toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Toyota Draudimas

Apdrauskite savo ramybę

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Toyota draudimas yra sukurtas tam, kad Toyota savininkui būtų galima pasiūlyti specialią ir visapusišką pagalbą įvairiose situacijose. Kad ir kas nutiktų – Jūsų Toyota automobiliu bus tinkamai pasirūpinta. Nesvarbu, ar tai būtų nemokamai suteikiamas pakaitinis automobilis, viską apimanti pagalba automobiliui ar visapusiškas remontas, kuriam atlikti naudojamos tik originalios Toyota atsarginės dalys.

Kodėl verta rinktis Toyota draudimą?

Pakaitinis automobilis
Kol Jūsų automobilis dėl draudiminio įvykio bus remontuojamas, Jums nemokamai suteiksime pakaitinį automobilį.

Nemokama pagalba kelyje
Jei esate priversti sustoti kelyje dėl pažeistos padangos, tuščio degalų bako ar eismo įvykio, skambinkite numeriu +370 5 268 3850 dėl nemokamos pagalbos.

Originalios atsarginės dalys
Naudojame tik naujas originalias Toyota dalis. Taigi galite būti tikri, kad Jūsų automobilis po remonto bus kaip naujas.

Pirmieji metai – nauja vertė*
Jei naujasis Toyota automobilis yra visiškai sunaikinamas ar pavagiamas per pirmuosius metus,
pradinę Jūsų automobilio vertę kompensuojame.

Įgaliotos Toyota remonto dirbtuvės
Galite būti tikri, kad automobilis bus remontuojamas taip, kaip numatoma pagal gamyklos reikalavimus, taip pat lieka galioti automobilio garantija.

Franšizė
Susidūrus su laukiniu žvėrimi ir keičiant stiklą, franšizė yra nuo 0 Eur, kitais atvejais – nuo 100 Eur.

Toyota Draudimo paketai ir franšizė

Toyota draudimo paketai:

Franšizė

* Sąlyga „Nauja vertė“ taikoma atlyginant už pavogtą automobilį, kai automobilis pavagiamas antraisiais draudimo metais, ir iš oficialios Toyota atstovybės Lietuvoje įsigyjamas naujas to paties modelio, techninių parametrų ir įrengimo lygio, ne aukštesnio, negu pavogtasis, Toyota automobilis.

** Jei automobilis pavagiamas, arba draudžiamasis įvykis laikomas visišku sunaikinimu, ir iš oficialios Toyota atstovybės Lietuvoje įsigyjamas naujas Toyota automobilis.