toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Kėbulų remontas

Nesvarbu, koks pažeidimas padarytas Jūsų automobiliui, įvyko didelė avarija ar tiesiog radote įbrėžimą grįžę prie automobilio stovėjimo aikštelėje, galite būti ramūs – AUTOTOJA remonto centre Jūsų automobilį sutvarkys taip, kad jis atrodys kaip iki avarijos.

Kodėl verta kreiptis į AUTOTOJA kėbulų remonto centrą?

AUTOTOJA kėbulų remonto centras yra aprūpintas moderniausia įranga bei taiko pažangiausias technologijas: kompiuteriniai kėbulo geometrijos atstatymo stendai, aukščiausios kokybės pilnai įrengta dažymo ir džiovinimo kamera, dažymui naudojami ekologiški dažai vandens pagrindu. Darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją TOYOTA koncerno rengiamuose apmokymuose. Visa tai  suteikia galimybę vykdyti aukščiausio lygio remonto darbus.

Nesvarbu, koks avarijos pobūdis, pakanka vos vieno skambučio į AUTOTOJA remonto centrą ir visi remonto darbai bus atlikti vienoje vietoje.

  • Remonto darbų metu Jums bus paskirtas specialistas, su kuriuo nuolat galėsite susisiekti. Jis sutvarkys visus reikalus už Jus ir, jei reikės, sudarys draudiminio įvykio ir automobilio remonto darbų sąmatą bei suderins su draudimo bendrove. Mes bendradarbiaujame su visomis draudimo bendrovėmis.
  • Mūsų meistrai garsėja savo kruopštumu. Automobilio išrinkimo ir surinkimo darbų metu saugoma, kad į saloną nepatektų dulkių, uždengiamos sėdynės ir grindys specialiomis apsaugomis ir niekada nepalieka nešvarių pėdsakų ant dažytų paviršių. Šios detalės yra svarbios.
  • Mes užsakome remontui reikalingas atsargines dalis, todėl Jums nereikės papildomai tuo rūpintis.
  • Prireikus atliekame automobilio geometrijos atstatymo darbus.
  • Paruošiame, parenkame spalvą ir nudažome Jūsų automobilį.
  • Visi remonto darbai atliekami taikant griežčiausius TOYOTA kokybės standartus. Tai reiškia, kad Jūsų automobilis bus grąžintas toks pat tvirtas ir saugus, koks buvo iki avarijos. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiame garantiją.

Įvykus nelaimei kelyje prieš remontuojant automobilį po autoįvykio pasitarkite su AUTOTOJA specialistais!

 

Registruokitės į servisą