fbpx
slider

ELEKTRIFIKACIJOS PRADININKAI

PRAMONĖJE PIRMAUJANČIOS TECHNOLOGIJOS

Nuo pat tos dienos, kai prieš 30 metų šis Japonijos automobilių gamintojas pristatė pirmą prabangų sedaną, žodis Lexus tapo išskirtinio dizaino, kokybės ir meistrystės sinonimu. O svarbiausia, kad Lexus yra ir prabangių automobilių elektrifikacijos pradininkas bei lyderis.

Ilgiau nei 15 metų Lexus kūrė pasaulinio lygio technologijas, taip praturtindamas žmonijos žinias ir tarnaudamas visuomenei. Lexus sukūrė dviejų pakopų pavarą ir daugiapakopę hibridinę sistemą bei tapo pirmaujančiu pasaulyje automobilių elektrifikacijos pradininku. Tokiu būdu Lexus nustatė elektrinės automobilių ateities standartus.

TAKUMI MEISTRAI

KONCEPCINIS AUTOMOBILIS LF-30

Mes nenorime užmigti ant laurų, todėl pristatome koncepcinį automobilį LF-30. Jis sukurtas tam, kad pakylėtų vairavimo malonumą į dar aukštesnį lygmenį. Automobilis skirtas vairuotojo džiaugsmui: lengvai valdomas, žavintis, prabangiam poilsiui kelionės metu skirtu salonu ir įkvepiančia, aptakia futuristine išore. Jame panaudota visa ilgiau nei du dešimtmečius kaupta elektrifikacijos patirtis: kiekvienas iš keturių ratų turi po atskirą variklį, naudojama elektrinė vairo pavara ir Lexus autonominio vairavimo funkcija Advanced Posture Control (APF), padedanti važiuoti efektyviau. Todėl LF-30 suteikia tokią įspūdingą vairavimo patirtį, kokios dar nesate patyrę.

Išmaniajame automobilio interjere įkomponuota daugybė autonominių technologijų, o vairuotojo padėties kontrolės sistema tik dar labiau padidina vairavimo malonumą. Naujos kartos programinės sąsajos leidžia automobilį valdyti gestais, o informacija apie transporto priemonę pateikiama, pasitelkiant papildytąją realybę. Šoninių langų skaidrumą galima reguliuoti, tokiu būdu susikuriant privačią erdvę arba pasiliekant galimybę grožėtis aplinka.