fbpx
slider

Prabanga alsuojanti jachta
LEXUS LY 650

Gaminti nepakartojamus automobilius – tai, ko nenuilstamai siekia Lexus. To įrodymas – LS 500 durų apmušalai, įkvėpti origami meno. Ar „Morpho drugelio“, kuris neturi mėlynos spalvos, bet dėl ypatingos sparnų struktūros, kurią sudaro žvynai, matoma mėlyna spalva, įkvėpta “Structural Blue” spalva. Nepakartojamumo įspūdį kuria kiekviena detalė, kuri yra aplink Lexus ženklą. Šis jūrinis Lexus pritaikymas yra dar vienas įrodymas, kad Lexus ieško naujovių tiek automobilių pramonėje, tiek ir už jos ribų.

Lexus vertina prabangias patirtis, būtent dėl to išdrįso žengti į kulinarijos, dizaino, filmų pasaulius. Tai alternatyvios galimybės bendrauti su prekės ženklu. Lexus International prezidentas Yoshihiro Sawa, kalbėdamas apie “Lexus” viziją, teigia, kad tai ženklas, kuris “ieško naujų būdų pristatyti inovacijas ir nepakartojamas patirtis mūsų svečiams“.

Dabar “Lexus” grįžta į „vandenį“ su sekančia “Lexus” jachta – “LY 650”. L-finesse dizainas, išreikšta ne tik automobilių pasaulyje, bet ir “LY 650”.

Skatinami visuomenės susidomėjimo Lexus sportinės jachtos koncepcija, vykdantysis viceprezidentas pritarė tolesniam laivybos temos plėtojimui. Shigeki Tomoyama noras “pristatyti svajonę, panašią į prabangaus gyvenimo būdo viziją, kur Lexus jachta išplečia “Lexus” mobilumo galimybes į vandenyną.”. Siekdami šia svajonę paversti realybe, „Marquis-Larson Boat Group” buvo pasirinkta kurti, parduoti ir aptarnauti kitą Lexus jachtą.

Pasak Pulaski, WI, Marquis-Larson, tai yra ideali partnerystė. “Marquis” darbo pagrindas – meistriškumas, kuris panašus į Lexus “Takumi” paveldą. Tai puikiai atliekantys savo darbą laivų statytojai, daugelis iš kurių šioje kompanijoje dirba jau 30 metų.

Kelios iš patraukliausių 42 pėdų sportinės Lexus jachtos koncepcijos bruožų pasiekė “LY 650”. Naujausia Lexus jachta yra 65 pėdų ilgio, 19 pėdų pločio. Žiūrint iš profilio, elegantiškas jachtos iškilimas ir kritimas yra aiškus “Lexus” stogo linijos atspindys.

Tikimasi, kad pirmoji “Lexus LY 650” jachta bus baigta 2019 m. antroje pusėje ir debiutuos metų pabaigoje.

Preliminarios specifikacijos:

  • Bendras ilgis 65’5 “(19,96 m)
  • Sija (plotis) 18’8 “(5,72 m)
  • Varikliai Volvo IPS 1200 (“Volvo IPS 1350”)
  • Kuro talpa 1000 gal (3785 l)
  • Vandens talpa 225 gal (852 l)
  • Laikyti talpos talpa 170 gal (643 l)
  • Kajučių skaičius – 3
  • Miegamų vietų skaičius – 6

2018-09-11


Atgal