toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Toyota servisas

AUTOTOJA servisas – kvalifikuotas Jūsų TOYOTA aptarnavimas.

Mes užtikriname aukščiausio lygio aptarnavimą kiekvienam TOYOTA automobiliui. Štai kodėl mūsų servise naudojama šiuolaikiška ir specializuota įranga, o serviso darbuotojai yra ruošiami ir atestuojami pagal specialią TOYOTA MOTOR CORPORATION (TMC) programą. Visi technologiniai procesai atliekami TMC nustatytu eiliškumu, naudojant moderniausią diagnostinę įrangą bei specialius įrankius.
Mūsų servise teikiame labai plataus profilio automobilių remonto paslaugas

 

– pradedant nuo smulkaus važiuoklės ar variklio remonto, baigiant sudėtingais kėbulo remonto ir dažymo darbais. Visiems bendrovės servise atliktiems darbams suteikiama garantija. Naujai parduotų ir aptarnautų automobilių lankymasis servise fiksuojamas kompiuterinėje programoje, todėl iškilus klausimams galima rasti visą aktualią informaciją.

Taupykite savo laiką! Užsiregistruokite į mūsų servisą iš anksto telefonu arba internetu ir gaukite visas profesionalias paslaugas vienoje vietoje.

AUTOTOJA prekiauja originaliomis TOYOTA atsarginėmis dalimis bei aksesuarais. Mūsų sandėlyje visada rasite dažniausiai naudojamų dalių, todėl jas įsigyti galėsite iš karto. Užsakant trūkstamas, jas pristatysime vos per 1-3 dienas.

Originalios automobilio priežiūros priemonės yra aukštos kokybės ir puikiai tinka Jūsų Toyota automobiliui. Stilingi suvenyrai – itin kokybiška kolekcija TOYOTA ženklo gerbėjams.

Automobilius gaminame taikydami išskirtinius standartus, tačiau kad klientai būtų visiškai ramūs mechaninėms dalims suteikiame 3 metų viską apimančią garantiją.

 

Išmanioji vairuotojo vieta padės sinchronizuoti duomenis tarp automobilio ir išmaniojo telefono, MyT programėlė padidins vairavimo komfortą, o  automobilio naudojimas taps intuityvesniu.