fbpx
slider

Dvyliktajame „Lexus“ golfo turnyre – rekordinis dalyvių skaičius

Šalia Vilniaus įsikūrusiame „The V Golf Club“ golfo aikštyne savaitgalį įvyko gausiausios šio sezono varžybos. 12-asis „Lexus“ golfo turnyras sulaukė rekordinio skaičiaus dalyvių – net 140. Stipriausioje vyrų kategorijoje nugalėjo Edgaras Butrimas, o tarp moterų stipriausia buvo jaunoji Lietuvos golfo viltis – Gilė Bitė Starkutė.

Šiemet pirmą kartą prestižinis turnyras vyko „The V Golf Club“ aikštyne šalia Vilniaus. Organizatoriai, tikėdamiesi didelio dalyvių skaičiaus, turnyro startą paskirstė į dvi dalis – dalis žaidėjų startavo ryte, o kita dalis – nuo pietų. „Jau dvyliktus metus rengiamas „Lexus“ golfo turnyras kiekvienais metais sulaukia didžiulio dėmesio iš Lietuvos golfo entuziastų. Todėl šiemet nusprendėme suteikti galimybę dalyvauti visiems norintiems, sudarant sąlygas daliai žaidėjų startuoti ryte, o kitiems – nuo pietų. Šis sprendimas pasiteisino – sulaukėme rekordinio skaičiaus dalyvių vieno turnyro metu. Tai tik dar kartą patvirtina, kad susidomėjimas golfu auga“, – sakė Mindaugas Markevičius, Lietuvos golfo federacijos generalinis sekretorius.

Stipriausioje vyrų grupėje pirmą vietą užėmė E. Butrimas, aikštyną įveikęs 75 smūgiais ir surinkęs 67 „Stroke net“ taškus. Antrasis liko Mindaugas Vaičius, atlikęs 74 smūgius ir surinkęs 70 „Stroke net“ taškų. Trečiasis – penkiolikmetis Vilius Belousovas – 79 smūgiai ir 70 „Stroke net“ taškų.

Stipriausioje moterų grupėje geriausiai pasirodė jaunoji Lietuvos golfo viltis – G. B. Starkutė. Šešiolikmetė sportininkė aikštyną įveikė 72 smūgiais (sužaidė į aikštyno PAR) ir surinko 68 „Stroke net“ taškus.

Antrojoje vietoje likusią Saulę Jarašūnaitę ji aplenkė 6 taškais (81 smūgis, 74 „Stroke net“ taškai). Trečia liko Rasa Butrimaitė – 83 smūgiai, 74 „Stroke net“ taškai. Lietuvos golfo turo reitingo kategorijoje varžėsi 104 dalyviai. Aikštyną įveikti geriausiai sekėsi jau minėtai G. B. Starkutei.

Ji atliko tiek smūgių, kiek ir yra numatyta šiame lauke – 72 smūgiai (aikštyno PAR). Antra liko S. Jarašūnaitė (81 smūgis, +9), o trečia – R. Butrimaitė (83 smūgiai, +11). Vyrų tarpe geriausiai sekėsi Juozapui Budrikiui, atlikusiam 73 smūgius (+1). Antrasis liko M. Vaičius (74 smūgiai, +2), trečias – E. Butrimas (75 smūgiai, +3).

XII-ojo „Lexus“ golfo turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti čempionato taurėmis ir turnyro rėmėjų prizais. Nugalėtojai:

Vyrų kategorija 0 – 13 HCP
1. Edgaras Butrimas (75 smūgiai, 67 „Stroke net“ taškai)
2. Mindaugas Vaičius (74 smūgiai, 70 „Stroke net“ taškų)
3. Vilius Belousovas (79 smūgiai, 70 „Stroke net“ taškų)

Vyrų kategorija 13.1 – 28 HCP
1. Aleksandras Liubinskis (91 smūgis, 71 „Stroke net“ taškas)
2. Oskaras Belousovas (88 smūgiai, 72 „Stroke net“ taškai)
3. Valentas Ivančenka (90 smūgių, 72 „Stroke net“ taškai)

Moterų kategorija 0 – 18 HCP
1. Gilė Bitė Starkutė (72 smūgiai, 68 „Stroke net“ taškai)
2. Saulė Jarašūnaitė (81 smūgis, 74 „Stroke net“ taškai)
3. Rasa Butrimaitė (83 smūgiai, 74 „Stroke net“ taškai)

Moterų kategorija 18.1 – 35.9 HCP
1. Roma Kozelienė (119 smūgių, 75 „Stroke net“ taškai)
2. Regita Šertvytienė (107 smūgiai, 79 „Stroke net“ taškai)
3. Renata Janušytė (111 smūgiai, 80 „Stroke net“ taškų)

LGT reitingas – vyrai
1. Juozapas Budrikis (73 smūgiai)
2. Mindaugas Vaičius (74 smūgiai)
3. Edgaras Butrimas (75 smūgiai)

LGT reitingas – moterys
1. Gilė Bitė Starkutė (72 smūgiai)
2. Saulė Jarašūnaitė (81 smūgis)
3. Rasa Butrimaitė (83 smūgiai)

Vyrų Stableford grupė
1. Minautas Petronis (39 taškai)