fbpx
slider

Riboto leidimo
LEXUS LC 2020

Stiliaus ikona tapęs Lexus LC, nuo tada, kai buvo pristatytas prieš trejus metus, šiais metais pristato dar vieną rafinuotumo lygmenį – riboto leidimo „Lexus LC 2020“.

Derinant sensacingas LC linijas su klasikine spalvų palete, šis naujas ribotos gamybos LC siekia išaukštinti rafinuotesnį, subrendusį kupė, neatsisakydamas šiuolaikinės išvaizdos, technologijų ir stiliaus, dėl kurių jis yra toks geidžiamas.

Transformacija prasideda nuo išskirtinių „Terrane Khaki“ dažų, išskirtinių riboto leidimo spalvų, sukurtų būtent LC modeliui. Subtilus spalvos gylis, traukiantis akį žvilgesys, išskirtinis žalios spalvos atspalvis – tai komplimentas kiekvienam įspūdingo LC dizaino kampui. 21 colio, dviejų tonų ratų komplektas užbaigia vaizdą, pakeldamas LC stiliaus profilį į kitą lygį.

„LC Limited Edition“ interjeras yra toks pat ryškus dėl parinkto dviejų spalvų derinio, kuris pabrėžia išskirtinį dizainą ir meistriškumą, kurį galima rasti kiekviename LC. Dešimties krypčių reguliuojamos sėdynės yra apdirbtos anilino oda, minkščiausia ir aukščiausios kokybės oda, kurią galima rasti „Lexus“ serijoje. Turtinga „Bespoke Saddle Tan“ spalva būdinga tik ribotam leidimui ir ją papildo šiek tiek tamsesnis „Alcantara®“ apdailos atspalvis ant durų plokščių, suteikiantis salonui minkštumo ir kviečiantis užsukti į saloną.

Priešingai nei „įdegusios“ sėdynės, ant vairo, prietaisų skydelio, centrinės konsolės ir durų naudojama tamsi juodo gintaro oda. Rudos siūlės apjungia tamsesnę odą su šviesesnėmis sėdynėmis ir pabrėžia fanatišką kiekvieno dygsnio tikslumą.

Kiekvienai „2020 Lexus LC Limited Edition“ apdailai yra pritaikyta slenksčio plokštė, kuri žymi kiekvieno automobilio ribotą leidimą. Galinių stabdžių žibintų geometrinės formos, lazeriu išpjaustytos plokštės – tai subtilus priminimas apie šio automobilio unikalumą kaskart Jums atidarant duris.

Riboto leidimo LC neturi mechaninių pakeitimų, nesvarbu, ar tai nuostabus LC 500 su 5,0 litro V8 benzininiu varikliu ir „Direct Shift“ 10 greičių automatine transmisija, ar savaime įsikraunančio hibrido versija – „LC 500h“, kurioje yra pirmoji pasaulyje keturių pakopų daugiapakopė hibridinė sistema; 3,5 litro V6 benzininis variklis kartu su patobulintu elektriniu varikliu.

Be pagrindinės „Terrane Khaki“ spalvos, riboto leidimo LC modelį taip pat galima įsigyti „Graphite Black” ir “Sonic Titanium” spalvų.

 „Lexus LC 500 Limited Edition 2020“ Europos salonuose pasirodys 2019 m. spalio mėn.

2019-08-14


Atgal