yra vienas svarbiausių Lexus DNR komponentų, tad aistra viskam, kas inovatyvu, apima daug daugiau nei automobiliai. 

Unikali įžvalga apie inovacijas, meistrystę, vaizduotę ir novatorišką požiūrį į dizainą.

LEXUS KONCEPTINĖ SPORTINĖ JACHTA. Dizaino pagrindą sudaro be siūlių tarpusavyje sujungti viršutinis denis ir išorinis korpusas, kurie įrėmina vidinę laivo erdvę.

LEXUS SKYJET. Lexus ir filmo „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ pristatė kosminį laivą SKYJET, kuris atspindi filmo kūrėjų siekį nuspėti, kaip po 700 metų atrodys reali transporto priemonė, tinkanti Valeriano pasauliui.

TAKUMI MEISTRIŠKUMAS. Automobilių gamyklose interjero siūles paprastai siuva robotai. Tačiau Lexus gamyklose – tai meistrų darbas, kuriam atlikti būtina aukščiausia kvalifikacija. Lexus meistras savo pirštų miklumą turi įrodyti atlikdamas testą – per 90 sekundžių silpnesniąja ranka, niekur neatremdami lankstomo popieriaus lapelio, privalo sukurti tobulą origamio katę.

PAGRINDINĖ SCENA. Kas sieja „Beatles“, „Woodstock“ muzikos festivalį ir „Lexus“ garso sistemą? Visa tai galima apibūdinti vienu žodžiu – „Levinson“. „Lexus“ bendradarbiauja tik su „Mark Levinson Audio“, siekdamas teikti aukščiausios kokybės automobilių garso sistemas jau nuo 2001 metų, kada buvo išleistas Lexus LS430 modelis. Dėmesys detalėms, esančioms šioje garso aparatūroje, yra akivaizdus.

PATIKRINTA EKSTREMALIOMIS SĄLYGOMIS. Kiekvienas Lexus automobilis sukurtas taip, jog prabangus interjeras net ir po daugelio metų naudojimo liudija apie išskirtinę medžiagų kokybę.

LEXUS KONCEPTINĖ KINETINĖ SĖDYNĖ. Kuriant šią automobilio sėdynę siekta atkartoti žmogaus judesius vaikštant ar bėgant: sėdimoji dalis ir atlošas juda priklausomai nuo žmogaus svorio ir veikiančių išorės jėgų. Todėl sėdint sėdynė stabilizuoja automobilio judėjimo sąlygojamus galvos svyravimus, užtikrindama stabilų regėjimo lauką. Tokia sėdynės konstrukcija mažina vairuotojo ir keleivių nuovargį, palengvina automobilio valdymą ir leidžia mėgautis didesniu komfortu.