toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Toyota C-HR
Toyota, kokios Jūs nesate matę
Hibridas Nuo 27 100 €
Sąnaudos
nuo
4,8 l/100 km
Galia iki 184 DIN AG
CO2 nuo 90 (122) g/km

Toyota C-HR. Šiuolaikinio gyvenimo vingiams pritaikytas visureigis

Naujasis „Toyota C-HR“ grindžiamas įspūdinga dizaino kalba ir puikiais dinamiškais rodikliais, kurie jau suteikė bendrovės C-SUV segmento ikonos statusą „Toyota“ modelių asortimente. Naujas dailių reljefiškų formų Toyota C-HR visureigis su greitai reaguojančia ir įkvepiančią vairavimo patirtį siūlančia visiškai nauja hibridine sistema – tikras harmonijos pliūpsnis gyvenant aktyvų gyvenimą. Galite pamiršti nuolatinį stabčiojimą. Metas atrasti savo judėjimo tempą miesto erdvėje sėdint už naujojo Toyota C-HR vairo…

Visiškai hibridinė sistema

Aukštesnio lygio hibridinio automobilio vairavimo potyriai – jau čia. Akimirksniu pasiekiama galia, greita reakcija ir nepriekaištingas efektyvumas – tai tradicijų nepaisančios hibridinės sistemos bruožai. Vairuoti kviečiantis Toyota C-HR – tai miesto visureigis, kuris stilingai užkariaus visus kelius, į kuriuos leisitės. Elektriniu režimu automobilis dabar gali važiuoti ilgesnį laiką ir įvairesnėmis situacijomis, tad Jūs galite ramiai skrosti keliu, mėgaudamiesi tylia ir komfortiška aplinka. Ir visai nesvarbu, ar sklęstumėte miesto gatvėmis verslo reikalais, ar leistumėtės į smagias išvykas užmiesčio keliais, automobilis visuomet prisitaikys prie šiuolaikiško gyvenimo tempo.

Urbanistinis stilius

Naujojo Toyota C-HR priekis atspindi tolesnį „Toyota“ „Under Priority “ ir „Keen Look“ identiteto tobulinimą. Nugludinto išorės dizaino ir aštrių linijų Toyota C-HR kėbulo neįmanoma su niekuo supainioti. Plati stovėsena ir progresyvus stilius suteikia Toyota C-HR dinamiškumo, o aukščiausios klasės apdaila neabejotinai prikaustys praeivių žvilgsnius. Išpuoselėta ir kruopščiai apgalvota kiekviena elegantiško, gundančio ir skoningo  Toyota C-HR dizaino detalė. Judėjimo pojūtis sukuriamas net automobiliui stovint.

Lengvai skrodžiant miesto gatvėmis

Toyota C-HR stilius – tai ne tušti žodžiai. Aptakus ir dinamiškas išorės dizainas yra išskirtinės išvaizdos pagrindas, unikalus ir ištaigingas salonas užtikrina išskirtinius pojūčius, o naujasis 2,0 l darbinio tūrio Dynamic Force Hybrid galios agregatas leidžia mėgautis išskirtiniais vairavimo potyriais. Šis automobilis tiek savo vidumi, tiek išore yra miesto visureigis. Su Toyota Safety Sense technologijomis saugu leistis į kelią, kad ir kokios susiklostytų aplinkybės.

Naujasis Toyota C-HR įkūnija mobilumo laisvę mieste. Žema ir plati automobilio stovėsena suteikia stabilumo posūkiuose, akimirksniu pasiekiamas pagreitėjimas padeda lengvai lenkti, o naujos kartos hibridinės technologijos yra tiesiog būtinas privalumas įvažiuojant į mažos taršos zonas.

 

Meistriškai įrengtas salonas

Erdvus ir platus interjero dizainas yra vienas iš pagrindinių „Toyota C-HR“ teigiamų klientų patirčių momentų. „Toyota“ atsižvelgė į šį veiksnį, kruopščiai pagerindama visų paviršių ir įrenginių išvaizdą ir kokybę, kad sukurtų dar geresnę salono aplinką.

Naujasis modelis taip pat pasižymi geresne salono apsauga nuo triukšmo ir vibracijos – tai buvo pasiekta papildomai izoliavus net vienuolika skirtingų vietų. Stiprinant ryšį tarp interjero ir eksterjero, daugelis jungiklių tapo deimantinės formos, atspindėdamos išorinio dizaino motyvą.

Priekinės sėdynės dizainas pasižymi liekna, sportiška viršutine dalimi ir tvirtesne apatine sritimi. Funkciniai skirtumai buvo pabrėžti naudojant skirtingus apmušalų tonus, tekstūras ir raštus.

Į vairuotoją orientuotoje kabinoje yra inovatyvių detalių ir intuityvių technologijų. Valdymo skirstomieji įrenginiai ir 8 colių jutiklinis ekranas yra šiek tiek nukreipti į vairuotoją. Kadangi jutiklinis ekranas yra virš prietaisų skydelio, viršutinio prietaisų skydelio gylis yra žymiai mažesnis, o tai dar labiau padidina vairuotojo matomumą.

Naujajame „Toyota C-HR“ yra pertvarkytas ir patobulintas HMI (žmogaus ir mašinos sąsaja) su „Toyota“ 2019 daugialypės terpės navigacijos platforma.

Jo išvaizda verčia stabtelėti ir dar kartą atsigręžti

Toyota C-HR sutvertas trokštantiems gyventi visavertiškai ir ieškantiems tokiam gyvenimui pritaikyto automobilio.

Nugludinto išorės dizaino ir aštrių linijų Toyota C-HR kėbulo neįmanoma su niekuo supainioti. Plati stovėsena ir progresyvus stilius suteikia Toyota C-HR dinamiškumo, o aukščiausios klasės apdaila neabejotinai prikaustys praeivių žvilgsnius.

Varomoji gyvenimo jėga

Naujasis Toyota C-HR randa bendrą kalbą su tais, kurie daug dirba ir mėgsta aktyviai ilsėtis: jis grakščiai skrodžia gatvėmis skubant į svarbų susitikimą ir nepriekaištingai rieda užmiesčio keliais leidžiantis į smagias išvykas. Tai automobilis, kuris lengvai prisitaiko prie miestietiško gyvenimo.

Hečbekui prilygstančias dinamines savybes ir visureigiui būdingą komfortą siūlantis Toyota C-HR nutrina visas ribas tarp vairuotojo ir kelio. Šis automobilis žaibiškai reaguoja į komandas, yra nepaprastai stabilus ir tiksliai valdomas. Jis užtikrintai įveikia kiekvieną kelio vingį, leisdamas patirti neprilygstamą vairavimo malonumą. Toyota C-HR – vairuotojų sukurtas automobilis vairuotojams. Jis suteikia puikią dingstį tiesiog maloniai pasivažinėti.

JBL garso sistema

Jei negalite įsivaizduoti vairavimo be muzikos, Toyota C-HR komplektuojama aukštos klasės „JBL Premium Audio“ garso sistema taps nepamainoma Jūsų kelionių palydove. Sistemą sudaro 8 kanalų, 800 vatų stereo stiprintuvas ir devyni garsiakalbiai, užtikrinantys aukščiausią C segmento garso atkūrimą. Šis naujos kartos JBL stiprintuvas gali tiksliau suderinti ir skleisti dar aiškesnį ir galingesnį garsą. Be to, siekiant pagerinti suspausto muzikos šaltinio, kurį šiandien klauso paprasti žmonės, garso kokybę, jis palaiko „Clari-Fi“ muzikos atkūrimo technologiją, kuri atkuria bet kurią suspaustą muziką iki beveik kompaktinio disko kokybės.

 

 

Išskirtinė įranga, užtikrintas saugumas

Saugumas – ne mažiau svarbi stilingojo Toyota C-HR charakterio savybė. Jame Jūsų ir Jūsų keleivių saugumui užtikrinti kaip standartinė įranga komplektuojamos pažangios Toyota Safety Sense technologijos, padedančios sumažinti susidūrimo riziką ir suteikiančios papildomų pranašumų, nes palengvina vairuotojo gyvenimą ir sumažina nuovargį. Toyota Safety Sense paketą sudaro ši aktyviosios ir priešavarinės saugos įranga: Pre-Collision (su pėsčiųjų fiksavimo funkcija), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo (su vairo koregavimo funkcija), automatinė tolimųjų šviesų ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistemos. Su šiomis technologijomis jausitės daug saugesni kelyje.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Hydro Blue (8X2)
new-chr-matmenys1

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
CH-R 1.8l Hybrid, 4x2, A/T, Active27 100 €- €- €265 €
CH-R 2.0l Hybrid, 4x2, A/T, Style31 100 €- €- €304 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų konsultantė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191