toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Land Cruiser
Neprilygstama jėga.
Legendinis charakteris.
Dyzelinas
Vidutinės sąnaudos autotoja
9,8 l/100km
CO2
204 g/km
Galia iki
150 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Gimęs būti kultiniu. Amžinai nesustabdomas.

Atraskite naująjį Land Cruiser

Pristatomas visiškai naujas Land Cruiser, kuriame naujos kartos standartai derinami su tradicinėmis savybėmis, dėl kurių Land Cruiser vardas jau daugiau nei 70 metų yra tvirtumo ir ilgaamžiškumo simbolis. Legendinis Land Cruiser DNR derinamas su naujomis technologijomis, kad automobilis ir toliau būtų pritaikytas bekelei bei kasdieniam naudojimui.


 

Žiūrėkite daugiau >>

Keliaukite bet kur

Legendiniame Toyota Land Cruiser patvarus išorės stilius yra sujungtas su išskirtiniu komfortu salone ir patvarumu, leidžiančiu vykti bet kur. Jūsų kelionės bus malonios, kad ir kur benuvestų kelias.

Tvirtos ir tikslingos linijos

Nauju modernesniu ir tvirtesniu kėbulo dizainu išsiskiriantis naujosios kartos Land Cruiser sustiprina savo įvaizdį. Kiekviena linija turi aiškią paskirtį. Variklio dangtis su išėma centre pagerina matomumą žiūrint žemyn. Aukščiau įrengti priekiniai žibintai bei grotelių vėdinimo angos užtikrina maksimalią apsaugą ir leidžia įveikti didesnį brastos gylį.

Kontroliuosite situaciją ant bet kokios dangos

Nesvarbu, ar teks vilkti įrangą, vengti duobių, ar kovoti su atšiauriomis oro sąlygomis: Land Cruiser įrengta elektroniniu būdu reguliuojama kinetinė dinaminė pakabos sistema (KDSS) optimizuoja priekinio ir galinio stabilizatorių veikimą tam, kad automobilio riedėjimas keliu būtų neprilygstamas.

Pasirengęs užkariauti sudėtingiausias teritorijas

Galinio torsioninio ribotuvo praslydimo diferencialo užraktas padidina stabilumą ir trauką važiuojant nelygiu keliu ir slidžiu paviršiumi. Įveikiant posūkius, jis riboja stabdymo varikliu generuojamo sukimo momento skirtumą tarp kairiojo ir dešiniojo ratų, taip padidindamas automobilio stabilumą. Su pasitikėjimu aplenksite duobes ir įveiksite sniego bei ledo dangą.

Neprilygstama kokybė, kuria galite pasikliauti

Land Cruiser yra išbandytas visame pasaulyje ir suteikia neprilygstamą patikimumą. Jo itin patvari, atspari deformacijoms ir unikali rėminio kėbulo konstrukcija vairuotojams užtikrina įspūdingą valdymo ir techninės pagalbos lygį. Ruoškitės kitam iššūkiui!

Sukurtas tenkinti Jūsų poreikius

Pritaikoma erdvė. Nesvarbu, ar tyrinėjate naujas vietoves, ar nardote po miesto džiungles: Land Cruiser erdvus salonas ir universalumas patenkins Jūsų poreikius. Rinkitės 5 ar 7 sėdimųjų vietų konfigūraciją automobilyje, kuris prisitaiko prie kintančių sąlygų.

Oro kondicionierius gale. Kiekvienas keleivis galės mėgautis optimaliu komfortu: gale įrengtas reguliuojamas oro kondicionieriaus valdymo skydelis, kuriuo naudodamiesi gale sėdintys keleiviai galės pagal savo poreikius keisti temperatūrą automobilyje.

Funkcionali salono estetika. Su Land Cruiser kiekviena kelionė tampa geresnė: čia įrengtas trijų zonų automatinis oro kondicionierius, elektra šildomas priekinis stiklas su šildomaisiais purkštukais ir įjungus atbulinės eigos pavarą automatiškai pakreipiami šoninio vaizdo veidrodėliai.

 

Pirmyn vedanti technologija

9 colių multimedijos ekrane pateikiami aplink automobilį įrengtų kelių kamerų siunčiami vaizdai, kurie padės valdyti situaciją. Bekelės valdymo elementai, įskaitant kelio paviršiaus stebėjimo sistemą (MTM) su paviršiaus po automobiliu vaizdu ir važiavimo režimo pasirinkimo sistema „Multi-terrain Select“ (MTS) veikia išvien su pagalbine važiavimo bekele sistema „Crawl Control“, kad prisijaukintumėte bet kokius keliukus.

Didžiausias efektyvumas su važiavimo režimo pasirinkimo funkcija

Pasirinkite Jūsų vairavimo stilių ir (ar) sąlygas atitinkantį režimą, kad automatiškai valdytumėte variklį, transmisiją, elektrinį vairo stiprintuvą (EPS), kintamojo srauto kontrolę (VFC) ir adaptyviąją kintamąją pakabą (AVS).

Unikali slėgio padangose stebėjimo sistema

Jungtiniame matuoklyje įrengtas 4,2 colio TFT daugialypis informacijos ekranas vairuotojams rodo išsamius informacijos ir pramogų sistemos bei automobilio duomenis. Čia naudojamos saugos funkcijos, pvz., TPMS, leidžiančios ekrane lengvai patikrinti slėgį kiekvienoje padangoje atskirai.

Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White 040
lc matmenys

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191