slider

Atnaujintas
„Lexus CT200h"
puoselėja subtilų stilių

Pirmasis kompaktiškas hibridinis hečbekas prabangių automobilių segmente,  „Lexus CT200h“,  buvo pristatytas 2010 m. Ženevos automobilių parodoje. Šis modelis tapo vienu geriausiai parduodamų „Lexus“ hibridinių modelių – dabar visame pasaulyje gatvėmis jų važinėja apie 300 000, iš kurių vien Europoje 75 000.

Pasak vyriausiojo Lexus CT200h inžinieriaus Chika Kako, naujuoju Lexus CT200h dizainu siekta didinti jo progresyvumą.  Atnaujintas dizainas dar emocingesnis, sportiškesnis, ir labiau orientuotas jaunesniems klientams, kurie mėgaujasi energingu vairavimu, bet vis dar rūpinasi aplinka.

Eksterjeras
Atnaujinto CT 200h priekis – daug modernesnis, rafinuotesnis  ir agresyvesnis. Tokį įvaizdį sukuria naujo dizaino grotelės bei dienos šviesų žibintai, kurie buvo integruoti taip, jog sukurtų tęstinumą su automobilio šoninių simbolių linijomis.

Naujieji „L“ formos galiniai žibintai suteikia platesnio automobilio įvaizdį, o lengvojo lydinio ratlankiai, kuriuos galima rinktis iš 15 colių bazinių, 16 colių naujo dizaino 10 stipinų šlifuoto metalo arba 17 colių F Sport tamsinto metalo, sukuria sportiškesnę išvaizdą. 

Interjeras
Atnaujinto CT200h modelio salonas – vienas geriausių savo klasėje: aukštos kokybės medžiagos, prabangios paviršiaus struktūros bei patrauklios detalių formos išlaiko bendrą stiliaus filosofiją.

Lexus navigacinė sistema su dar didesniu 10,3 colių ekranu (ankstesnės kartos modelis buvo komplektuojamas su 7 colių ekranu)  – tai dar viena naujovė, leidžianti pajusti išskirtinį dėmesį.

Naujos interjero spalvų derinių galimybės – viso net devyni skirtingi pasirinkimai.

 

Sauga
Dar viena naujovė – standartinėje įrangoje „Lexus Safety System +“ paketas, kuris užtikrina patobulintą saugą bei  pažangias technologijas, tokias kaip kliūčių aptikimo ir smūgio prevencijos sistema su automatiniu diržų pritraukimu ir automobilio stabdymu (PCS), eismo juostos linijų kirtimo perspėjimo ir vairo korekcijos sistema (A-LKA), automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) bei eismo ženklų atpažinimas (RSA).

F SPORT
CT200h F SPORT komplektacijos modelis siūlys taip pat ženklius pokyčius. Keletas iš jų – galimybė rinktis dviejų spalvų eksterjero dažų schemą bei išskirtinės naujos spalvos, “Lava Orange CS” (“Crystal Sunshine”) ir “Heat Blue CL” (“Contrast Layering”).

Salono viduje F SPORT pasižymės nauju išskirtiniu interjeru: galimos dviejų spalvų odos arba tekstilės su sintetine oda kombinacijos, bei tik šioje komplektacijoje būsimas aukštą Takumi meistriškumo lygį demonstruojantis elegantiškas Naguri ornamentas.

Pasak CT200h vyriausiojo dizainerio Miki, F SPORT pritraukia jaunesnius klientus, todėl modelio sportiškumo sustiprinimui eksterjero detalėms pabrėžti buvo pasirinkta juoda spalva.


Atgal