toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

MyT internetinės paslaugos

MyT INTERNETINĖS PASLAUGOS

PRISIJUNGUS ATSIRANDA DAUGIAU GALIMYBIŲ

Nesvarbu, ar sėdite savo automobilyje, ar esate kitur: galėsite valdyti savąjį Toyota naudodamiesi internetinių paslaugų paketu MyT. Jį pasieksite per MyT išmaniojo telefono programėlę, MyT portalą ir MyT multimedijos sistemą, veikiančią Jūsų automobilio prietaisų skydelyje. Paslaugos sukurtos siekiant padidinti vairavimo saugą ir malonumą.
 

MyT PROGRAMĖLĖ

Nepraraskite savojo Toyota automobilio kontrolės naudodamiesi MyT programėle išmaniajame telefone. Planuokite keliones iš namų, raskite savo automobilį, rezervuokite laiką apsilankymui servise, gaukite vairavimo analizę, techninės priežiūros pranešimus ir kt.

Patarimai apie hibridinės sistemos naudojimą

Tapkite geriausiu hibridinio automobilio vairuotoju ir sumažinkite degalų sąnaudas.

MyT programėlės patarimų apie hibridinės sistemos naudojimą funkcija pagal ankstesnes keliones parodo, kaip pagerinti hibridinio automobilio vairavimą. Tokiu būdu galite maksimaliai išnaudoti EV režimą, sumažinti degalų sąnaudas ir maksimaliai apriboti neigiamą poveikį aplinkai.

Įkraunamųjų hibridų ir elektromobilių nuotolinio valdymo funkcijos

Neprilygstamas komfortas ir sutaupytas laikas

Stebėkite savo automobilio akumuliatoriaus būseną ir planuokite įkrovimą, kai tai patogu Jums, naudodamiesi nuotoline įkrovimo valdymo funkcija. Naudodamiesi klimato kontrolės funkcija, lengvai atitirpinsite savo automobilį žiemos mėnesiais. Taip pat galite prieš kelionę nustatyti pageidaujamą temperatūrą salone ir visa tai – naudojantis išmaniuoju telefonu.

DAUGIAU MyT PROGRAMĖLĖS FUNKCIJŲ:

Automobilio paieška

Visada raskite kelią iki savo automobilio. Nesvarbu, kiek ilgai automobilis stovi: MyT automobilio paieškos funkcija padės (per „Google Maps“) rasti Jūsų Toyota automobilį, kur jis bebūtų pastatytas. Be to, galėsite dalintis jo buvimo vietos informaciją su kitais asmenimis.

Bendrinti su automobiliu

Paprastas būdas kelionėms planuoti. Naudodamiesi MyT programėle, patogiai planuokite kelionę iš namų ar kelyje, tada išsiųskite kelionės nuorodas tiesiogiai į savąjį Toyota ir sklandžiai pradėkite judėti.

Paskutinis kilometras

Sklandi navigacija nuo automobilio durelių iki namų durų.
Prireikus paskutinę kelionės atkarpą įveikti pėsčiomis, nurodymus, kaip nuvykti į kelionės tikslą, galima iš Toyota palydovinės navigacijos sistemos pabendrinti su savo mobiliuoju telefonu.

Vairavimo analizė

Kontroliuokite savo kelionių istoriją. MyT programėlė – tarsi automobilio duomenų registras, parodantis praeities kelionių duomenis, įskaitant greitį, pagreitį ir ridą, kad būtų galima patogiai peržiūrėti verslo ir asmeninių kelionių vairavimo stiliaus analizę.

Priminimai apie techninę priežiūrą

Niekada nebepraleisite techninės priežiūros darbų. MyT padės užtikrinti maksimalų Jūsų Toyota automobilio našumą, teikdama techninės priežiūros priminimus pagal faktinę Jūsų automobilio ridą.

Akumuliatoriaus būsena

Visada žinokite savo automobilio akumuliatoriaus įkrovos lygį. Apžvalgoje pateikiamas vienas iš trijų rodmenų: aukštas, vidutinis ar žemas įkrovos lygis. Daugiau niekada neįstrigsite negalėdami užvesti automobilio variklio dėl išsekusio akumuliatoriaus.

Pagalba nelaimės atveju

Automobiliui patekus į avariją, sistema išsiųs perspėjimus. Jūsų Toyota automobilio jutikliai registruoja smūgius ir susidūrimus tiek automobiliui judant, tiek ir stovint. Naudodamiesi MyT programėle, galėsite paskambinti savo vietiniam Toyota įgaliotajam atstovui ar iškviesti pagalbą kelyje, pranešti savo šeimos nariams ar draugams patekę į avariją. Be to, galėsite papildyti avarijos duomenis nuotraukomis ir palengvinti žalos nustatymą.

 

Įspėjamosios lemputės

Geriau žinodami situaciją, vairuosite saugiau. Perskaitykite mūsų lengvai suprantamus paaiškinimus, ką reiškia įvairios Jūsų automobilio įspėjamosios lemputės. Išsiaiškinkite remonto skubumo lygį ir kitus veiksmus, kurių reikėtų imtis.

Degalų likutis

Bet kada sužinokite, kiek degalų liko Jūsų automobilyje. Kur bebūtumėte, per MyT programėlę galėsite nuotoliniu būdu patikrinti savo Toyota automobilio degalų kiekį. Taip galėsite prieš kelionę iš anksto suplanuoti sustojimus degalinėse.

Bendroji ir techninė priežiūra

Patogi ir aiški priežiūra. Užtikrinkite savo Toyota automobilio optimalią būklę. Keliais paprastais veiksmais rezervuokite techninės priežiūros darbus internetu, naudodamiesi MyT programėle, gaukite informaciją apie artėjantį priežiūros paskyrimą, stebėkite savojo Toyota techninės priežiūros istoriją ir matykite, kokie darbai su automobiliu buvo atlikti anksčiau.

Automobilio užsakymo sekliklis

Stebėkite savo naujojo užsakymo vykdymo eigą. Tikrinkite savo naujojo Toyota automobilio pristatymo būseną. Tai galėsite daryti nuo pat užsakymo pateikimo iki atvykimo pas Jūsų įgaliotąjį atstovą ir užsakymo paruošimo atsiimti.

Buvimo vietos žymėjimas

Taip bus lengviau rasti savo automobilį. Net jei Jūsų automobilis neprijungtas prie interneto, galėsite pažymėti jo pastatymo vietą, kad lengvai rastumėte kelią atgal.

MYT ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

1. Atminkite: čia parodytos nuotolinio valdymo funkcijos pateiktos tik iliustraciniais tikslais. Dėl papildomos informacijos apie funkcijų pasiekiamumą kreipkitės į savo Toyota įgaliotąjį atstovą. 

2. Kai kurios funkcijos priklauso nuo modelio ir (ar) valstybės. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo Toyota įgaliotąjį atstovą.

3. Atminkite: atsižvelgiant į vietinius teisės aktus, nuotolinės klimato kontrolės funkcijos kai kuriose teritorijose gali neveikti. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo Toyota įgaliotąjį atstovą.

4. Prieš pradėdami naudotis nuotolinio valdymo paslaugomis, susipažinkite su toliau nurodytais reikalavimais.

 • Automobilis turi būti stovintis, turite patikrinti, ar aplink automobilį yra saugu. Įsitikinkite, kad automobilio salone nėra žmonių ar gyvūnų. 
 • Nesinaudokite sistema, jei atidarytas variklio dangtis ar automobilis pastatytas nevėdinamoje patalpoje. 
 • Naudokitės šia paslauga tik prireikus. Tausokite aplinką ir maksimaliai sumažinkite perteklinį triukšmą bei oro taršą.

Visada laikykitės vietinių bei nacionalinių įstatymų, kuriais gali būti ribojamas šių paslaugų naudojimas atskirose teritorijose.

SPUSTELĖKITE TOLIAU, KAD ATSISIŲSTUMĖTE MyT PROGRAMĖLĘ JAU DABAR.

MyT MULTIMEDIJA

Intuityvi automobilio navigacijos ir pramogų sistema. MyT multimedijos sistemoje – realaus laiko navigacija, perspėjimai apie greičio matuoklius, degalinės ir lankytinos vietos. Be to, MyT multimedijos sistemoje numatytas suderinamumas su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“: galėsite prisijungti, leisti muziką ir naudoti mėgstamas išmaniojo telefono programėles, kurios yra rodomos prietaisų skydelio ekrane.

Eismo informacija realiu laiku

Jūsų maršrutas skaičiuojamas pagal realaus laiko eismą keliuose.
Būkite nuolat informuoti apie kelių eismo situaciją pakeliui į kelionės tikslą. Jūsų automobilio navigacijos sistema prisitaikys prie įvykių kelyje ir pasiūlys alternatyvių maršrutų, kurie atitiks Jūsų pageidavimus. 

Lankytinos vietos

Kokie bebūtų Jūsų pomėgiai, lankytinų vietų funkcija padės greičiau rasti reikiamą vietą.
Mūsų intuityvi „Google“ duomenis naudojanti lankytinų vietų funkcija nuolat teiks atnaujintą informaciją apie tai, ką galima aplankyti netoliese. 

DAUGIAU MyT MULTIMEDIJOS FUNKCIJŲ

Perspėjimai apie greičio matuoklius

Bendruomenės prižiūrima informacija ir perspėjimai apie greičio matuoklius. Naudodamiesi mūsų technologijomis „Coyote“ ir „Cyclops“ žinosite, kada artėjate prie greičio matuoklio. Netgi galėsite prisidėti prie įrašų ir įtraukti naują greičio matuoklį.

Degalinės

Degalų įpilti paprasta. Raskite degalines pagal savo pageidavimus. Galite ieškoti pagal kainą ar konkretų tinklą, kurio degalų kortelę esate įsigiję. Galite rinktis piltis degalus kelionės tikslo apylinkėse, pakeliui ar arčiausiai Jūsų buvimo vietos esančioje degalinėje.

“Google Street View”

Sužinokite, kaip atrodo kelionės tikslo aplinka prieš ją pasiekdami. Su „Google Street View“ galite kelionės tikslo vietoje apsidairyti 360 laipsnių kampu ir apsižiūrėti, kad ją lengviau surastumėte.

Automobilio statymas

Raskite, kur pastatyti automobilį – netoliese, kelionės tikslo vietoje ar pakeliui. Rinkitės pagal kainą, stovėjimo aikštelių priežiūros įmonę ar atstumą iki dabartinės buvimo vietos.

Išmaniojo telefono integracija

Nepraraskite ryšio sėdėdami savajame Toyota – naudokitės „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“. Galėsite prijungti savo išmanųjį telefoną, leisti muziką ir naudotis mėgstamomis programėlėmis prietaisų skydelio ekrane.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Vairuoti Toyota dar niekada nebuvo taip gerai, o su MyT internetinėmis paslaugomis patirtis tapo dar sklandesnė: jomis naudotis patogu ir užtikrinama nuolatinė kontrolė – kur benuvyktumėte.

Technologijos nebūtinai turi bauginti. Turime atsakymų į visus Jūsų klausimus apie MyT internetines paslaugas.

Naudojantis MyT internetinėmis paslaugomis, Jūsų automobilis sklandžiai palaiko ryšį su išoriniu pasauliu. Galite vairuoti efektyviau ir sumaniau. Stengėmės, kad viskas būtų kaip įmanoma paprasčiau ir intuityviau, tačiau neabejojame, kad turite klausimų. Su malonumu į juos atsakysime.

MyT INTERNETINĖS PASLAUGOS

Kodėl reikia kurti MyT paskyrą?

Naudodami MyT paskyrą, galėsite valdyti savo multimedijos sistemą. MyT programėlėje ir Mano Toyota klientų portale rasite naudingų įžvalgų apie savo automobilį.

 

Koks skirtumas tarp MyT programėlės ir Mano Toyota klientų portalo?

Tais pačiais rekvizitais galėsite prisijungti ir prie MyT programėlės, ir Mano Toyota klientų portalo.

 

MyT programėlė leidžia naudotis tolesnėmis MyT internetinėmis paslaugomis.

 • Rasti mano automobilį
 • Siuntimas į automobilį
 • Paskutinis kilometras
 • Instruktavimas dėl hibridinės sistemos naudojimo
 • Vairavimo analizė
 • Priežiūros rezervavimas
 • Priminimai apie priežiūrą
 • Priežiūros retrospektyva

Mano Toyota klientų portale rasite išsamios informacijos apie savo automobilį, be to, galėsite įsigyti ir valdyti paslaugas. Portale siūlomos toliau nurodytos paslaugos.

 • Automobilių pirkimo retrospektyva, automobilio nuosavybės duomenys ir užsakymo sekimas
 • Siuntimas į automobilį
 • Priežiūros rezervavimas
 • Priminimai apie priežiūrą
 • Priežiūros retrospektyva
 • Informacija apie transporto priemonę
 • Savininko vadovas
 • Žemėlapio naujiniai
 • Valdyti profilio nuostatas


Ar galiu naudotis MyT internetinėmis paslaugomis kitame Toyota automobilyje?

MyT programėlė yra susieta su konkrečios transporto priemonės identifikacijos numeriu (VIN) ir automobilio savininku, taigi, programėlės internetinėmis paslaugomis galėsite naudotis tik tame automobilyje.


Ar mano šeimos nariai gali naudotis MyT internetinėmis paslaugomis?

MyT programėlės internetinės paslaugos apsiriboja automobilio savininku, tačiau transporto priemonės identifikacijos numerį (VIN) galima įtraukti į kelias paskyras.


Turiu automobilį, kurio MyT internetinės paslaugos turėtų būti pasiekiamos, tačiau manau, kad jos neaktyvuotos. Ką daryti?

Jei nežinote, ar aktyvuotos Jūsų MyT programėlės internetinės paslaugos, eikite į MyT programėlę. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą (viršutiniame dešiniajame pradžios ekrano kampe). Eikite į skiltį Nuostatos ir pasirinkite kortelę Automobilis. Jei pamatysite pranešimą Aktyvuoti internetines paslaugas, vadinasi, jos dar neaktyvuotos. Norėdami aktyvuoti MyT programėlės internetines paslaugas, turėsite apsilankyti pas įgaliotąjį atstovą.

Greitas būdas patikrinti, ar MyT programėlės internetinės paslaugos įjungtos – pažiūrėti, ar paskutinės Jūsų kelionės duomenys rodomi programėlės pradžios ekrane.


Kaip pakeisti savo MyT slaptažodį?

Galite pakeisti slaptažodį MyT programėlėje. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą (viršutiniame dešiniajame pradžios ekrano kampe), tada spustelėkite meniu Nuostatos. Pasirinkite Keisti slaptažodį ir įveskite dabartinį bei naująjį slaptažodžius. Tada patvirtinkite naująjį slaptažodį ir įrašykite.

Jei pamiršote savo slaptažodį, prisijungimo ekrane galite paprašyti naujo, įvesdami savo el. pašto adresą.