toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Corolla sedanas
Geresnis nei bet kada anksčiau
Hibridas
Kaina – nuo
28 350 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
4,6 l/100km
CO2
80 (103) g/km
Galia iki
122 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Naujasis Corolla sedanas: jūsų gyvenimo ritmu

Išmaniai suprojektuotas naujasis hibridinis Toyota Corolla sedanas siūlo aukštesnį vairavimo lygį. Galingos skaitmeninio jungiamumo funkcijos su internetinio naujinimo funkcija: šio automobilio vairavimas bus toks, koks ir turi būti – sklandus, elegantiškas ir jaudinantis.

Hibrido elektros galia – be kompromisų

Naujajame Corolla sedanas ya įrengtas Toyota penktosios kartos hibridinis elektrinis galios įrenginys. Jis tylesnis, ekologiškesnis, kompaktiškesnis ir greičiau reaguoja nei bet kada anksčiau. Tai – geriausias iš abiejų pasaulių – galios ir degalų ekonomijos derinys. Corolla sedanas siūlo rinktis ne tik įprastą, ekonominį ar galios važiavimo režimą: galite įjungti visiškai elektrinį režimą ir mėgautis nuline emisija, kada tik panorėsite.

Corolla sedanas – smagus vairuoti, tačiau taupus. Čia beveik begarsė elektrinė galia suderinama su nenuilstančiu vidaus degimo varikliu: Corolla sedanas yra įsikraunantis, kad galėtumėte važiuoti be jokio nerimo.

Komfortas ir kontrolė

Corolla sedaną dėl jautraus valdymo smagu vairuoti, jis rieda patogiai, o stabilumas įkvepia pasitikėjimo. Jo tvirta bazinė konstrukcija – aukšto lygio rafinuotumo ir saugos pagrindas bei esminė įspūdingos vairavimo dinamikos priežastis.

Svorio centras yra žemas

Lenktyniniai automobiliai yra žemi ne be reikalo. Taip užtikrinamas geresnis valdymas ir didesnis našumas, jau nekalbant apie saugą. Corolla sedano svoris sutelktas žemai dėl tos pačios priežasties.

Kaip ir kur bevažiuotumėte, pukus valdymas yra išties svarbus. Corolla rieda smagiai ir įkvepia vairuoti: vairas lengvas, juntamas staigumas ir puikus sukibimas posūkyje.

 

Suderinta pakaba bei kėbulo standumas

Corolla sedano unikali vairavimo tapatybė – kruopštaus pakabos derinimo rezultatas. Jis užtikrina komfortą ir visiškos kontrolės jausmą.
 
Standus Corolla sedano kėbulas – puikus pagrindas tvirtai pakabai. Toks derinys užtikrina greitą valdymą, įspūdingą komfortą ir aukštą saugos lygį.
 
 

 

Didesnis komfortas kelionėje

Aukšto lygio komfortas leidžia labiau atsipalaiduoti tiek ilgose, tiek ir trumpose kelionėse. Mažiau pavargsite, todėl atvyksite geresnės savijautos.

Nuveikite daugiau su mažiau

Toyota jau ilgai tobulina mobilumo sistemas ir sprendžia problemas, pritaikydama naujas technologijas. Naujojo Corolla sedano galingas ir sparčiai reaguojantis hibridinis elektrinis galios agregatas pasiekia mažesnes degalų sąnaudas ir CO₂ emisiją.

Penktosios kartos hibridinė elektrinė sistema

Corolla sedanas sukurtas naudojant Toyota neprilygstamą hibridinių elektromobilių kompetenciją. Naujasis galios valdymo blokas ir lengvas, kompaktiškas bei galingas akumuliatorius Corolla sedane – tai modernus penktosios kartos hibridinės elektrinės sistemos galios agregatas.

Jūsų skaitmeninis gyvenimas kelionėje

Corolla sedanas siūlo nuolatinį ryšį, belaidžio įkrovimo funkciją ir suderinamumą su „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“. Corolla sedanas pasiruošęs ateičiai: internetinio naujinimo funkcija leis mėgautis naujomis funkcijomis, kai jos bus išleistos.

Geresnis jungiamumas

Naudojantis MyT programėle visos kelionės bus lengvesnės. Joje yra kelios naujoviškos saugos ir patogumo funkcijos, įskaitant automobilio paiešką, kuri padeda rasti pastatytą automobilį ir bendrinti jo buvimo vietos informaciją su kitais, taip pat bendrinimo su automobiliu funkcija, leidžianti nusiųsti į Corolla navigacijos sistemą iš anksto suplanuotus maršrutus.

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White (040)
corolla-sed-matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Corolla 1.8 Hybrid (122AG), A/T, Active28 350 €- €- €302 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191