fbpx

RINKITĖS LEXUS HIBRIDĄ!

Atnaujintas Lexus RX

Lexus UX
Nauji visureigio horizontai

Naujasis ES

LC 500
PADARYKITE ĮSPŪDĮ

LEXUS LS
FLAGMANAS

LEXUS ŠIANDIEN

LEXUS automobilių gamyklos pasaulyje garsėja savo pažangiomis technologijomis, novatoriškais procesais ir aukštos kokybės gaminiais. Tačiau ne mažiau garsus tampa ir rankų meistriškumas – reiškinys, giliai įsišaknijęs japonų kultūroje.

Viskas prasidėjo prieš keletą metų, kai mūsų Tahara gamykloje, kur kartu su kitais modeliais gaminamas LS flagmanas, pradėjo dirbti 10 Takumi, t. y. 10 vyriausiųjų meistrų.

Takumi – labai senas japoniškas žodis, kuris iš esmės gali būti verčiamas kaip meistras. Takumi yra labai gerbiami asmenys visoje automobilių pramonėje. Jų užduotis – asmeniškai vizualiai ir savo rankomis užtikrinti, jog nuo Tahara gamyklos konvejerio nuriedantys automobiliai atitiktų analogų neturinčius gamybos ir apdailos kokybės standartus

Jų meistriškumas turi ir daugiau privalumų: šių meistrų įgūdžiai buvo skaitmenizuoti ir paversti programomis, kurios įtrauktos į daugelį automatinių funkcijų. Toks sprendimas leido pakelti tikslumo standartus į naują lygmenį. Be to, tokia Takumi talentų transformacija tapo lengvai perduodama mechaniniu pavidalu kitoms gamykloms. Mūsų Kyushu gamykla, kur gaminami RX automobiliai, sėkmingai naudojasi šiuo sprendimu, kartu kurdama savo atskirą elitinę technikų grupę.

Visų dešimt Tahara gamykloje dirbančių Takumi kompetencija pasireiškia konkrečiose srityse. Toliau trumpai apžvelgiamos trys pagrindinės sritys.

MŪSŲ DIZAINO SAMPRATOJE SVARBIAUSIOS DVI IDEALIAI SUDERINTOS SĄVOKOS – LEADING EDGE (PAŽANGUMAS) IR FINESSE (RAFINUOTUMAS), KURIOS NEATSIEJAMOS NUO VISŲ MŪSŲ AUTOMOBILIŲ.

Naoaki Nunogaki, Pasaulinio dizaino valdymo skyriaus grupės vadovas

VARIKLIO SURINKIMAS

Už šią sritį atsakingas Takumi išrenka pavyzdinį variklį ir patikrina kiekvienos dalies būklę iki smulkiausios dalelytės, kad būtų užtikrintas tinkamas garso rezonansas, nustatytas kiekvienam modeliui. Jis taip pat asmeniškai užveda kiekvieną surinktą variklį ir stetoskopu išklauso, kaip jis dirba, kad nustatytų garso pakitimus.

DAŽYMAS

Vyriausiasis meistras, kurio specializacija yra dažymas, įskaitant paviršiaus šlifavimą rankomis drėgnuoju būdu iki veidrodinio spindesio, patikrina išorės apdailą įvairiomis unikaliomis apšvietimo sąlygomis. Jis naudoja specialų šviesos tunelį, kuriuo ištiria viso kėbulo dažytą paviršių, palygindamas su teoriniais komandos kompiuterinio modeliavimo (CAD) pavyzdžiais. Taip užtikrinamas tobulas rezultatas – tolygiai dažais padengtas paviršius be jokių nelygumų.

DINAMIKA

Gamykloje dirba ir už automobilio dinamiką atsakingas Takumi. Jo darbas iš tiesų pavydėtinas. Jis išbando ruošiamus gaminti ir jau pagamintus Lexus modelius, prototipus bei konkurentų automobilius, nuolat juos analizuodamas ir pateikdamas atsiliepimus bei idėjas, kaip ką patobulinti. Taip užtikrinamos optimalios važiavimo savybės, valdymas ir garsas.

L-FINESSE koncepciją būtų galima nusakyti taip: rafinuotai pritaikyti pažangiausi dizaino sprendimai ir technologijos. Tačiau tai apgaulingai paprastas apibrėžimas. Be abejo, LEXUS dizaino samprata yra kur kas sudėtingesnė. Pagrindinis ją apibūdinantis žodis yra FINESSE (rafinuotumas). Tai byloja apie gilią LEXUS prabangos pajautą. Nors ši samprata išsirutuliojo iš giliai įsišaknijusių japonų svetingumo ir estetikos principų, tai kartu itin dinamiška ir besiplėtojanti koncepcija.

ORGANIŠKA NUOJAUTA

Mes esame ištikimi Omotenashi – japonų svetingumo tradicijai. Taigi mes iš tiesų darome daugiau nei tiesiog tenkiname asmens poreikius ir troškimus. Mes juos organiškai nujaučiame. Kitaip tariant, viskas, ko reikia, ir kai reikia, yra čia pat – nesvarbu, ar tai būtų sklandžiai perduodama reikiama galia, ar atskirai valdoma salono apšvietimo seka. Bet kokia Lexus patirtis sutelkta į klientą. Tai ramybė, visiška kontrolė ir malonumo jausmas kiekvienu momentu.

ĮŽVALGUS PAPRASTUMAS

Lexus nuolat plečia automobilių technologijų ir dizaino galimybes. Tačiau tai tikras kūrybinis iššūkis, nes, mūsų požiūriu, visa, ką kuriame, turi būti intuityviai malonu naudoti ir matyti, nepaisant jokių už to slypinčių sudėtingų sprendimų. Štai kodėl mes siekiame supaprastinti formą ir turinį iki grynumo. Iš to randasi įžvalgus paprastumas – grynas malonumas savaime.

INTRIGUOJANTI ELEGANCIJA

Visi Lexus automobiliai traukia akį ir atkreipia dėmesį. Tačiau jie geba ne tik sužavėti, bet ir ilgam prikaustyti – juo ilgiau į juos žiūri, juo labiau traukia. Iš tiesų Lexus kūrėjai kalba apie vizualią kelionę. Elegantiško kėbulo platybėse išryškėja intriguojančios detalės ir dinamiška tempo kaita. Atvira drąsi išraiška susilieja su dėmesį prikaustančia šaltakraujiška ramybe. Tai judesys ir ramybė vienu metu. Tai intriguojanti elegancija.

LEXUS – POPULIARIAUSIAS PASAULYJE PRABANGIŲ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ PREKĖS ŽENKLAS.

Aplinką tausojanti degalų ekonomija. Lengvas valdymas. Nepriekaištingos važiavimo savybės.

Mes kuriame pasaulį be kompromisų. Lexus hibridiniai galios agregatai, sukurti pasitelkus vaizduotę ir efektyvumą užtikrinančius sprendimus, visuomet lemia Jūsų lūkesčius atitinkančias važiavimo charakteristikas ir yra sumanesnė alternatyva dyzeliniams varikliams. Jie atitinka Takumi prabangos kokybės standartus ir suteikia ramybės jausmą kelyje, leisdami mėgautis maloniu vairavimu. Lexus hibridai: nereikia įkrauti iš elektros tinklo, neblaško dėmesio ir nedaro jokių kompromisų.

Mes taip pat esame novatoriai, nuo 2004 m. pradėję taikyti hibridinę technologiją, sujungiančią elektrinius ir vidaus degimo variklius ir užtikrinančią išskirtinį efektyvumą bei važiavimo savybes, kokių ir galima tikėtis iš Lexus.

Mes visuomet ieškome į ateitį orientuotų naujų sprendimų ir jaučiame aistrą inovacijoms. Štai kodėl mūsų hibridinių automobilių asortimentas yra pats didžiausias tarp visų prabangių automobilių gamintojų: iki šio momento parduota per 1 mln. Lexus hibridinių modelių.

Naujovių pasaulyje Lexus bendrovė užima lyderės poziciją. Siekdami pranokti lūkesčius, mes kuriame inovacinius sprendimus, užtikrinančius išskirtinį efektyvumą. Nauja sistema komplektuojama tik LS 500h ir LC 500h modeliuose. Jos teikiami privalumai patys kalba už save.

 

Su pirmąja pasaulyje unikalia daugiapakope hibridine sistema, gimusia iš mūsų aistros inovacijoms, mes pateikiame naują hibridinių technologijų apibrėžimą.

Visi 10 pavarų transmisijos užtikrinami privalumai – greitesnis perjungimas, tikslus ir paklusnus valdymas bei įkvepiančios važiavimo savybės – siūlomi kaip standartas. To pasiekta ir taip išskirtinę mūsų transmisiją papildžius ištobulinta keturių pavarų dėže.

Todėl vykdyti kiekvieną Jūsų komandą pasirengusi hibridinė sistema leidžia mėgautis analogų neturinčiomis dinaminėmis charakteristikomis, kurias papildo neprilygstama prabanga, efektyvumas ir mažesnis poveikis aplinkai.

LC 500h sportinis kupė ir LS 500h flagmanas sedanas yra varomi mūsų pirmosios pasaulyje daugiapakopės hibridinės sistemos.

Ši nauja technologija sujungia visus visiškai hibridinės sistemos elementus – 3,5 l V6 benzininį variklį, galingą elektrinį variklį, ličio jonų akumuliatoriaus bloką ir 4 laipsnių automatinę pavarų dėžę – ir sutelkia galią, kai jos prireikia, kad galėtumėte mėgautis neprilygstamu valdymu ir manevringumu kelyje.

Tokia kombinacija užtikrina efektyvesnį 10 laipsnių daugiapakopės hibridinės transmisijos veikimą ir mažiau nei 5 sekundes trunkantį LC automobilio pagreitėjimą iki 100 km/h.

Lexus hibridinės pavaros sistema – tai gyvybingo benzininio variklio ir ekonomiško elektrinio variklio derinys: Jums važiuojant sistema sklandžiai perjungia abu šiuos galios šaltinius. Tai reiškia, jog nė vienoje srityje nedaroma jokių išlygų: hibridiniai automobiliai sparčiai įsibėgėja, suvartoja mažai degalų ir išskiria ypač mažai CO2.

Negana to, kiekvienas mūsų siūlomas hibridinis automobilis gali būti varomas vien elektra (elektros režimu) – jokių kompromisų ar dalinių sprendimų.

Ateities varomoji jėga

Vairuodami Lexus hibridinį automobilį, netruksite pastebėti, kaip darniai veikia visos technologijos. Užvedus automobilį, įsijungia elektrinis režimas. Atkreipkite dėmesį, kaip tyliai jis rieda. Vien elektra varomas Jūsų Lexus automobilis nesuvartoja nė lašo degalų ir neišskiria nė gramo teršalų. Šiuo režimu automobilis važiuoja esant nedideliam greičiui ir nuolat stabdant miesto spūstyse.

Didinant greitį, elektrinis variklis sutelkia didesnę galią. Tuomet sistema sklandžiai įjungia galingą benzininį variklį. Jums nereikia galvoti apie šį galios šaltinių perjungimą – pažangi Lexus hibridinės pavaros sistema automatiškai parenka reikiamą variklį, leisdama mėgautis sklandžiu ir rafinuotu važiavimu.

Sumanus energijos valdymas

Energija sumaniai panaudojama net stabdant. Sistema į pagalbą pasitelkia regeneracinio stabdymo technologiją, kad stabdymo metu susidariusi kinetinė energija būtų kaupiama ir paverčiama elektros energija akumuliatoriui įkrauti. Jums niekuomet nereikės specialiai sustoti prie įkrovimo stotelės ir įkrauti Lexus hibridinės pavaros sistemos, nes akumuliatorius įkraunamas savaime automobiliui važiuojant.

Darniai veikiantys benzininis ir elektrinis varikliai sudegina gerokai mažiau degalų ir išskiria mažiau anglies dvideginio. Rafinuotas benzininis variklis įsijungia tik važiuojant didesniu greičiu. Taigi bendros degalų sąnaudos yra nepaprastai mažos.

Važiuojant mažu greičiu, automobilis varomas vien elektra, todėl į aplinką nepatenka nė gramo teršalų. Subtili Lexus hibridinės pavaros sistema – išties sumanus pasirinkimas. Tai maksimali prabanga ir minimalus poveikis aplinkai.

KODĖL VERTA RINKTIS HIBRIDUS?

Efektyvios kelionės be jokių kompromisų. Lexus hibridiniai automobiliai yra neįtikėtinai paprasti, ekonomiški, išskiria nedidelį kiekį teršalų ir nedaro jokių išlygų važiavimo kokybei. Susipažinkite su jų privalumais ir raskite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

SAVAIME ĮSIKRAUNA: NEREIKIA PRIJUNGTI PRIE ELEKTROS TINKLO

Lexus hibridinių automobilių, kitaip nei elektromobilių ar iš tinklo įkraunamų hibridų, niekuomet nereikia prijungti prie elektros lizdo – jie įsikrauna savaime ir yra visuomet pasirengę kelionėms.

TURININGAS GYVENIMAS

Išsirinkti Lexus savaime įsikraunantį hibridą, derantį prie Jūsų gyvenimo būdo, nėra sudėtinga.

Mūsų hibridiniai automobiliai yra patogūs ir kruopščiai apgalvoti – jie sukurti tarnauti Jums. Jūs neabejotinai rasite tinkamą automobilį, nesvarbu, ar jo reikėtų kelionėms po miestą, išvykoms į parduotuves, nuotykiams ar linksmoms šeimyninėms pramogoms.

Naujoviški Lexus galios agregatai elegantiškai paslėpti, tad Jūs galite naudotis visais prabangaus salono privalumais ir talpia bagažine.

ŠVARESNĖ ATEITIS

Kaip žinia, dyzelinių ir benzininių variklių tarša daro neigiamą poveikį aplinkai pasauliniu ir vietos mastu. Spręsdama įvairias problemas – nuo klimato kaitos iki oro kokybės gerinimo mūsų miestuose, Lexus kuria sumanius ir naujoviškus poveikio mažinimo sprendimus.

Lexus hibridai padeda vairuotojams mažinti aplinkos taršą ir atsakingai elgtis su aplinka. Iš tiesų mūsų hibridinės sistemos vienu dešimtadaliu sumažina 2014 m. dyzelinių variklių standarto Euro 6 nustatytą išskiriamų kenksmingų dujų kiekį. Mes padėsime tausoti aplinką ir be jokių kompromisų mėgautis gerai žinomomis Lexus važiavimo savybėmis, kokybe, meistriškumu ir dizainu.

IŠMANESNĖ EKONOMIKA

Hibridinės technologijos tausoja aplinką ir taupo Jūsų pinigus. Dėl išskirtinės degalų ekonomijos ir mažesnės taršos Jūs galite sutaupyti dalį savo išlaidų ir pasinaudoti privatiems asmenims ir įmonėms taikomomis vietos mokesčių lengvatomis* (* informacijos apie tai teiraukitės įgaliotoje Lexus atstovybėje).

Kaip ir galima tikėtis iš Lexus serviso, hibridinės sistemos dalis keičia ir taiso bei techninės priežiūros paslaugas teikia mūsų kvalifikuoti specialistai. Mes taip pat siūlome hibridinės sistemos būklės patikrą, kuri atliekama kartu su techninės priežiūros darbais, kad Jūsų hibridinis automobilis visuomet sklandžiai važiuotų.

 

IŠSIRINKITE HIBRIDINĮ AUTOMOBILĮ PAGAL SAVO SKONĮ

 

Lexus – vienintelė bendrovė, siūlanti tokį platų automobilių su visiškai hibridine technologija asortimentą – nuo kraują kaitinančių galingų iki erdvių ir ištaigingų modelių. Jūs turite pavydėtiną galimybę rinktis.

 

UX

NAUJI HORIZONTAI

UX 250h

ES

PROVOKUOJANTIS IR JAUDINANTIS SEDANAS

ES 300h

NX

NOVATORIŠKAS MIESTO VISUREIGIS

NX 300h

RX

RAFINUOTUMO ĮSIKŪNIJIMAS

RX 450h

RX 450h L

RC

ĮKVEPIANČIOS VAŽIAVIMO SAVYBĖS

RC 300h

LS

PRABANGA IR ĮSPŪDINGOS TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

LS 500h

LC

VISŲ PRIEŠAKYJE

LC 500h

Jau daugiau nei 15 metų Lexus kompanija yra elektrifikacijos pradininkė ir vystytoja, kurianti įkvepiančus, efektyvius ir patikimus automobilius. Stebinantys tyliu veikimu varikliai tausoja mūsų planetą ir leidžia mėgautis dinamišku važiavimu. Pažangiausios pasaulinės technologijos leidžia kurti neįtikėtinai saugius ir prabangius automobilius. Naujoji jų karta jau čia ir tai – nuostabu!

ELEKTRIFIKUOTOS GALIOS TIPAI

Rinkitės 100 proc. elektrinį automobilį arba mėgaukitės puikiomis hibridinių automobilių valdymo savybėmis. Lexus Jums siūlo visas įmanomas elektrifikuotos ateities galimybes.

 

100 PROC. ELEKTRINIS

Jokių degalų ar išmetamųjų dujų. Tik šimtai kilometrų džiuginančio, ramaus vairavimo iki trumpos pertraukėlės elektromobilių įkrovos stotelėje.

HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

Puikiai veikiantis ir nereikalaujantis įkrovos iš elektros tinklo hibridinis variklis – tai tarsi tarpinė stotelė tarp vidaus degimo ir visiškai elektrinio variklio.

ELEKTRIFIKUOTŲ AUTOMOBILIŲ PASIRINKIMAS

Kaip norėtumėte jaustis savo Lexus automobilyje? Mes siūlome platų elektrifikuotų, kruopščiai surinktų automobilių pasirinkimą pagal kiekvieno gyvenimo būdą, asmeninius poreikius ir lūkesčius.

testimonials
testimonials

LEXUS DIZAINO SAMPRATOS ESMĖ – BŪTI TECHNOLOGIŠKAI PAŽANGIEMS, TAČIAU ŽMOGIŠKIEMS, KURTI ĮSPŪDINGĄ DIZAINĄ IŠSAUGANT MENINĮ POLĖKĮ IR IŠLIEKANT NEPRETENZINGIEMS.

testimonials

Simon Humphries, Pasaulinio dizaino valdymo skyriaus grupės vadovas