fbpx
slider

Pranešimai apie automobilių atšaukimą

JŪSŲ SAUGA YRA MŪSŲ PRIORITETAS

Svarbiausias Lexus siekis – užtikrinti eismo dalyvių saugą, o atšaukimo kampanijos yra vienas iš svarbiausių veiksnių, leidžiančių to pasiekti. Lexus gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Jeigu atsitinka taip, kad tam tikromis sąlygomis naudojamo automobilio komponentai neatitinka griežtų gamyklinių kokybės reikalavimų, tuomet automobilių savininkai yra kviečiami atvykti į įgaliotą atstovybę ir patikrinti automobilį pagal galiojančią atšaukimo kampaniją. Atstovybėje pagal gamyklos nurodymus bus atlikta automobilio patikra, pakeisti būtini komponentai arba atlikti priežiūros/remonto darbai, kurių metu pašalinami galimi gedimai. Su atšaukimo kampanija susiję darbai yra atliekami nemokamai.

Jeigu turite klausimų apie atšaukimo kampaniją, spustelėkite ant DUK nuorodos žemiau arba susisiekite su įgaliotąja Lexus atstovybe.
 

  • Atšaukimo kampanijas įgyvendina oficialios Lexus atstovybės
  • Su atšaukimo kampanija susiję darbai yra atliekami nemokamai

ATŠAUKIMO PROCESAS KLIENTUI


1. Daugiau apie atšaukimo kampaniją skaitykite čia arba My Lexus portale

Įrašykite VIN numerį ir sužinokite, ar Jūsų automobilis priskiriamas atšaukiamiems. Arba prisijunkite prie My Lexus portalo.


2. Užsiregistruokite susitikimui

Užsiregistruokite susitikimui pageidaujamoje Lexus atstovybėje.


3. Pristatykite savo automobilį į Lexus atstovybę

Atstovybės darbuotojai pasirūpins Jūsų automobiliu ir pasistengs išspręsti nesklandumus kaip įmanoma greičiau.

Patikrinkite, ar jūsų Lexus yra atšaukiamųjų automobilių sąraše.

Patikrinkite pagal transporto priemonės VIN, prisijunkite prie My Lexus portalo arba kreipkitės į įgaliotąjį atstovą ir išsiaiškinkite, ar Jūsų automobiliui taikoma atšaukimo kampanija.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

AR MANO AUTOMOBILIS PRISKIRIAMAS ATŠAUKIAMIEMS?
Jūs galite patys patikrinti, ar Jūsų automobils yra priskiriamas atšaukiamiems. Tai galite padaryti įvedę automobilio VIN numerį Lexus svetainėje, Lexus atšaukimo kampanijos patikros laukelyje arba susisiekę su įgaliotąja Lexus atstovybe.

KUR GALIMA RASTI VIN NUMERĮ?
Automobilio VIN numerį galite rasti automobilio registracijos dokumentuose.

AR DARBAI PAGAL ATŠAUKIMO KAMPANIJĄ MAN KIEK NORS KAINUOS?
Ne, darbai pagal atšaukimo kampaniją atliekami nemokamai.

KUR GALIMA ATLIKTI DARBUS PAGAL ATŠAUKIMO KAMPANIJĄ?
Darbus pagal atšaukimo kampaniją galima atlikti tik įgaliotoje Lexus atstovybėje.

MANO AUTOMOBILIS PRIKLAUSO ATŠAUKIAMIEMS. KOKIOS PROBLEMOS YRA SUSIJUSIOS SU MANO AUTOMOBILIU?
Konkrečią atšaukimo priežastį bei atliktinų darbų sąrašą konkrečiai transporto priemonei galite gauti įgaliotoje Lexus atstovybėje, užsiregistravę atšaukimo kampanijos patikrai.

AR ATŠAUKIMAS REIŠKIA, KAD AUTOMOBILIS KELIA PAVOJŲ GYVYBEI?
Problema nebūtinai gali pasireikšti kasdienio automobilio naudojimo metu – vairuotojas gali jos nejusti. Šie defektai nepavojingi ir nekelia grėsmės gyvybei, kitaip tariant, tiesioginio pavojaus nėra. Tačiau sutapus kelioms aplinkybėms, defektuota dalis gali sugesti, sukeldama pavojų vairuotojo ir keleivių saugumui. Dėl šios priežasties galimas gedimas turi būti nedelsiant pašalintas.

MANO AUTOMOBILIS PRIKLAUSO ATŠAUKIAMIEMS. KĄ TURĖČIAU DARYTI?
Susisiekite su įgaliotąja Lexus atstovybe ir rezervuokite laiką patikrai.

KIEK TRUNKA ATŠAUKIMO KAMPANIJOS METU ATLIEKAMI DARBAI?
Atšaukimo kampanijos metu remontas atliekamas pagal gamyklos parengtas remonto instrukcijas. Darbų trukmė priklauso nuo konkrečios dalies, taip pat nuo remonto pobūdžio ir sudėtingumo. Informaciją apie darbų trukmę galite gauti Lexus atstovybėje, užsiregistravę atšaukimo kampanijos patikrai.

KAS NUTIKTŲ, JEIGU NESUTIKČIAU ATLIKTI DARBŲ PAGAL ATŠAUKIMO KAMPANIJĄ?
Paprastai atšaukiami potencialiai pavojų keliantį defektą turintys automobiliai. Tai reiškia, jog sutapus kelioms aplinkybėms gali sugesti pažeista dalis ir iškilti pavojus vairuotojo bei keleivių saugumui. Norint išvengti pavojaus, darbai pagal atšaukimo kampaniją turėtų būti atliekami nedelsiant.

SISTEMA NEAPTINKA MANO AUTOMOBILIO VIN NUMERIO.
Lexus atšaukimo sistema atpažįsta Europos ir Rusijos rinkoms skirtų automobilių VIN numerius. Įsitikinkite, jog teisingai įrašėte savo automobilio VIN numerį. Jeigu numeris vis dėlto nėra atpažįstamas, susisiekite su artimiausia Lexus atstovybe ir sužinokite, ar Jūsų automobilis dalyvauja atšaukimo kampanijoje.


Atgal