fbpx
slider

Kėbulų remontas

JŪSŲ RŪPESTIS DĖL AUTOMOBILIO – TAI MŪSŲ RŪPESTIS!

 

Jūsų LEXUS automobiliui patekus į autoįvykį ar kitokiu būdų pažeidus kėbulą, dėl Jūsų pačių saugumo bei patogumo, automobilio vertės išsaugojimo, o taip pat galiojančiio 12 metų antikorozinės garantijos išlaikymui, automobiliu būtina tinkamai pasirūpinti. Mūsų kvalifikuoti mechanikai ir remonto specialistai pasistengę atstatyti Jūsų automobilio pradinį saugos ir kokybės lygį.

LEXUS KAUNAS kėbulų remonto centras – tai vienintelis Kaune LEXUS gamintojo standartus atitinkantis kėbulų servisas, turintis moderniausią įrangą: kompiuterinius kėbulo geometrijos atstatymo stendus, aukščiausios kokybės pilnai įrengtą dažymo ir džiovinimo kamerą ir kitas naujoves. Visa tai suteikia galimybę vykdyti aukščiausio lygio remonto darbus.

Remonto darbų metu Jums bus paskirtas specialistas, su kuriuo nuolat galėsite susisiekti. Draudiminio įvykio atveju, jis sutvarkys visus reikalus už Jus ir, jei reikės, sudarys automobilio remonto darbų sąmatą bei suderins su draudimo bendrove. Mes bendradarbiaujame su visomis draudimo bendrovėmis.

Mūsų meistrai garsėja savo kruopštumu. Automobilio išrinkimo ir surinkimo darbų metu saugoma, kad į saloną nepatektų dulkių, uždengiamos sėdynės ir grindys specialiomis apsaugomis.

O taip pat atidžiai  saugoma, kad neliktų nešvarių pėdsakų ant dažytų paviršių. Šios detalės yra svarbios. Mes užsakysime remontui reikalingas atsargines dalis, todėl Jums nereikės papildomai tuo rūpintis. Prireikus atliksime automobilio geometrijos atstatymo darbus.

Visi remonto darbai atliekami taikant griežčiausius LEXUS kokybės standartus. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiame garantiją.

Įvykus nelaimei kelyje prieš remontuojant automobilį po autoįvykio pasitarkite su LEXUS KAUNAS serviso specialistais Jums patogiausiu būdu:

 


Atgal