slider

Baigėsi „LEXUS teniso taurė 2016“ žiemos turnyras

Mums svarbu, ne tik tiekti aplinkai draugiškus automobilius, bet ir aktyviai dalyvauti socialinėje veikloje, prisidedant prie visuomenės sveikos gyvensenos puoselėjimo. Todėl „Lexus Kaunas” komanda prisijungė prie per tris šimtus teniso aistruolių iš visos Lietuvos subūrusio teniso žiemos turnyro ir suteikė jam LEXUS vardą. 

Beveik penkis mėnesius trukusiame turnyre buvo sužaista apie 450 dvikovų aštuoniolikoje grupių ir išaiškinti žiemos turnyro finalo verčiausi tenisininkai.

Šį sekmadienį, balandžio 24 d., Kauno „Žalgirio“ sporto komplekse įvyko finalinis „LEXUS teniso taurė 2016“ turnyras. Daugiau nei pusšimtis pajėgiausių šios sporto šakos aistruolių atkakliai kovojo ne tik dėl stipriausiųjų vardo, žaidėjų patirtą įtampą ir nuovargį vainikavo rėmėjų įsteigtos dovanos.

 Šio turnyro mecenatas „Lexus Kaunas” pirmų vietų nugalėtojus apdovanojo savaitgalio pasivažinėjimu su rafinuotu ir inovatyviu „Lexus“ automobiliu.

Įdomių akimirkų ir netikėtų siurprizų netrūko tiek patiems žaidėjams, tiek įnirtingų žiemos teniso mėgėjų turnyro finalinių kovų stebėti atvykusiems svečiams: buvo galima išvysti žaismingą ir smagų žinomų žmonių šokį, skirtą palaikyti visus žaidėjus, taip pat buvo galima susipažinti bei išbandyti kelyje naujausius aplinką tausojančius hibridinius „Lexus RX“ ir „Lexus NX“ modelius.


Atgal