toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Apie mus

 

Susipažinkime

1998 m. rugsėjo 11 d. UAB „AUTOTOJA“ buvo suteiktas didžiausio Japonijos automobilių gamintojo – kompanijos Toyota Motor Corporation (TMC) įgaliotojo atstovo Lietuvoje statusas. 2004 m. kovo 26 d. atidarius naują automobilių prekybos ir remonto kompleksą, atitinkantį gamyklos gamintojos keliamus reikalavimus, buvo suteiktas ir prestižinių automobilių Lexus įgaliotojo atstovo vardas.

Esame stipri TOYOTA ir LEXUS automobilių pardavimų ir profesionalių serviso paslaugų teikimo ekspertų komanda. Augame ir tobulėjame kartu su gilias tradicijas turinčia Toyota Motor Corporation (TMC). Imonės darbuotojus vienija bendri tikslai ir kompanijos paveldas, o tai leidžia mums tapti patikimu Jūsų partneriu automobilio pirkimo ir priežiūros procese.

„Kasdien siekiame, kad Jūs jaustumėtės laukiami“. AUTOTOJA

AUTOTOJA savo kompetencijas yra sutelkusi trijose srityse:

Nauji
automobiliai
Mums rūpi ne tik parduoti automobilius. Svarbiausias mūsų prioritetas – patenkinti klientai. Todėl siekiame pasiūlyti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį automobilio modelį, parinkti reikiamus aksesuarus bei esant poreikiui, rasti palankiausią finansavimo pasiūlymą.

 

Automobilių
servisas
AUTOTOJA paslaugos – tai daug daugiau, nei pardavimai. Mūsų komanda visada padės Jums jau įsigijus automobilį. Aukštos kvalifikacijos specialistų komanda ir tarptautinius gamintojo reikalavimus atitinkanti techninė įranga garantuoja nepriekaištingą Jūsų automobilio aptarnavimą.

  Naudoti
automobiliai
Mes siekiame užtikrinti, kad Jūsų perkamas naudotas automobilis būtų tokios būklės, kokios Jūs tikitės. Naudotą TOYOTA pas mus įsigysite su patikima ridos ir serviso istorija. Jūsų perkamas automobilis bus visapusiškai patikrintas kompetentingų, su modernia technine įranga dirbančių serviso meistrų, o teikiamos serviso paslaugos užtikrins tolesnę kokybišką Jūsų įsigyto automobilio priežiūrą.


Dėmesys klientams, nuolatinis tobulėjimas, deramas produktų gamintojų atstovavimas ir lojalumas – tai  AUTOTOJA vertybės.

Mums svarbi Jūsų nuomonė. Todėl skatiname Jus bendrauti su mumis ir išsakyti savo nuomonę apie mūsų darbo ir aptarnavimo kokybę.

 

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir saugome visus Jūsų asmens duomenis, kuriuos tvarkome laikydamiesi ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) nuostatų. Jūsų asmens duomenys saugomi mūsų duomenų bazėje ir jokios trečiosios šalys iš mūsų negaus informacijos apie Jus be aiškaus Jūsų sutikimo. Kviečiame susipažinti su mūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis.