fbpx
slider

ŽENEVOS AUTOMOBILIŲ PARODOJE 2020 m. LEXUS PATEIKS TRIS PREMJERAS

Ženevos automobilių parodoje 2020 m. Lexus ruošia tris europines premjeras, tai yra netrukus pasirodysiančius naujus modelius ir koncepcijas, kurios išreikš būsimo elektrifikuoto automobilio dizainą ir technologijos viziją.

Elektrifikuota LF-30 koncepcija yra pažangi dizaino ir technologijos demonstracija, kurią Lexus planuoja ateityje. „Lexus Electrified“ strategija siekia suteikti kuo daugiau pasirinkimo, patogumo ir įspūdžių vartotojams, kurie yra pasirengę peržengti įprastus modelių pasirinkimus. 

UX 300e yra pirmasis Lexus akumuliatorinis elektromobilis (BEV) ir pirmasis modelis, pagamintas  pagal „Lexus Electrified“ strategiją. Jis pasižymi išskirtiniu visureigio dizainu, aukštu funkcionalumu, išskirtinėmis komforto savybėmis, nepriekaištinga kokybe, patikimumu  ir rafinuotomis, tačiau dinamiškomis vairavimo savybėmis.

Naujasis Lexus LC 500 kabrioletas prisijungia prie LC Coupe, kaip siekiamasis Lexus asortimento modelis. Jis sukurtas pagal „Ultimate Beauty“ (liet.- nepaprasto grožio) temą ir Lexus pažadą atkreipiant dėmesį į mažas detales. Neabejotinai patraukia dėmesį ir suteikia nepamirštamą, stimuliuojančią visus pojūčius, vairavimo patirtį. 

Lexus bus įsikūręs 4211 stende, „Palexpo“ parodų centro 4 salėje. Skaitmeninę Lexus spaudos konferencijos prezentaciją bus galima pamatyti per visas parodos dienas, bet kuriuo metu (kovo 3 ir 4 d.). Žiniasklaidos atstovai kviečiami skambinti į Lexus stendą jiems tinkamu laiku ir  atskirame ekrane sužinoti apie Lexus prekės ženklą bei modelių naujienas.

2020-02-06


Atgal