toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Nulis – tik pradžia

ĮVEIKIME VISKĄ. NES NULIS – TIK PRADŽIA
TOYOTA. NUO NULINĖS EMISIJOS LINK GERESNIO PASAULIO.

Mes nesiekiame tik nulinės emisijos. Tai – tiesiog vienas iš žingsnių elektrifikacijos kelionėje, kurią pradėjome 1997 metais, pristatę hibridinius automobilius ir tęsiame su įkraunamaisiais hibridais. Mes pagaminome vandeniliu varomus automobilius. Pasiūlėme vandenilio galią autobusams, sunkvežimiams ir netgi laivams, kurie nuo šiol į aplinką išleidžia tik vandenį. Nuo mažos emisijos iki nulinių apribojimų, nuo didesnio mobilumo iki geresnės visuomenės. Kam sustoti ties nuliu, jei galima eiti pirmyn?

 

 

 

 

ĮVEIKIME VISKĄ. NES NULIS – TIK  PRADŽIA. Į ŠVARESNĮ IR GERESNĮ PASAULĮ!

Įveikime emisiją

Praėjo jau 25 metai nuo to momento, kai su Toyota Prius pristatėme novatorišką elektrifikuoto automobilio technologiją. Mes toliau dedame pastangas šioje srityje ir nenurimsime, kol kiekvienam klientui nepasiūlysime sprendimo, kuris tiktų ir jiems, ir mūsų planetai. Tai reiškia, kad nuo šiol turėsime didžiulę elektrifikuotų galios agregatų įvairovę – hibridų, įkraunamųjų hibridinių elektromobilių (PHEV), akumuliatorinių elektromobilių (BEV) ir vandenilinių transporto priemonių. Mūsų tikslas šiuo metu – ne tik pasiekti nulinę emisiją, bet ir žengti toliau. Siekiame kurti teigiamo poveikio transporto priemones. Tai – tokios transporto priemonės kaip vandenilinis Mirai, kuris išskiria tik vandenį ir važiuodamas valo orą.

Įveikiame kliūtis

Kai turite laisvę judėti, viskas įmanoma. Štai, kodėl dirbame siekdami sukurti pasaulį, kuriame visi gali judėti laisvai. Dėl šios priežasties 2018–2024 metų laikotarpiui užmezgėme partnerystės ryšius ir su olimpinių, ir paralimpinių žaidynių organizatoriais. Todėl Paryžiuje 2024 planuojame demonstruoti didžiulę naujų mobilumo sprendimų įvairovę.

Tarp tokių – pagalbos žmonėms robotas, padedantis judėti tiems, kurie to negali padaryti patys. Taip pat pristatome visiškai elektrinę transporto priemonę i-Ride, suprojektuotą neįgaliojo vežimėlių naudotojams, kad mobilumas būtų paprastesnis ir efektyvesnis.

Viršijame lūkesčius

Siekiame, kad kiekviena kelionė taptų malonia visiems. Tai reiškia, kad turime galvoti apie kiekvieno asmens unikalius mobilumo poreikius. Vadinasi, turime rūpintis ne tik vairuotojais, bet ir keleiviais bei visais kitais asmenimis, kuriems mūsų transporto priemonės daro įtaką. LQ ir kituose panašiuose koncepciniuose modeliuose dirbtinis intelektas siekia suprasti vairuotoją ir nuskaito priekyje besidriekiantį kelią. Taip užtikrinama visų sauga. Kitas pavyzdys – išmanioji sistema Toyota T-Mate, perspėjanti ir padedanti vairuoti kelionės metu. Be to, sukūrėme virtualiąją avarijų simuliavimo programinę įrangą THUMS, kuria pasidalinome su visais automobilių gamintojais. Siekiame žengti ne tik už nulinės emisijos, bet ir už nulinių avarijų ribos.

Įveikime iššūkius

Nulis – tik pradžia. Leidžiamės ten, kur mūsų gaminiai ir paslaugos visuomenei daro tik teigiamą poveikį. Tai reiškia, kad gaminsime gaminius ir kursime iniciatyvas, kurios bendruomenėms, visuomenėms ir visų mūsų planetai neš naudą.

Toyota aplinkosaugos iššūkis 2050 – tai mūsų pasiryžimas siekti tikrojo tvarumo visoje savo veikloje. Priimame JT tvarios plėtros tikslus ir siekiame judėti vandenilio bendruomenės link, kur visas transportas ir netgi ištisi miestai gaus energiją iš švarių vandenilio degalų. Įsivaizduojame geresnį pasaulį, nes nulis – tik pradžia.

 ATRASKITE TOYOTA ELEKTRIFIKUOTŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ ASORTIMENTĄ

VANDENILIO EKONOMIKA

Prieš 30 metų Toyota pirmieji pradėjo naudoti degalų elementų technologiją ir nuo tada ją tobulina. Degalų elementų verslas sparčiai auga. Naudodama vandenilio technologiją, Toyota siekia lengvųjų automobilių anglies dioksido poveikio neutralumo ir padeda kurti vandenilio ekonomiką.
Sužinokite daugiau >>