toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Apie Toyota

LAIMĖ VISIEMS

Kai galite judėti, pasiekimams nėra jokių ribų

Toyota tiki, kad mobilumas neapsiriboja tik automobiliais. Tai – universalūs, prieinami mobilumo sprendimai, suteikiantys kuo daugiau galimybių kuo didesniam skaičiui žmonių. Tai – iššūkių įveikimas ir svajonių išsipildymas.

Mobilumas visiems

Mūsų misija – kurti laimę visiems siekiant mobilumo visiems. To siekiame ateities visuomenei kurdami unikalią partnerių ekosistemą, kurioje vyrauja harmonija su gamta. Praktiškai tai reiškia, kad taikome savo patirtį ir dalijamės ja siekdami naudos žmonėms, bendruomenei ir mūsų planetai. Kad rytoj būtų geriau nei šiandien.

Siekiame viršyti lūkesčius ir kurti laimę visiems, nes esame įsipareigoję užtikrinti kokybę, nuolat diegti naujoves ir tausoti planetą. Kurdami ir siūlydami didžiausią novatoriškų, saugių, tvarių ir aukštos kokybės mobilumo sprendimų bei paslaugų asortimentą, norime užtikrinti visuotinį, įtraukų ir visiems prieinamą mobilumą.

Holistinis požiūris į mobilumą

Transformuodamiesi į mobilumo bendrovę, kuriančią internetines, automatizuotas, bendrinamas ir elektrifikuotas (CASE) technologijas, siūlysime ne tik automobilius, furgonus bei sunkvežimius, bet ir kitus produktus bei paslaugas. Mūsų tikslai atitinka mūsų Aplinkosaugos iššūkį 2050, JT darnaus vystymosi tikslus ir ES žaliąjį kursą. Esame hibridinio automobilio Prius pradininkai ir visame pasaulyje pardavėme daugiau nei 26 milijonus elektrifikuotų transporto priemonių, todėl laikomės holistinio požiūrio į aplinką tausojančias transporto priemones ir programas. Tarp mūsų technologijų – vandeniliniai, hibridiniai, įkraunamieji hibridiniai ir elektriniai automobiliai. 

Tvarus verslas

Vadovaudamiesi trimis tikslais, savo socialine ir įdarbinimo praktika, laikomės tvaraus vystymosi tikslų. Pirmasis – įtraukios ir įvairialypės visuomenės skatinimas. Ši idėja prasideda Toyota, bet apima ir mūsų partnerius bei klientus. Antrasis tikslas – įdarbinimo lygybė. Mūsų įsipareigojimas užtikrinti ilgalaikį ir tvarų užimtumą prasideda nuo sąžiningumo ir galimybių kiekvienam Toyota darbuotojui Europoje užtikrinimo. Jis taip pat apima įsidarbinimo ir tobulėjimo galimybes per švietimą ir perkvalifikavimą. Trečiasis siekis – tobulinti visuomenę nuolat diegiant tvarias naujoves TME viduje ir išorėje.

Toyota Europoje

Toyota Motor Europe NV/SA (TME) prižiūri Toyota, GR (GAZOO Racing) ir Lexus automobilių, dalių bei priedų didmeninę prekybą ir rinkodarą, taip pat – Toyota gamybos ir inžinerijos operacijas Europoje. Toyota tiesiogiai įdarbina daugiau nei 27 000 žmonių ir nuo 1990 m. Europoje investavo daugiau nei 10 mlrd. eurų. Aštuonios Europos gamyklos įkurtos Portugalijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Turkijoje.

Šiuo metu Europos keliais važinėja apie 16,5 mln. Toyota, GR ir Lexus automobilių, kurių vairuotojus aptarnauja 28 nacionalinių rinkodaros bei pardavimo bendrovių tinklas ir apie 2 800 įgaliotųjų atstovų 53 šalyse.