slider

Prasidėjo registracija į XI-ąjį „Lexus“ golfo turnyrą

Š. m. birželio 11 d. jau 11- ąjį kartą iš eilės „Sostinių golfo klube“ vyks reitinginis „Lexus“ golfo turnyras. Šiame turnyre kasmet dėl geriausiųjų titulo varžosi stipriausi šalies golfo žaidėjai. Turnyras išsiskiria ne tik žaidėjų gausa, bet ir didžiuliu priziniu fondu.

Šiandien, gegužės 10 d. paskelbta turnyro registracijos pradžia. Maksimalus „Lexus“ turnyro dalyvių skaičius – 120. „Tai vienas didžiausių turnyrų, vykstančių Lietuvoje, tačiau net ir į tokį vietų skaičių netelpa visi norintys jame dalyvauti, kasmet šalia dalyvių sąrašo dar turėdavome ir laukiančiųjų sąrašą“ – pasakojo „Sostinių golfo klubo“ direktoriaus pavaduotojas Justas Musteikis, ragindamas žaidėjus registracijos neatidėti paskutinei dienai. „Šis turnyras turi gilias tradicijas, žaidėjai vertina profesionalų teisėjų darbą, gerus golfo laukus, vertingas dovanas bei puikią atmosferą, kuri tvyro šio turnyro metu, todėl, manau, laukiančiųjų sąrašo neišvengsime ir šiemet“- kalbėjo J. Musteikis.

Visi žaidėjai bus suskirstyti į 4 kategorijas – didžiausią meistriškumą turinti (16,0 ir mažiau HCP) ir juos sparčiai besivejanti (HCP 16,1 – 28,0) vyrų grupės, moterų grupė (HCP 28,0 ir mažiau) ir bendra žaidėjų grupė (HCP 28,1 – 36,0), kurioje susitiks tiek vyrai, tiek moterys. Kiekvienoje grupėje turnyro dalyviai varžysis dėl trijų prizinių vietų. Apdovanoti bus ir atskirų nominacijų laimėtojai – tolimiausio smūgio iki duobutės, artimiausio bei tiesiausio smūgio iki duobutės nominacijose.

„Lexus“ drauge su individualių kelionių agentūra „Premium Travel Service“ jau antrą kartą iš eilės turnyro dalyviams ruošia ypatingą dovaną. Kiekvienas iš turnyro dalyvių (nesvarbu, kaip tądien sekėsi golfo laukuose) dienos pabaigoje turės galimybę laimėti ypatingą kelionę dviem asmenims. Dovanos laimėtojas paaiškės turnyro pabaigoje burtų traukimo metu. „Lexus“ atstovai neapsiriboja vien golfu ir tądien į „Sostinių golfo klubą“ kvies ne tik golfo žaidėjus, bet ir savo klientus, bei partnerius.

Renginio, skirto visai šeimai, metu svečiai galės susipažinti su naujausiais „Lexus“ modeliais ir juos išbandyti, iš arti apžiūrėti sportinį „Lexus TEAM LT“ komandos automobilį, susitikti su lenktynininku Benediktu Vanagu, sudalyvauti golfo, fotografijos pamokose bei daugelyje kitų atrakcijų.

REGISTRACIJA:
TEL: 86199999, email: info@capitals.lt

TURNYRO NUOSTATAI


Atgal