toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Naujasis Yaris
Svarbus kiekvienas energijos
pliūpsnis
Hibridas
Kaina – nuo
22 000 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
3,9-4,2 l/100km
CO2
87-112 g/km
Galia iki
130 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Dinamiškuoju Yaris važiuokite pirmyn ir nesustokite.

Naujasis Yaris trykšta pozityvumu ir pasižymi nenuilstama energija bei drąsia, išraiškinga dizaino kalba – tiek išorėje, tiek ir salone. Jis pulsuoja miesto ritmu, yra gyvybingas ir įkvepiantis. Naujasis Yaris visada pasiruošęs kelionei.

PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*

Specialus pasiūlymas

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar! >>

Vidinis pasitikėjimas

Naujajame Yaris – mažame automobilyje su didele širdimi – susipina dėmesį prikaustančios proporcijos ir tvirta, pasitikėjimu pulsuojanti laikysena gatvėje. Jis linksmas ir kupinas charakterio, tad nesitikėkite, kad liksite nepastebėti.

Išraiškingas stilius

Naujasis Yaris išskirtinį stilių sustiprina žadinantis dviejų atspalvių derinys. Išskirtinė spalva Neptune Blue su dinamiškais šlifuotais 17 colių lengvojo lydinio ratlankiais ir elegantiška juoda stogo linija – ryškus stiliaus pareiškimas.

Rafinuota erdvė

Šiuolaikiškas ir jaukus interjeras džiugina pojūčius. Patogus ir nesudėtingas išdėstymas, nuostabios ir malonios liesti medžiagos atrodo taip pat gerai, kaip ir jas jaučiate.

Džiugus dizainas

Šaunus foninis apšvietimas ir elegantiški mėlyni sėdynių dygsniai suteikia rafinuotumo. Per prietaisų skydelį iki durelių eina elegantiška mėlyna dekoro linija, kuri sukuria vientisą erdvę.

Patobulintas hibridas – energijos pliūpsnis

Galite rinktis iš dviejų pažangių hibridinių variklių: 1.5 Hybrid 115 ir 1.5 Hybrid 130. Lengvai eksploatuojama ir energinga įsikrovimo technologija užtikrina, kad automobilis Jums važiuojant įsikrauna pats. Džiuginanti galia palieka plačią šypseną, tad norėsite važiuoti ir važiuoti.

Talpus salonas

Naujasis Yaris – universalus ir praktiškas. Jis suprojektuotas taip, kad viduje būtų kuo daugiau erdvės, galinės sėdynės nulenkiamos, kad galėtumėte vežti didesnius daiktus.

Didelė, lanksčiai pritaikoma bagažinė paruošta nuotykiams – nesvarbu, ar keliausite į parduotuvę, ar toli į užmiestį. Jei vešite aukštesnius daiktus, žemiau nuleiskite bagažinės grindis.

Jus vedantis jungiamumas

Naujasis Yaris yra neatsiejama Jūsų skaitmeninio gyvenimo dalis. Jis sukurtas galvojant apie Jus, o nesudėtinga naudotojo patirtis ir jaudinanti garso sistema kiekvieną kelionę paverčia įsimintina.

Modelyje kuriama gera vairavimo aplinka, kurios centre – Jūs. Jo pažangi skaitmeninė vairuotojo vieta sukurta taip, kad Jūsų žvilgsnis būtų nukreiptas į kelią, o įtraukianti vairavimo padėtis didina pasitikėjimą procesu.

Naujasis Yaris, pasižymintis komfortiška vairavimo padėtimi ir patogia skaitmenine prietaisų sistema, pasirengęs viskam. Sukonfigūruokite 12,3 colio jungtinį ekraną, kaip norite, pasirinkdami vieną iš keturių išdėstymų: išmanųjį, patvarųjį, įprastą arba sportinį.

Valdykite lengvai, be pastangų. Tiksli balso atpažinimo funkcija leidžia skambinti ir nustatyti navigacijos kelionės tikslus neatitraukiant rankų nuo vairo. Dideliame 10,5 colio multimedijos jutikliniame ekrane mėgstamą mediją pasieksite vienu lietimu.

Belaidis įkrovimas

Su Apple CarPlay ir Android Auto™ derančioje sistemoje išmanusis telefonas – sklandžios skaitmeninės naudojimo patirties pagrindas. Įkraukite savo telefoną naudodami belaidžio įkrovimo funkciją ir būkite visada pasiruošę.

Išreikškite save

Mūsų originalių Toyota priedų asortimentas sukurtas taip, kad papildytų Jūsų Toyota Yaris – nesvarbu, ar tai būtų stogo bagažinė, ar labiau rafinuoti paketai.

Transportavimo paketas. Vilkimo kablys, stogo sijos ir stogo bagažinė, taip pat – papildomas ratas.

Chromo paketas. Priekinio buferio apvadas, šoniniai slenksčiai ir galinis apatinis bagažinės apvadas.

Anglies paketas. Veidrodėlių dangteliai, šoniniai slenksčiai, galinis apatinis bagažinės apvadas bei galiniai aptakai.

Apsaugos paketas. Dvipusis bagažinės kilimėlis, šoninis apvadas, galinio buferio apvadas, bagažinės įdėklas.

MyToyota programėlė

Programėlė – tai internetinių paslaugų rinkinys Jūsų Toyota automobiliui, skirtas palengvinti Jūsų gyvenimą. Kad ir kur keliautumėte, naudodami išmaniajame telefone esančią programėlę galėsite palaikyti ryšį su savo automobiliu.

Žiūrėkite daugiau >>

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-06-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.

Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota pigiausia spalva.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Flame Red (3U5)

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Yaris 1.5 Hybrid, A/T, Active22 000 €- €- €220 €
Yaris 1.5 Hybrid, A/T, Style26 400 €- €- €264 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191