fbpx
slider

CREATING AMAZING

KĄ REIŠKIA CREATING AMAZING?

LEXUS NEPALIAUJAMAI JUDA Į PRIEKĮ, NEPAISYDAMA JOKIŲ NUSTATYTŲ RIBŲ IR SIEKDAMA YPATINGO BEI ĮSTABAUS, IKI TOBULUMO IŠGLUDINTO REZULTATO. TRUMPAI TARIANT, MES VISUOMET SIEKIAME KURTI NEPAPRASTA.

Nepaprasti inžineriniai sprendimai ir šiuolaikinės technologijos byloja apie ypatingą automobilio sąsają su vairuotoju. Tokie automobiliai išvysto neįtikėtiną galią ir išsiskiria įspūdingomis eksploatacinėmis savybėmis bei ne mažiau patraukliu vidumi. Įspūdingas dizainas: automobilių išvaizda tiesiog pritrenkia. Stulbinamas meistriškumas: dėl naudojamų kokybiškų medžiagų ir meistriškai atliekamo darbo kiekvienas Lexus spinduliuoja prabanga.

Diegiamos mūsų kuriamos ypatingosios technologijos: mes esame Lexus Hybrid Drive kūrėjai. Viskas daroma pirmiausia galvojant apie klientą. Būti Lexus avininku – tokia pat nuostabi patirtis, kaip ir pats automobilis.

Lexus nenuilstamai dirba tol, kol galiausiai sukuria kažką nepaprasta.

LEXUS YRA SUKŪRUSI SERIJĄ AMBICINGŲ PROJEKTŲ, KURIAIS SIEKIAMA GILIAU PAŽVELGTI Į JUDĖJIMO SUDĖTINGUMĄ IR GROŽĮ.

ŽINGSNIAI (STEPS). Tai pasakojimas apie įspūdingai judančią milžinišką marionetę, kuri vaikšto po miestą ir ieško kažko ypatingo

ŠVIESOS BLYKSNIAI (STROBE). Įspūdingai pavaizduota šviečiančio žmogaus kelionė per naktinį miestą.

SPIEČIUS (SWARM). Tai projektas, užsibrėžęs tikslą išplėsti dizaino, technologijos ir judesio galimybių ribas. Veiksmas vyksta naktį, kai nuostabieji kvadrotoriai išskrenda pažaisti ir pasižvalgyti po miestą, kol mes miegame.

LEXUS SUKŪRĖ TIKRAI VEIKIANČIĄ SKRAIDLENTĘ (HOVERBOARD).

LEXUS ANT LEDO – LEDINIAI LEXUS NX RATAI

THE LEXUS HEARTBEAT CAR. Ypatingas projektas, siekiantis parodyti, kokia jaudinanti patirtis yra vairuoti LEXUS RC F.

ORIGAMI. Originalaus dydžio kartoninis LEXUS!