fbpx
slider

LEXUS SAVAIME ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

KAIP VEIKIA HIBRIDAS

Sužinokite, kaip veikia Lexus įsikraunantis hibridas, kuris idealiai suderina galią ir efektyvumą.

OPTIMALI BENZINO IR ELEKTROS KOMBINACIJA

SKLANDESNĖ EIGA PAJUDANT IŠ VIETOS

Sėskitės už vairo ir pirmyn. Savaime įsikraunantis akumuliatorius pasirengęs kelionei nuo pat įlipimo į automobilį akimirkos. Jo nereikia prijungti prie krovimo stotelės ar palikti krautis per naktį.

Važinėjant mieste, atsiskleidžia visi elektrinio (EV) režimo privalumai. Veikiant šiam režimui, į aplinką nepatenka nė gramo teršalų ir paprastai nesunaudojama nė lašo benzino, kai judama nedideliu greičiu*. Hibridiniai automobiliai yra manevringi net judriausiose sankryžose. Jie idealiai pritaikyti miesto gyvenimui.

* Kai važiuojant nedideliu greičiu reikia didesnės galios, įsijungia benzininis variklis.

BENDROJI GALIA

Lexus hibridai turi du energijos šaltinius, todėl yra galingi ir ekonomiški.

Hibridinė sistema nepriekaištingai suderina benzininio ir elektrinio variklių galią: ji stebi važiavimo sąlygas ir koordinuoja abiejų energijos šaltinių veikimą, kad reikiamu momentu būtų užtikrinta optimali galia, nesvarbu, ar būtų didinamas greitis, važiuojama intensyvaus eismo sąlygomis ar pastoviu greičiu greitkeliais.

IŠMANESNIS STABDYMAS

Lexus savaime įsikraunantys hibridai skrupulingai tausoja energiją.

Akumuliatoriaus krovimo procesas vyksta visos kelionės metu. Ir ne tik tada, kai automobilis važiuoja. Stabdant ar mažinant greitį, mūsų regeneracinė stabdymo sistema sugrąžina dar daugiau energijos.

LEXUS ELECTRIFIED