fbpx
slider

Lexus SELECT garantija

MŪSŲ PREKINIO ŽENKLO PAŽADAS

Kai įsigyjate naudotą Lexus automobilį įgaliotoje Lexus atstovybėje, mes Jums pažadame laikytis savo įsipareigojimų, apibūdintų žemiau.

 

Lexus SELECT garantija

Lexus garantija užtikrina, kad Jūs perkate kokybišką naudotą Lexus automobilį pagal Lexus SELECT programą. Kad galėtumėte visiškai ramiai jaustis už vairo, Lexus SELECT automobiliams taikoma 2 metų arba 500 000 km ridos garantija. Tai viena daugiausia aspektų apimančių garantijų, siūlomų naudotiems automobiliams. Ji leis patirti tikrą malonumą važinėjant naudotu Lexus automobiliu. Lexus SELECT naudotiems automobiliams taikoma garantija suteikia tokį pat ramybės jausmą, kaip ir naujų Lexus automobilių garantija. Konkrečios garantijos sąlygos išsamiai aprašytos garantijos knygelėje, kurią galite gauti artimiausioje Lexus atstovybėje.

Lexus pagalbos kelyje programa

Visiems Lexus SELECT naudotiems automobiliams taip pat taikoma Lexus pagalbos kelyje programa, galiojanti ne trumpiau nei du metus. Pagalba ištisą parą be poilsio dienų Europos keliuose teikiama panašiomis sąlygomis, kaip ir naujų Lexus automobilių savininkams. Gedimo atveju Jums bus pasiūlytos tokios paslaugos: automobilio vilkimas į artimiausią atstovybę, apgyvendinimas prabangiame viešbutyje, pirmosios klasės traukinio arba verslo klasės lėktuvo bilietai arba pakaitinis Lexus automobilis. Plačiau apie sąlygas galite sužinoti Lexus Select garantijos knygelėje, kurią galite gauti artimiausioje Lexus atstovybėje.

Visapusiška kokybės patikra

Lexus SELECT statusas suteikiamas tik griežčiausius Lexus standartus atitinkantiems naudotiems automobiliams. Pavyzdžiui, visi mūsų naudoti Lexus automobiliai yra nuodugniai patikrinti technikos specialistų pagal , o hibridiniams modeliams buvo taikoma hibridinės sistemos techninė patikra.
Mes užtikriname nepriekaištingą savo automobilių kokybę: Lexus SELECT statusas gali būti suteiktas net iki 160 000 km nuvažiavusiems ar iki 8 metų senumo automobiliams. Į programą visi Lexus SELECT automobiliai įtraukiami tik patikrinus jų saugumą ir kokybę. Lexus technikos specialistai kruopščiai patikrina bendrą automobilio būklę – jo išorę, vidų ir apačią. Hibridiniams Lexus modeliams papildomai taikoma hibridinės sistemos techninė patikra.

Individualūs finansavimo sprendimai

Mūsų atstovybė mielai padės rasti tinkamiausią Jūsų naudoto Lexus automobilio finansavimo programą ir (arba) draudimą. Mes siūlome platų finansinių produktų ir paslaugų asortimentą įvairiems poreikiams. Apie individualius finansavimo ir draudimo sprendimus teiraukitės mūsų Lexus atstovybėje.

Išsami techninės priežiūros istorija

Visi Lexus SELECT automobiliai turi techninės priežiūros istoriją, patvirtintą Lexus atstovybės. Automobilius mes gauname iš savo patikimų partnerių arba iš savo tinklo. Visa tai užtikrina naudoto Lexus automobilio patikimumą.

Automobilių keitimo politika

Jei dėl kokios nors priežasties Jūs apsispręsite pakeisti įsigytą Lexus automobilį, Jūsų Lexus atstovybė pasiūlys jį nemokamai pakeisti. Nemokamo keitimo sąlygas išsamiai paaiškins Lexus atstovybės darbuotojai.


Atgal