toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Land Cruiser
Legenda iš prigimties.
Dyzelinas
Kaina – nuo
47 500 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
9,8 l/100km
CO2
204 g/km
Galia iki
150 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Neprilygstamas tvirtumas. Legendinis charakteris.

Tvirtos ir tikslingos linijos

Nauju modernesniu ir tvirtesniu kėbulo dizainu išsiskiriantis naujosios kartos Land Cruiser sustiprina savo įvaizdį. Kiekviena linija turi aiškią paskirtį. Variklio dangtis su išėma centre pagerina matomumą žiūrint žemyn. Aukščiau įrengti priekiniai žibintai bei grotelių vėdinimo angos užtikrina maksimalią apsaugą ir leidžia įveikti didesnį brastos gylį.

Visuomet galite jaustis saugūs

Land Cruiser sumontuotas Toyota Safety Sense – aktyvių saugos technologijų rinkinys, skirtas padėti išvengti susidūrimų arba sušvelninti jų padarinius įvairiose kelių eismo situacijose. Taip pat yra Pre-Collision sistema (PCS) su pėsčiųjų aptikimo funkcija (dieną ir naktį) bei dviratininkų aptikimo funkcija (tik dieną), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC), nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema (LDA), automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA).

Pasirengęs užkariauti sudėtingiausias teritorijas

Land Cruiser gali viską – pervažiuoti upę ar leistis uolėta trasa, juk jis nuo seno garsėja savo legendiniu pravažumu. Tai automobilis, kuris gali įveikti sudėtingiausius bekelės ruožus ir saugiai pargabenti atgal. Joks kitas visureigis negali pasigirti taip unikaliai suderintomis važiavimo bekele ir keliu charakteristikomis.

 

Neprilygstamas galios šaltinis

Land Cruiser montuojamas naujas 2,8 litro darbinio tūrio variklis. Galia padidinta iki 204 AG / 150 kW, o sukimo momentas siekia 500 Nm. Pagreitis nuo 0 iki 100 km/h sudaro 9,9 sekundės.

Visuomet galite jaustis saugiai

Naujasis Land Cruiser komplektuojamas su Toyota safety Sense įranga. Tai paketas aktyviosios saugos technologijų, skirtų padėti išvengti susidūrimo arba sušvelninti smūgį avarijos metu įvairiomis eismo situacijomis.

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Kodėl verta rinktis 4x4? Rėminė kėbulo konstrukcija

 Panaudotas itin tąsus lakštinis metalas padėjo sukurti lengvą ir kartu tvirtą bei patvarią konstrukciją. Garsą sugeriančios ir triukšmą slopinančios medžiagos leidžia mėgautis ramia aplinka kelionės metu.

Aktyvioji kėbulo aukščio reguliavimo sistema (AHC) ir adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)

Aktyvioji kėbulo aukščio reguliavimo sistema (AHC) ir adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) AHC reguliuoja automobilio prošvaisą, kad būtų užtikrintos optimalios jo dinaminės charakteristikos, nepriklausomai nuo greičio ir reljefo. Su šia sistema ir AVS automobilis yra stabilesnis ir leidžia patirti didesnį komfortą važiuojant.

Kinetinė dinaminės pakabos sistema (KDSS)

KDSS – elektroniniu būdu reguliuojama hidraulinė pakabos sistema. Važiuojant keliu, ši sistema užtikrina nepriekaištingą manevringumą ir komfortą. Važiuojant bekelės sąlygomis, KDSS pagerina sukibimą ir stabilumą.

Spyruoklių standumo reguliavimo sistema

Spyruoklių standumo reguliavimo sistema pakoreguoja spyruoklių charakteristikas atliekant posūkius ar stabdant, ženkliai sumažindama pokrypio bei polinkio kampus ir padidindama keleivių komfortą.

Pagalbinė važiavimo įkalne sistema (HAC)

HAC sistema padeda saugiai pajudėti iš vietos važiuojant stačia įkalne: ji pristabdo automobilį dvi sekundes atleidus stabdžio pedalą. Todėl automobilis nerieda atgal. Sistema įjungiama stipriau spustelėjus stabdžio pedalą automobiliui sustojus, kai nustatyta bet kuri važiavimo į priekį pavara.

Aktyvioji traukos kontrolės sistema (A-TRC)

A-TRC padeda suvaldyti automobilį pačiomis sudėtingiausiomis važiavimo keliu ir bekele sąlygomis. Ši pažangi traukos kontrolės sistema pristabdo atitinkamą sukibimą praradusį ratą ir tolygiai paskirsto galią į likusius tris neslystančius ratus.

Posūkio kampo indikatorius

Važiuojant nelygiu paviršiumi, dažnai sunku nustatyti, kuria kryptimi pasukti ratus. Daugiafunkciame ekrane rodomas ratų pasukimo kampas. Tokiomis situacijomis ši informacija vairuotojui suteikia daugiau drąsos. Veikiant važiavimo režimo pasirinkimo sistemai, ratų posūkio kampo indikatorius leidžia matyti numatytą judėjimo trajektoriją Jūsų pasirinkta kryptimi.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White 040
lc matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Land Cruiser 2.8 D-4Dl (204 AG), 5 vietos, M/T, Standard47 500 €- €- €488 €
Land Cruiser 2.8 D-4Dl (204 AG), 5 vietos, A/T, Standard50 100 €- €- €515 €
Land Cruiser 2.8 D-4Dl (204 AG), 7 vietos, A/T, Luxury58 400 €- €- €585 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191