fbpx
slider

Pranešimai apie automobilių atšaukimą

LEXUS ĮSIPAREIGOJIMAS DĖL KLIENTŲ POREIKIŲ PATENKINIMO

Lexus didžiuojasi savo pasiryžimu išlaikyti pasaulinio lygio meistriškumą ir teikti itin kokybiškas klientų aptarnavimo paslaugas. Jo pasižadėjimas „kiekvieną klientą sutikti kaip svečią savo namuose“ nėra tik tuščias pažadas; tai pažadas, kurio Lexus laikosi.

Jeigu turite kokių nors klausimų dėl savo automobilio, prašome drąsiai kreiptis į Lexus atstovybę. Mes padarysime viską, kad Jūsų problema būtų išspręsta.

Lexus nori iš anksto Jums padėkoti už tai, kad suteikiate galimybę įrodyti, jog klientų aptarnavimo srityje tikrai užsitarnavo gerą vardą.

Gaukite naujausius pranešimus apie produktų atšaukimą, kuriuos skelbiame laikydamiesi aukščiausių Lexus vairuotojų saugumo užtikrinimo reikalavimų.

„TAKATA“ ORO SAUGOS PAGALVIŲ ATŠAUKIMAS

INFORMACIJA

Laikydamasi savo įsipareigojimų dėl kokybės ir saugos, bendrovė Lexus paskelbė šiuos pranešimus apie atšaukiamus tam tikrus „Takata“ oro pagalvių dujų gerenatorius.

Lexus pirmenybę visada teikia savo klientų saugumui, todėl mes nuolat stebime savo automobilių eksploatacines savybes, rinkdami informaciją iš įvairių šaltinių. Sužinoję, kad kokia nors automobilių dalis ar aspektas neatitinka griežtų mūsų standartų, imamės atitinkamų veiksmų, ką padarėme ir šiuo atveju.

GALIOJA ŠIEMS EUROPOJE PLATINAMIEMS AUTOMOBILIAMS

Su atšaukimu dėl dujų gneratorių susiję šie Europoje platinami automobiliai: SC, IS, ES ir GX modeliai, pagaminti nuo 2000 m. gruodžio mėn. iki 2011 m. gruodžio mėn., taip pat Lexus modeliai ES 350, GX 460, IS Convert, IS 350/250, IS-F ir LFA, pagaminti nuo 2009 m. sausio mėn. iki 2013 m. gruodžio mėn.

KAIP MES PADEDAME SAVO KLIENTAMS

Su klientais bendrauja kiekvienos šalies nacionalinis automobilių platintojas. Oro saugos pagalvių dujų generatoriai klientams keičiami nemokamai. Taigi, iškilus klausimų, prašome kreiptis į savo šalies platintoją arba vietinę Lexus atstovybę.

PRANEŠIMŲ DĖL ATŠAUKIMO PRIEŽASTYS

Kai kuriose transporto priemonėse gali atsirasti saugos pažeidimų dėl tam tikrų „Takata“ oro pagalvių dujų generatorių. Šie pažeidimai gali būti sąlygoti piropatronų savybių suprastėjimo, kurį lėmė ilgalaikė aukšta absoliutinė drėgmė, aukšta temperatūra ir dideli temperatūros svyravimai. Dėl šio defekto skleidžiantis oro saugos pagalvei dujų generatorius gali sprogti.

ATŠAUKIMO PATIKRINIMAS

Jeigu su Jumis buvo susisiekta dėl Lexus produktų atšaukimo arba manote, kad Jūsų automobilis gali būti įtrauktas į atšaukiamų automobilių sąrašą, visą reikiamą informaciją iškart sužinosite pasinaudoję žemiau esančia mūsų trijų veiksmų atšaukimo patikrinimo sistema. Kad kuo greičiau sužinotumėte, ar Jūsų automobilis yra įtrauktas į „Takata“ oro saugos pagalvių kampaniją, sukūrėme paprastą procedūrą.


Atgal