fbpx
slider

Pratęstoji garantija: Extracare

Su Lexus Extracare galite pratęsti savo Lexus garantiją vieneriais arba dvejais metais!

 

Jūsų automobilis yra svarbi Jūsų gyvenimo dalis, todėl Lexus sukūrė papildomą garantinį produktą – Lexus Extracare, – kuris apsaugos Jus nuo neplanuotų išlaidų ir užtikrins Jums ramybę ir daug nerūpestingų kelionių.

Su Lexus Extracare galite pratęsti savo Lexus garantiją vieneriems arba dvejiems metams!

Papildoma Lexus gamintojo garantija Lexus Extracare gali būti suteikta tik Lexus savininkams, kurių automobiliai ne senesni kaip trejų metų, o rida neviršija 100 000 km, ir kurių techninė priežiūra buvo atlikta pagal Lexus techninės priežiūros programą. Papildoma garantija įsigalioja pasibaigus pagrindinei garantijai (treji metai arba 100 000 km rida, priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau).

Kad galiotų Lexus Extracare garantija, Jums tereikia atlikti automobilio techninę priežiūrą kas 15 000 kilometrų arba kartą per metus (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Lexus Extracare veikia visoje Europoje, ir kol galioja pratęstoji Lexus Extracare garantija, netaikomas ridos apribojimas. Todėl papildomos garantijos galiojimo metu galite nuvažiuoti neribotą atstumą – važiuokite nors ir aplink pasaulį!

Lexus Extracare garantuoja:

  • garantiniams remonto darbams bus naudojamos tik Lexus originalios atsarginės detalės;
  • galite būti tikri, kad darbus atliks tik geriausi specialistai savo srityse;
  • automobilio pardavimo atveju papildoma garantija perduodama naujajam savininkui.

Su Lexus Extracare galite nemokamai gauti ir paslaugų paketą Lexus Euro Assistance 24, kuris Jums suteikia galimybę naudotis automobilio pagalba kelyje, apimančia įvairias papildomas paslaugas.

Jūs galite įsigyti pratęstąją Lexus Extracare garantiją vieneriems arba dvejiems metams. Tikslios kainos pateiktos lentelėje žemiau, o daugiau informacijos – PDF dokumente.

 

“LEXUS EXTRACARE” KAINORAŠTIS
Taikoma automobiliams, ne senesniems nei 36 mėn. ir nuvažiavusiems mažiau nei 100000 km.
Eur su PVM
  1 metai 2 metai
CT 395 € 559 €
IS, UX, NX, ES 495 € 659 €
GS, RX 635 € 859 €
GS F, RC, RC F, LS, LC 695 € 959 €
Kiti Lexus modeliai 695 € 959 €

*Aukščiau nurodytos sąlygos yra informacinės. Norėdami susipažinti su visomis paslaugos sąlygomis, susisiekite su mumis. Paskelbta informacija yra naujausia informacija jos skelbimo metu ir gali būti keičiama be išankstinio perspėjimo.

 

Susisiekite dėl garantijos pratęsimo Jums patogiausiu būdu:


Atgal