fbpx
slider

Visiškai elektrinis „Lexus UX“ įamžintas stilingoje virtualių namų aplinkoje

Prieš pristatant naująjį visiškai elektrinį „UX“, „Lexus“, norėdamas atskleisti pagrindines žmogaus patirtis, t.y. koks jausmas vairuoti, koks jausmas būti viduje ir koks jausmas jį turėti, kuriomis remiantis buvo sukurtas „UX 300e“, bendradarbiavo su žymiu vizualinio turinio dizaineriu Chris‘u Labrooy. Rezultatas – unikalūs virtualūs namai, kuriuose pristatomi dizaino objektai, paremti tikrosiomis naujojo visureigio savybėmis.

Pirmojo visiškai elektra varomo automobilio prabangaus prekės ženklo inžinieriai ir dizaineriai ilgą laiką troško tobulinti jo elektrinę pavarą, saloną ir elektrifikuotą nuosavybės patirtį, vairavimo meistrai siekė vis didesnio tikslumo ir tobulumo už vairo, o kruopštūs „Takumi“ meistrai pasiglemžė kiekvieną interjero centimetrą.

Iškomunikuoti šią kokybišką patirtį žmonėms, kuri dar nesėdėjo prie šio vairo, buvo tikras kūrybinis iššūkis. Turėdamas pripažintą estetinį polėkį ir supratimą apie automobilių pramonę, „Lexus“ Chris‘ą Labrooy pamatė kaip idealų partnerį perteikti trumpą meninį pasakojimą apie visiškai elektrinio „UX“ unikalias savybes, naudojant ryškius ir drąsius vaizdus ne automobilių aplinkoje.

Pavyzdžiui, koks jausmas važiuojant „UX 300e“ – greitai reaguojantis ir sklandžiai įsibėgėjantis, turintis žemą svorio centrą, kurio dėka automobilis visiškai stabilus, galingai sklendžiantis į priekį – perteikiamas futuristinio dizaino treniruokliu, kurio ratai greitėja ar lėtėja, pačiam kontroliuojant šį malonumą.  

Koks jausmas būnant „UX 300e“ viduje – patogus ir švelnus, prabangus jo interjeras papildytas triukšmą sugeriančiomis medžiagomis aplink ratus, langus ir apatinę dalį, kurios užmaskuoja bet kokius kelio ir variklio skleidžiamus garsus – visa tai perteikiama madingų sportbačių pora.

Koks jausmas, turint „UX 300e“ – ramybės jausmas, atsirandantis dėl „Lexus“ 10 metų hibridinio akumuliatoriaus garantijos ir neprilygstamų hibridinių automobilių kūrimo rezultatų – visa tai perteikiama futuristiniu įrašų grotuvu su holografiniu disku, grojant atpalaiduojančiai muzikai.

Virtualieji namai, „Lexus Europe“, Chris‘o Labrooy ir „The & Partnership“ ryšių agentūros Londone partnerystė, veiks socialiniais ir skaitmeniniais kanalais visoje Europoje.

„Mes kiekvieną „Lexus“ automobilio detalę kuriame pagal jų sukurtus pojūčius: komfortas, valdymas, malonumas, pasitikėjimas savimi. Galiausiai kalbama ne apie mūsų automobilių inžineriją ar technologijas, o apie tai, kokius jausmus jie teikia. Mes praleidome 15 metų nuolat tobulindami savo hibridinius elektra varomus automobilius, vadovaujantis šiuo principu, ir visiškai elektrinis „UX“ perteikia šią inovatyvią patirtį.“,- teigė Pascal‘is Ruch‘as, „Lexus Europe“ vadovas.

„Kurti „Lexus“ šiuos filmus buvo įdomi perspektyva“, – komentuoja Chris‘as Labrooy. „Aš galėjau pasitelkti daugybę ikoniškų medžiagų ir tekstūrų iš paties „UX 300e“, kurios man padėjo sukurti ypač futuristinių objektų rinkinį. Šio projekto metu aš dar labiau įvertinau detales ir meistriškumą, investuotus į jų automobilius“.

Apie „UX 300e“

„Lexus“ dizaineriai, inžinieriai ir meistrai sukūrė „UX 300e“, atsižvelgdami į tris pagrindinius žmogaus patirties aspektus:

Koks jausmas vairuoti: malonumas valdyti. „UX 300e“ užtikrina labai greitą linijinį pagreitį, kuris sukurtas taip, jog viskas vyktų sklandžiai ir vientisai. Labai standus plieninis automobilio rėmas greitėdamas ir lėtėdamas išlieka labai tvirtas, todėl judesiai kontroliuojami ir nėra staigūs. Dėl šio rėmo, turinčio žemą svorio centrą, valdymas taip pat tampa tikslus vairuotojo ketinimams.

Koks jausmas viduje: tylus komfortas. „UX 300e“ viduje užplūsta ramybė ir atsipalaidavimas. Aplink automobilio ratų arkas, langus ir apatinę dalį buvo patalpintos triukšmą izoliuojančios medžiagos, sugeriančios bet kokius kelio garsus, kurie tradiciškai persipina su variklio triukšmu. Ši ramybė patenka į prabangią, erdvią aplinką. Japoniško verandos dizaino įkvėptame interjere sukuriama vientisa riba tarp vidaus ir išorės, kuri driekiasi labai plačiai ir giliai, todėl erdvė jaučiama atvira ir plati. Tradiciniai japoniški procesai įkvepia medžiagas visame interjere, suteikiant prabangos ir unikalumo. Prietaisų skydelis atspindi „Washi“ popieriaus, naudojamo tradicinėms japoniškoms stumdomoms durims, tekstūrą, o sėdynių apdaila su „Sashiko“ siūlėmis, senovine dygsnio technika, naudojama japonų kovos menų uniformoms.

Koks jausmas jį turint: sielos ramybė. 10 metų elektromobilių akumuliatoriaus garantija, dėka 15 metų „Lexus“ elektrifikavimo patirties, leidžia „UX 300e“ savininkui jaustis ypatingai ramiai. Akumuliatoriaus technologija sukurta taip, jog jis kuo ilgiau tarnautų.Triguba stebėjimo apsauga neleidžia elektros srovei nutekėti ar per daug įkrauti, nuolat stebint atskiras celes, paketus.Oro aušinimo sistema nuolat reguliuoja pastovią temperatūrą, išvengiant papildomo skysčių aušinimo sistemos svorio ir nuotėkio rizikos.

2020-11-04


Atgal