toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Gimęs WRC trasoje

NAUJASIS GR YARIS – TAI NE ŠIAIP KARŠTASIS HEČBEKAS

Tai – grynakraujis lenktyninis automobilis – Pasaulio ralio čempionato vaikas. Jį kūrė ne amžinai besiginčijančių vadybininkų komitetas, o žmonės, kuriuos vienija aistra laimėti. Talkinant Pasaulio ralio čempionato komandai TOYOTA GAZOO Racing, kūrimo procese panaudotos sukauptos žinios ir technologijos iš automobilių sporto aukštikalnių. Taigi, automobilis paruoštas sėkmei bet kokio tipo keliuose. Jis gali sparčiu tempu įveikti ne tik Pasaulio ralio čempionato etapus: juo tikruoju sportiškumu galėsite mėgautis kasdien, važiuodami įprastais keliais.

RALIS JUNGIA ŽMONES

Likimas suvedė Tommi Mäkinen ir Akio Toyoda 2014 metais. Keturiskart WRC čempionas ir Toyota prezidentas – tai du žmonės, kuriuos vienija aistra raliui. Tuomet jie sudalyvavo viename įspūdingame važiavimo ant ledo etape. Tai tapo puikia proga Toyota grįžti į WRC su sportiniu automobiliu, kuris sukurtas laimėti – naujuoju GR Yaris.

GR-FOUR galia

Naujojo GR Yaris širdis – GR-FOUR. Toyota kartu su Pasaulio ralio čempionato komanda TOYOTA GAZOO Racing ir WRC vairuotojais sukūrė pirmą sportinę visų ratų pavaros (AWD) sistemą per 20 metų. Joje sumontuota greitos reakcijos jungiamoji mova ir elektroninė sankaba, padedančios užtikrinti išskirtinį sukibimą bei trauką.

ŽAIBIŠKA RALIO REAKCIJA

Po GR Yaris variklio dangčiu slepiasi tikrai nepaprastas variklis. Šis kompaktiškas, lengvas ir puikių eksploatacinių savybių 1,6 litro turbininis variklis yra pasiruošęs bet kokioms kelio sąlygomis.

Galia: 261 DIN AG
Sukimo momentas: 360 Nm
Įsibėgėjimas iki 100 km/h: 5.2 sek
Maksimalus greitis: 230 km/h

SĖKMĖS STILIUS

Priešingai nei daugelis naujų automobilių, GR Yaris skirtas ne dėmesiui gatvėje atkreipti, o taurėms laimėti. Stilingai. Jo žema, plati ir dramatiška stovėsena bei aerodinamiškas dizainas užtikrina optimaliausias ypatybes, važiuojant neįtikėtinomis viršūnėmis Suomijos ralio metu ir Jūsų pamėgtais vingiuotais keliais.

SUKURTA MOTOMAČYJE

Prireikus surinkti išties unikalų sportinį automobilį, koks yra GR Yaris, pasaulyje yra tik viena vieta, kurioje norėtumėte įpūsti savajam kūriniui gyvybės. Tai – Motomačis (Japonija). Čia gimė tokios legendos kaip Lexus LFA ir Supra A80, taigi, Motomačis ne veltui tapo pirmosios GR gamybos linijos namais. Čia specialistai pasiruošę rankomis rinkti unikalius karštuosius hečbekus.

Kadangi automobilius rankomis renka ekspertai, kiekvieno GR Yaris gamyba užtrunka daugiau nei 10 kartų ilgiau nei tradicinio masiškai gaminamo automobilio. Gamybos linija buvo racionalizuota siekiant našumo. Čia atliekamos kėbulo lygiavimo patikros ir papildomi suvirinimo darbai, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas GR Yaris būtų gaminamas maksimaliai rūpestingai ir dėmesingai. Kaip ir pridera unikaliam lenktyniniam automobiliui.