fbpx
slider

Automobilio techninė priežiūra

Automobilio techninė priežiūra padeda apsaugoti Jūsų investiciją, sumažinti eksploatacijos išlaidas ir mėgautis važiavimu.

 

Geriausiai pasirūpinti Jūsų automobiliu padės speciali Lexus priežiūros ir patikros programa.

Periodinės techninės apžiūros.

Periodinės techninės apžiūros – tai paprasčiausias būdas transporto priemonei atlikti reikiamą profesionalią techninę priežiūrą. Kiekvienas automobilis, reikalauja rūpinimosi. Periodiškai ir laiku atliekama Jūsų LEXUS profilaktinė techninė priežiūra užtikrins Jūsų automobilio nepriekaištingą veikimą,  apsaugos Jus nuo visų rūpesčių ir padės susitelkti tik į vairavimo teikiamus malonumus. Galimi gedimai ir trūkumai bus pastebėti laiku, pašalinti einamojo remonto metu ir nepridarys Jums nepatogumų kelyje.

Reguliarios automobilio priežiūros garantijos.

Visos operacijos, numatytos techninės priežiūros tvarkaraštyje, atitinka oficialius gamintojo reikalavimus ir yra atliekamos naudojant originalias dalis.Tad nuodugni ir reguliari Jūsų Lexus automobilio priežiūra garantuos Jums:

  • Maksimalią automobilio važiavimo kokybę, saugumą bei patikimumą.
  • Galiojančią automobilio garantiją.
  • Pirminės automobilio vertės išsaugojimą – automobilis, tinkamai prižiūrimas specializuoto LEXUS serviso specialistų, pasižymi didesne likutine verte.

Automobilio techninės priežiūros periodiškumas.

Prižiūrint savo LEXUS automobilį, mes rekomenduojame laikytis LEXUS priežiūros ir patikros programoje numatyto grafiko. Automobilis turi būti tikrinamas kas numatytą kilometrų skaičių arba nurodytą metų skaičių (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau):

  • pilna Lexus patikra – kas 30 000 km arba 2 metus;
  • tarpinė Lexus patikra – kas 15 000 km arba 1 metus.

 

Žemiau pateikti techninės priežiūros grafikai sudaryti remiantis gamintojo laiko normatyvu ir valandiniu įkainiu, galiojusiu iki 2023.12.31.

Nuo 2024.01.01 galiojantis valandinis įkainis – 89.54 Eur (su PVM). Naujausia informacija yra ruošiama, todėl nurodytos kainos – tik orientacinės.

CT techninės priežiūros grafikas

IS techninės priežiūros grafikas

ES techninės priežiūros grafikas

UX techninės priežiūros grafikas

NX techninės priežiūros grafikas

RX techninės priežiūros grafikas

RZ techninės priežiūros grafikas

LS techninės priežiūros grafikas

LC techninės priežiūros grafikas

Užsiregistruokite techniniam aptarnavimui į mūsų servisą Jums patogiausiu būdu:

  • elektroniniu paštu: lexus@lexuskaunas.lt
  • telefonu +370 37 310876
  • užpildžius internetinę formą.


Atgal