toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Naujasis
Toyota C-HR
Ikonos evoliucija
Hibridas
Kaina – nuo
32 900 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
4.7 - 5.1 l/100km
CO2
105 - 117 g/km
Galia iki
223 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Drąsus tapo dar drąsesniu

Išreikškite save su rafinuotu naujuoju Toyota C-HR. Jis sukurtas be varžančių taisyklių ir laužo tradicijas, tad nėra panašus į jokį kitą automobilį. Netradicinio dizaino naujasis Toyota C-HR išdrįso būti kitokiu. Įspūdingas ir progresyvus naujasis Toyota C-HR – tai drąsiai iš naujo sukurta originaliojo automobilio versija. Aukščiausia klasė, elektrifikacija ir rafinuotas stilius: tai – automobilis, kurio laukėte.

PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*

 

Specialus pasiūlymas

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar! >>

Tradicijas laužantis išorės dizainas

Nugludintas vėjo. Naujasis Toyota C-HR pasižymi itin rafinuotomis aerodinaminėmis formomis ir aptakiu kupė profiliu. Dėl to pagerėja visi vairavimo aspektai – nuo judrumo iki stabilumo, be to, vairavimas tampa tylus ir efektyvus.

Tobulai aerodinamiškas. Kiekviena naujojo Toyota C-HR detalė, užtikrinanti nenutrūkstamą oro srautą, yra aerodinamiškai optimizuota. Nuo lygaus dugno iki išlenkto galinio stiklo – automobilis išnaudoja oro srautą, o ne jam priešinasi.

Svarbi kiekviena detalė. Pirmą kartą Toyota automobilyje į korpusą įleistos durelių rankenos ir integruoti priekinių žibintų plautuvai – svarbūs švaraus, skulptūriško stiliaus ir aukštos kokybės aerodinamikos elementai.

Išsiskirkite. Ambicingas dizainas reikalauja tobulumo kiekvienoje detalėje. Įspūdingos grotelės ir skvarbūs priekiniai LED žibintai suformuoja išskirtinę kūjaryklio formos priekinę dalį.

Sklandi naudotojo patirtis

Naujasis Toyota C-HR turi daugybę funkcijų, tačiau yra intuityvus ir siūlo sklandžią, suasmenintą naudotojo patirtį, kuri patenkins Jūsų poreikius.

Žmonėms skirtos technologijos. Nustatykite jungtinio skaitmeninio prietaisų skydelio spalvą ir temą bei sukonfigūruokite jo išdėstymą taip, kaip Jums patinka. Galima rinktis iš keturių temų ir trijų ciferblatų išdėstymų.

Skaitmeninis iš prigimties. Jungtinis skaitmeninis prietaisų skydelis, kuriame galima pasirinkti iš keturių ekrano temų (įprasta, išmanioji, sportinė ir patvarioji), nustato naujus aiškumo ir patogumo standartus.

Kontrolė. Su Apple CarPlay ir Android Auto galėsite naudotis visomis mėgstamiausiomis programėlėmis, įskaitant Spotify, ir klausytis muzikos keliaudami. 2,0 l darbinio tūrio įkraunamajame hibride įdiegta įkrovimo grafiko funkcija užtikrina patogų ir ekonomišką įkrovimą.

Išmanioji navigacija. Nuolat naujinama navigacijos sistema debesų duomenų pagrindu užtikrins, kad visada būtumėte teisingame kelyje. Ji reaguoja į balso komandas, pvz., Get route distance (koks maršruto atstumas), ir leidžia valdyti automobilį laisvomis rankomis. Taip pat galite skambinti ir siųsti žinutes valdydami balsu.

Išmanusis skaitmeninis raktelis

Jūsų išmanusis telefonas visada su Jumis, tad kodėl nepavertus jo automobilio rakteliu? Su naująja skaitmeninio išmaniojo raktelio funkcija jo net nereikės išsitraukti iš kišenės ar rankinės – juo galėsite greitai ir lengvai užrakinti, atrakinti ir užvesti savo Toyota C-HR. Saugią ir patogią funkciją nuotoliniu būdu galite lengvai bendrinti iki 5 žmonių. * Išmanųjį skaitmeninį raktelį planuojame pristatyti 2024 m. Gamybos laikas šiuo metu nėra žinomas. Funkcijų pasiekiamumas ir automobilio specifikacija gali skirtis. Tai priklauso nuo modelio, komplektacijos ir rinkos.

Valdykite telefonu

Išlipus iš automobilio, jungiamumas nedingsta. MyToyota – galinga priemonė kelionėje. Apsaugokite automobilį iš toli, nuotolinio valdymo pulteliu užrakindami dureles ir uždarydami langus.

Nuotolinis automobilio statymas

Pasiruošę statyti automobilį? Pasirinkite vietą ir išmanioji automobilio pastatymo pagalba atliks visa kita. Jei stovėjimo vietoje ankšta, tiesiog išlipkite ir pastatykite Toyota C-HR nuotoliniu būdu, naudodami telefone esančią programėlę.

Gausybė įrangos

Naujasis Toyota C-HR turi daugybę funkcijų, tačiau yra intuityvus ir siūlo sklandžią, suasmenintą naudotojo patirtį, kuri numato Jūsų poreikius. Paverskite keliones įspūdžiais, naudodami belaidžio jungiamumo funkcijas, greitai reaguojantį aplinkos apšvietimą ir įtraukiantį erdvinį garsą.

  • Toyota Smart Connect sumontuotas 12,3 colio jutiklinis ekranas dera su Apple CarPlay ir Android Auto, tad visas pasaulis pasiekiamas ranka. 
  • Jūsų asmenybę pratęsiantis tinkinamas aplinkos apšvietimas siūlo 64 spalvų paletę. Stebėkite, kaip jis keičiasi pagal lauko apšvietimą ir paros laiką. Naudojant saugaus išlipimo pagalbą, apšvietimas taip pat gali tapti raudonas ir įspėti apie galimą susidūrimą.
  • Pagal specialų užsakymą pagaminti JBL garsiakalbiai kuria įspūdingą garsinę aplinką. Aukštųjų dažnių garsiakalbių metalinės grotelės padeda išgauti aiškius aukštadažnius garsus, o galingas žemųjų dažnių garsiakalbis skleidžia ryškų bosą.
  • Standartinėje įrangoje – naujausias Toyota Safety Sense aktyviųjų saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijų rinkinys. Palyginti su ankstesniu modeliu, jame įdiegtos naujos ir patobulintos technologijos.

Elektrifikuotas ir elektrifikuojantis

Judrus ir veržlus naujasis Toyota C-HR suderina įkvepiantį našumą ir lengvą hečbeko valdymą. Rinkitės įsikraunantį arba įkraunamąjį hibridą su tikromis elektrifikuoto automobilio galimybėmis.

Saugesnis...

Siekiant užtikrinti geriausias klasėje saugos funkcijas, Toyota C-HR įdiegta Toyota T-Mate – naudingasis vairavimo partneris. Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį.

Naujoviškas ir tvarus

Naujajame Toyota C-HR daug dėmesio skiriama tvarumui: naudojama daugiau perdirbtų ir negyvūninės kilmės medžiagų, taip pat mažinama anglies dioksido emisija mažinant svorį ir taikant naujus gamybos procesus.

Toyota namų įkroviklis

Įkroviklis yra integruotas su MyToyota programėle ir Jūsų Toyota, todėl galite jį valdyti, kad ir kur būtumėte.

Sužinokite daugiau >>

MyToyota programėlė

Programėlė – tai internetinių paslaugų rinkinys Jūsų Toyota automobiliui, skirtas palengvinti Jūsų gyvenimą. Kad ir kur keliautumėte, naudodami išmaniajame telefone esančią programėlę galėsite palaikyti ryšį su savo automobiliu.

Žiūrėkite daugiau >>

Multimedija

Mėgaukitės automobilyje sumontuotos navigacijos sistemos teikiamais privalumais realiuoju laiku perduodamais navigacijos nurodymais, greičio matuoklių perspėjimais, degalinėmis ir LV (lankytinomis vietomis) arba prijunkite savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlay arba Android Auto ir leiskite muziką bei naudokitės mėgstamiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis prietaisų skydelio ekrane.

Žiūrėkite daugiau >>

Toyota C-HR aksesuarai

Originalių Toyota priedų asortimentas sukurtas taip, kad papildytų Jūsų Toyota C-HR – nesvarbu, ar tai būtų stogo bagažinė, ar naujausias įkrovimo namie sprendimas.

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-06-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Bi-tone Emotional Red 2 (3U5/202)

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Toyota C-HR 1.8 Hybrid, Active32 900 €- €- €332 €
Toyota C-HR 2.0 Hybrid, Style39 500 €- €- €399 €
Toyota C-HR 2.0 Plug-in Hybrid, Style44 200 €- €- €446 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191