fbpx
slider

Remonto darbai

RŪPINTIS JŪSŲ LEXUS AUTOMOBILIU MUMS REIŠKIA TĄ PATĮ, KAIP RŪPINTIS MŪSŲ KLIENTU

 

LEXUS KAUNAS servise atliekamos visos Jūsų automobiliui reikalingos paslaugos: techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų automobilio dalių remontas, techninė pagalba kelyje (galiojanti visoje Europoje), automobilio remontas po autoįvykio.

Atvykus į Lexus Kaunas įgaliotas Lexus remonto dirbtuves, galite būti tikri, kad Jūsų automobiliui bus suteikta visa, kas geriausia.

Kvalifikuoti specialistai ir pažangiausia automobilių diagnostikos ir remonto įranga.

Mūsų servisas ypatingas tuo, kad esame ilgiausią patirtį turintis LEXUS atstovas Lietuvoje bei vienintelis LEXUS servisas mūsų šalyje, turintis atskirą, specializuotą servisą LEXUS markės automobiliams. Investuojame į naujausią įrangą, leidžiančią gerinti atliekamų darbų kokybę ir tikslumą. Čia dirba būtent LEXUS automobilių priežiūrą geriausiai išmanantys specialistai, sukaupę daugelio metų patirtį, nes tik tuomet jiem patikima privilegija ir atsakomybė rūpintis Jūsų automobiliu. Darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją gamintojo rengiamuose kvalifikaciniuose mokymuose. Visi jie yra baigę pripažintą ir sertifikuotą LEXUS mechanikų programą ir išlaikę daugybę sudėtingų egzaminų.  Mūsų kvalifikuoti specialistai žino, kaip tinkamai suremontuoti Jūsų automobilį.

Orginalios LEXUS automobilio detalės – patikimumo garantija.

Atliekant Jūsų LEXUS automobilio techninę apžiūrą ar remontą, rekomenduojame naudoti tik originalias LEXUS detales, pagamintas pagal aukščiausius išbandytus kokybės standartus ir sukurtas taip, kad idealiai atitiktų Jūsų automobilio techninius duomenis.

LEXUS KAUNAS atsarginių detalių  sandėlyje visada yra originalių detalių, kurių gali prireikti automobilio techninių aptarnavimų metu. Tai leidžia taupyti Jūsų brangų laiką. Kitos detales, kurių sandėlyje nėra, užsakomos ir pristatomos per ypač trumpą laiką – pristatymas paprastai užtrunka iki 2 darbo dienų.

Rūpestis greitu aptarnavimu ir klientų komfortu.

LEXUS KAUNAS servise atliekame darbus pagal aukščiausios kokybės LEXUS standartus, tad užtikriname greitą aptarnavimą ir esame pasiruošę suteikti visokeriopą pagalbą Jūsų automobiliui per trumpiausią laiką. Suprantame, kad kiekviena valanda be automobilio mūsų klientams yra įprasto gyvenimo ritmo sutrikdymas. Tad laukdami savo automobilio, Jūs galėsite naudingai praleisti laiką mūsų patogiame laukiamajame ar planuotis verslo susitikimą Jūs patogumui įrengtame atskirame klientų kabinete.

Užsiregistruokite į mūsų servisą iš anksto Jums patogiausiu būdu

  • elektroniniu paštu: lexus@lexuskaunas.lt
  • telefonu +370 37 310876
  • užpildžius registracijos formą.


Atgal