fbpx
slider

Specialioji „LC“ kabrioleto „Regatta Edition“ versija

Norėdami kuo geriausiai atskleisti naujojo „LC“ kabrioleto dizainą, „Lexus“ sukūrė „Regatta Edition“ – išskirtinę modelio versiją, pasižyminčią unikaliu spalvų deriniu. Giliai mėlynos spalvos kėbulas ir stogas, baltos ir mėlynos spalvos interjeras sukuria prabangios prieplaukos, kuri prišvartuota jūrinių jachtų, atmosferą – įvaizdį, kuris buvo originalaus automobilio įkvėpimo dalis.

Šio modelio spalva – „Structural Blue“ – tai „Lexus“ spalva, sukurta specialiai „LC Coupe“ modeliui, kuriai išgauti naudojamos pažangios dažų technologijos, kad būtų atkartotas gamtos pasaulyje aptinkamas intensyvus tonas. Pigmente esančios mikrodalelės atspindi šviesą taip, kad išryškintų kėbulo kreives ir pakeistų šviesos ir atspalvio suvokimą, žiūrint iš skirtingų kampų.

Eksterjero spalva puikiai dera su „Regatta Edition“ versijos „Marine Blue” sulankstomo minkšto stogo apdaila, pabrėžiant dizainerių sėkmę, išlaikant išskirtinę „LC“ kupė stogo liniją kabrioleto kontekste.

Suprasdami, kad kabrioleto vidus bus matomas dažniau, „Lexus“ dizaineriai užtikrino harmoniją automobilio viduje ir išorėje.

Ši kokybė puikiai užfiksuota „Regatta Edition“ versijoje su tamsiai mėlynos ir baltos spalvos deriniu. Balta spalva yra dominuojanti spalva, naudojama priekinių statramsčių, vairo (įskaitant centrinę konsolę) ir galvos atlošų apdailai. Prietaisų skydelio ir durų apdaila turi kontrastingas giliai mėlynas viršutines ir baltas apatines dalis, o priekinės sėdynės yra apmuštos balta perforuota pusiau aniline oda su mėlynais akcentais ant galvos atlošų, viršutinės pečių srities ir rankenėlių.

„LC“ kabrioleto „Regatta Edition“ versijų buvo pagamintas labai ribotas skaičius. „LC“ kabrioleto  pristatymo laikas – 2020 m. ruduo.

2020-08-04


Atgal