fbpx
slider

F SPORT MODELIAI

MŪSŲ F SPORT MODELIAI, KURIUOS KŪRĖ LFA SUPERAUTOMOBILĮ IR IŠSKIRTINIŲ
DINAMINIŲ CHARAKTERISTIKŲ RC F BEI GS F MODELIUS IŠTOBULINUSI
KOMANDA, PERĖMĖ TOJE PAČIOJE TRASOJE IŠBANDYTUS PRIVALUMUS.
LEXUS F FILOSOFIJA ĮKŪNYTA KIEKVIENAME F SPORT MODELYJE:
APIE TAI BYLOJA TVIRTAS IŠORĖS DIZAINAS, SPORTINIS SALONAS IR IŠTOBULINTAS VALDYMAS.
VISKAS SUKURTA SIEKIANT SUTEIKTI JAUDINANČIŲ POTYRIŲ.

PAVELDAS

F SPORT pavadinime esantis F simbolis ženklina šių sportinių F serijos modelių atsiradimo ir pagrindinę jų bandymų vietą – Fuji lenktynių trasą. Šioje trasoje mūsų profesionalūs vairuotojai išbando ir ištobulina kiekvieną automobilio dalį.

F SPORT modelių dizainas nepaliks nė vieno abejingo. Priekinę dalį puošia unikalios akyto tinklelio verpsto formos grotelės ir chromuotos detalės. Platūs stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai aptakai ant apatinio priekinio aptako pabrėžia ryžtingą ir agresyvų stotą, kartu užtikrindami didesnę prispaudimo jėgą.

Dizainą išbaigia unikalūs lengvojo lydinio ratlankiai ir į akis nekrintantys F SPORT logotipai, kurie atskleidžia šių ypatingų modelių gimimo vietą – Fuji lenktynių trasą.

IŠSKIRTINIAI RATLANKIAI IR PATOBULINTA
PAKABA

Patrauklaus dizaino lengvojo lydinio ratlankiai montuojami su žemo profilio padangomis patikimam sukibimui atliekant posūkius užtikrinti. Patobulinta pakabos sistema priekyje ir gale bei elektrinis vairo stiprintuvas lemia dar geresnį valdymą. Nuo to važiavimo kokybė nė kiek nenukenčia.

exclusive-wheels-panel-001-1920x780_tcm-3092-625849

IŠSKIRTINIO DIZAINO PRIEKINIS BUFERIS IR GROTELĖS

Akį traukianti F SPORT priekinė dalis, išsiskirianti akytomis verpsto formos grotelėmis ir unikaliu buferiu, yra išraiškingo ir drąsaus dizaino interpretacija. Gilesniame ir žemesniame profilyje integruotas aptakas, papildytas dviem atskiromis išorinėmis tinklelio grotelėmis.

KOKYBIŠKOS SĖDYNĖS

Dėl patobulinto profilio, F Sport sėdynės idealiai priglunda prie kūno. Atliekant posūkius jos užtikrina ypač tvirtą atramą – nuo šlaunų iki pečių. Sėdynes puošiančios dailios dygsniuotos detalės – mūsų takumi meistrų rankų darbo pavyzdys.

track-inspired-display-panel-001-1920x780_tcm-3092-625859

LENKTYNINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKVĖPTAS SKYDELIS

Dinamiško dizaino F SPORT prietaisų skydelyje pateikiama visa pagrindinė važiavimo informacija. Prietaisų skydelis sujungtas su važiavimo režimo pasirinkimo funkcija – jo apšvietimas keičiasi priklausomai nuo nustatyto važiavimo režimo.

SPORTINIO STILIAUS VAIRAS IR PEDALAI

Kiekvienąkart palietę ergonomišką sportinį vairą, Jūs pajusite ypatingą sąsają su savo F SPORT automobiliu. Vairą puošia perforuota oda ir F SPORT ženklelis. Ši subtili apdaila puikiai dera prie pavarų perjungimo svirtelių.

Frezuoti aliumininiai pedalai atspindi lenktyninių automobilių dizainą, būdingą F SPORT modeliams. Jie užtikrina tvirtą sukibimą ir neleidžia nuslysti kojai.

sports-steering-panel-001-1920x780_tcm-3092-625863

IŠSIRINKITE SAVO SKONIO F SPORT MODELĮ

IŠSKIRTINĖ F SPORT VERSIJA ĮTRAUKTA Į DAUGELIO MŪSŲ MODELIŲ ASORTIMENTĄ, ĮSKAITANT KOMPAKTIŠKĄJĮ CT, RC KUPĖ IR ĮSPŪDINGĄJĮ RX VISUREIGĮ. KURIS TAPS JŪSŲ IŠSKIRTINIU PALYDOVU?

ES

Naujasis ES modelis išsiskiria išraiškingu ir dinamišku dizainu, tiksliu valdymu, naujoviškomis technologijomis ir erdviu šiuolaikiniu interjeru.

> ES 300h F SPORT

LS

Išskirtinės važiavimo savybės, nepriekaištingos linijos ir aukšto lygio rafinuotumas – LS pateikia naują prabangaus sedano apibrėžimą.

> LS 500 F SPORT

> LS 500h F SPORT

UX

Naujasis Lexus UX, mesdamas iššūkius nusistovėjusiems standartams, derina ryškų miesto dizainą su neabejotina galia. 

> UX 250h F SPORT

NX

Susipažinkite su patrauklaus urbanistinio dizaino automobiliu, pritaikytu keliauti penkiems žmonėms su savo daiktais, jo naujausios kartos benzininiais varikliais ir hibridinės pavaros technologija.

>NX 350h F SPORT

>NX 450h+ F SPORT

RX

Novatoriškasis RX išsiskiria dinamiška galia, didele erdve ir neįtikėtina ekonomija.

> RX 500h F SPORT