toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Mirai
Vandenilis savo gražiausia forma
Vandenilis
Kaina – nuo
67 500 €
CO2 autotoja
0 g/km
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Pralaužkime barjerus ir judėkime toliau

Įspūdingas dizainas ir našumas be pastangų

Naujasis Mirai sukurtas visiškai naujos platformos pagrindu. Nuo šiol jis platesnis ir žemesnis, o jo ratų bazė – ilgesnė. Taip automobilio svorio centras yra žemiau, dėl ko užtikrinamas didesnis stabilumas. Aerodinamiškumo pojūtį užbaigia ilgesnė galinė iškyša.

650 km gryno smagumo

Mirai važiuoja itin tyliai ir užtikrina neprilygstamą komfortą keliaujant. Revoliucinė vandenilio degalų elementų technologija leidžia išvengti taršos ir pasiekti 650 km nuvažiuojamą atstumą.

Pažangus iš pagrindų

Degalų įpilti paprasta. Mirai pripildyti užtruksite iki penkių minučių. Tai panašu į tradicinio automobilio pildymą degalais. Viską atlieka siurblys. Tiesiog prijunkite antgalį ir suspauskite rankeną, užfiksuodami ją vietoje. Mirai kompiuteris išsiunčia informaciją į siurblį ir balionas greitai bei saugiai pripildomas.

Švaresnis oras, kur bevažiuotumėte

Pirmą kartą Toyota panaudota oro gryninimo sistema pašalina žalingus teršalus, pvz., sieros dioksidą ir azoto oksidą. Suaugę kasmet įkvepia maždaug po 4 730 400 litrų oro. Mirai tokį pat oro kiekį išvalo per 10 000 kilometrų ridos.

Kaip tai veikia? Pirmą kartą Toyota naudojamoje oro gryninimo sistemoje į degalų elementą imamas oras teka pro aktyvuotosios anglies filtrą, kuris surenka smulkias dulkių daleles ir žalingus teršalus, pvz., sieros dioksidą ir azoto oksidą. Taigi Mirai išmeta švaresnį orą nei įtraukė ir važiuodami valote aplinką.

 

Lengvai pasiekiamos naujovės

Nesvarbu, ar vykstate į darbą, ar leidžiatės į ilgesnę kelionę: Toyota Mirai suteiks jums visišką kontrolę ir galimybę naudotis aukšto lygio technologijomis kiekviename posūkyje.

Vos vienu lietimu. 12,3 colio multimedijos jutiklinis ekranas leidžia praturtinti kelionę savo pageidavimais, naudojantis išmaniojo telefono integracijos funkcijomis, pvz., „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“. Ant priekinio stiklo vaizduojamas itin didelis projekcinis rodinys, kuriame – Jūsų kitas posūkis, kelio ženklai, įspėjimai dėl greičio ir Jūsų buvimo vieta kelyje, kurią stebi pagalbinė eismo juostos laikymosi sistema.
Viskas gerai matoma. Kai statote automobilį, išmanioji panoraminio vaizdo stebėjimo sistema naudoja į visumą sujungtas keturias kameras ir 12 tarpo sonarų, tad Mirai atpažįsta objektus ir žmones 360 laipsnių kampu.
Stebėkite, kas už Jūsų. Net jei galinį stiklą blokuoja bagažas arba keleiviai, Mirai skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis naudoja itin plataus kampo objektyvą, todėl matote aiškų ir ryškų panoraminį vaizdą.

Neprilygstamas komfortas ir erdvė

Toyota Mirai kviečia jus pajusti gryną prabangą. Plačioje ir erdvioje vairuotojo vietoje drąsios ir pribloškiančios ypatybės kontrastuoja su išskirtiniu dizainu.

Vairuotojo komfortas. Dėl žemiau įrengtos vairavimo padėties padidėja vietos virš galvos ir kojų, užtikrinant itin patogią sėdėseną.
Maksimalus komfortas gale. Mirai erdvė keleiviams itin komfortiška, čia dominuoja prabangios ir malonios liesti medžiagos. Gale sėdintiems keleiviams – daugiau erdvės kojoms, šildomosios ir vėdinamosios sėdynės. Aštuoni salono apšvietimo režimai pakels nuotaiką, kai keliauti teks naktį.
Keleivių patogumas. Naudodamiesi patogiu prietaisų skydeliu galiniame porankyje, gale sėdintys keleiviai gali reguliuoti oro kondicionrieriaus temperatūrą ir šildyti arba vėsinti atskiras sėdynes. Gale važiuojančiųjų komfortą užtikrina ir galimybė valdyti multimedijos sistemą.

Geresnis jungiamumas

Naudojantis MyT programėle visos kelionės bus lengvesnės. Joje yra kelios naujoviškos saugos ir patogumo funkcijos, įskaitant automobilio paiešką, kuri padeda rasti pastatytą automobilį ir bendrinti jo buvimo vietos informaciją su kitais, taip pat bendrinimo su automobiliu funkcija, leidžianti nusiųsti į Mirai navigacijos sistemą iš anksto suplanuotus maršrutus.

Žr. daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Galerija

Spalvos ir matmenys

Precious Silver (1J6)
mirai tech matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Mirai FuelCell, 182 AG, A/T, Premium67 500 €- €- €
Mirai FuelCell, 182 AG, A/T, Ambassador74 500 €- €- €

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191