toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

UAB „AUTOTOJA”
Savanorių pr. 447A

LT-49185 Kaunas, Lietuva
T. +370 37 408032
F. +370 37 312779

El.p info@autotoja.lt

Toyota servisas: +370 37 40 80 35
Toyota dalys: +370 37 40 80 36
Toyota kėbulų remontas: +370 37 31 43 00
Darbo laikas:
I-V 7:30 - 19:00
VI 9:00 - 15:00

Įmonės rekvizitai

UAB „AUTOTOJA”
Savanorių pr. 447A
LT-49185 Kaunas,
Lietuva
Įmonės kodas 111489643
PVM Kodas LT114896413
Reg. 1998-06-03 LR Ek. min.
Įm.Reg.Nr UĮ 94 -110
„Swedbank“ AB
Banko kodas 73000
S.W.I.F.T. HABALT22
a/s LT487300010000007534

Naujų automobilių pardavimas

Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p. tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p. dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p. mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p. aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Karolis Raškauskas
Pardavimo vadybininkas
El.p. karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p. arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058

Naudotų automobilių pardavimas

Rytis Zmitrulevičius
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas
El.p. rytis@autotoja.lt
Tel. +370 37 313422
Mob. +370 686 47474
Edvinas Šakalys
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas
El.p. edvinas.sakalys@autotoja.lt
Tel. +370 37 313422
Mob. +370 683 58538
Deividas Subačius
Naudotų automobilių pardavimų vadovas
El.p. deividas.subacius@autotoja.lt
Tel. +370 37 313422
Mob. +370 616 20064

Servisas

Paulius Mazūras
Vyr. serviso priėmėjas
El.p. paulius@autotoja.lt
Tel. +370 37 408035
Mob. +370 697 01670
Andrius Stankevičius
Serviso priėmėjas
El.p. andrius.s@autotoja.lt
Tel. +370 37 408035
Mob. +370 697 01671
Paulius Ryckis
Serviso priėmėjas
El.p. paulius.ryckis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408035
Mob. +370 697 01673
Žilvinas Ripinskis
Serviso priėmėjas
El.p. zilvinas.ripinskis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408035
Mob. +370 697 01672
Justinas Repečka
Serviso priėmėjas
El.p. servisas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408035
Mob. +370 697 01670

Kėbulų remontas

Egidijus Urniežius
Kėbulų remonto baro vadovas
El.p. egidijus.urniezius@autotoja.lt
Tel. +370 37 314300
Mob. +370 697 01670
Arūnas Saldūnas
Kėbulų remonto baro vadybininkas
El.p. arunas.saldunas@autotoja.lt
Tel. +370 37 314300
Mob. +370 697 01670

Atsarginės dalys ir aksesuarai

Evaldas Jankeliūnas
Atsarginių dalių skyriaus vadybininkas
El.p. dalys@autotoja.lt
Tel. +370 37 408036
Mob. +370 697 01674