fbpx
slider

Virtualus supermodelis virtualiam „Lexus“ interjerui įneša skaitmeninės mados estetiką

Shudu, pirmasis pasaulyje virtualus supermodelis, bendradarbiauja su „Lexus“, kad pademonstruotų Ondrej Zunka futuristinį virtualų „LF-Z Electrified Concept“ interjerą.

„Lexus“ pristatė „Virtualaus interjero“ seriją. Bendradarbiaudamas su trimis apšvietimo dizaineriais, „Lexus“ pergalvojo „LF-Z Electrified“, koncepcinės transporto priemonės, įkūnijančios prekės ženklo ateitį, interjerą. Dabar „Lexus“ žengia dar vienu žingsniu į priekį tam, kad virtualus interjeras taptų gyvesnis – pradėjo bendradarbiavimą su pirmuoju pasaulyje virtualiu supermodeliu Shudu.

Didžiausias dėmesys buvo skirtas išties futuristiniam interjerui, kurį įsivaizdavo skaitmeninis menininkas Ondrejus Zunka. Shudu buvo tarsi jungiamoji grandis, būdas tyrinėti erdvę tarp realybės ir skaitmeninio meno. Zunka dizainas pasižymi kosmoso amžiaus mechanizmais, mokslinės fantastikos medžiagomis ir linkiais į dirbtinį intelektą, tačiau neatsiribojant

žmogaus prigimties. Elegantiškai įsitaisiusi Zunka‘os naujai numatytos „LF-Z Electrified“ koncepcijos vairuotojo sėdynėje, Shudu suteikia šilumą ir žmogišką prisilietimą virtualiam dizainui.

Shudu, virtualiosios mados erdvės pradininkei, nėra svetimas bendradarbiavimas ir realiame pasaulyje. Ji buvo modelis „Ferragamo“ ir Christiano Louboutino kampanijose, taip pat jos nuotraukos publikavosi „Vogue Australia“, „Glamour Brasil“ ir „Harper’s Bazaar Arabia“ mados žurnalų viršeliuose. Tai yra antrasis jos bendradarbiavimas su „Lexus“ po praėjusių metų projekto „Laisvė judėti“, kuriame Nigerijos architektės Tosino Oshinowo ir britų tekstilės dizainerės Chrissa Amuah buvo kuriamos kaukės.

2021-05-24


Atgal