toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Naujasis Yaris Cross
Svarbi kiekviena galimybė
Hibridas
Kaina – nuo
25 100 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
4.5 - 5.2 l/100km
CO2
101 - 118 g/km
Galia iki
130 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Išsiskiriantis stilius

Didelių ambicijų kompaktiškas krosoveris Yaris Cross – naujas visureigio požiūris patogiu miestui formatu. Šis veržlus automobilis pasižymi drąsiu išorės dizainu, o jo salonas yra erdvus ir universalus.

PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*

Naujojo Yaris Cross pristatymo pasiūlymas

Į kainą įskaičiuotas žieminių ratų komplektas ir palūkanos – 0,99 % + 3 mėn. Euribor

Veikite dabar! >>

Galingas dizainas

Tikslingų proporcijų ir stipraus skulptūriško dizaino Yaris Cross neliks nepastebėtas. Sukurtas mieste judėti lengviau, išmaniau ir greičiau, Yaris Cross skirtas gyvenimui judriose miesto gatvėse.

Įtikinamos proporcijos

Naujojoje komplektacijoje Premiere Edition, kuri yra kertinis pasitikėjimo savimi kupino visureigio įvaizdžio elementas, viskas perkeliama į aukštesnį lygmenį. Čia įspūdinga dviejų tonų Urban Khaki spalvų schema derinama su išskirtiniais 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais. Drąsios ir aiškiai apibrėžtos linijos bei švarūs paviršiai sukuria neabejotinai aukščiausios klasės įspūdį.

Šaunus ir patogus

Atsipalaiduokite erdvioje vairuotojo vietoje su paaukštinta, SUV įkvėpta sėdėjimo padėtimi. Aukščiausios klasės malonios liesti medžiagos, derinamos su šiuolaikišku dizainu, sukuria įkvepiančią salono erdvę, kurioje daug šviesos ir vietos.

Išorė viduje

Urban Khaki salono apdaila ir sėdynių dygsniai atspindi tikslingą automobilio charakterį. Dienai ir nakčiai tinkantis bei įkvepiantis nuotaikinis apšvietimas paruoš šį automobilį bet kokiai progai.

Apžvalga be apribojimų

Pro rafinuotą panoraminį stogą sklinda natūrali šviesa, kuri sukuria šviesią ir erdvią atmosferą.

Erdvė be apribojimų

Yaris Cross, kuriame yra vietos Jūsų pomėgiams įgyvendinti, turi visus atsakymus. Sumanus išdėstymas užtikrina maksimalią vidaus erdvę ir praktiškumą. Čia – erdvus salonas ir didelė bagažinė.

Tilps viskas

Bagažinės tūrį galima padidinti naudojant pirmą kartą klasėje siūlomą 40:20:40 santykiu nulenkiamų galinių sėdynių sistemą. Nulenkus visas galines sėdynes, suformuojama 1 097 litrų erdvė. Taip pat galite nulenkti jas po vieną, kad galėtumėte vežti viską – nuo krepšių iki dviračių

Pagalba, kai jos reikia

Yaris Cross yra ir patogus, nes bagažinės dangtis atidaromas elektra, o aktyvuojamas kojos mostu. Tiesiog pakiškite koją po galiniu bamperiu ir atidarysite bagažinę. Tai patogu, jei nešate krepšius arba kitus didelius daiktus.

Suteikite energijos

Yaris Cross hibridinė sistema turi galios viskam – nuo lėto pasivažinėjimo miesto gatvėmis iki ilgų kelionių užmiesčio keliais. Jis įsikrauna pats** ir taupiai naudoja degalus, o jo pažangūs galios agregatai sklandžiai sujungia benzininę ir elektrinę pavaras.

Visų ratų pavaros sauga

AWD-i režimo jungikliu galima pasirinkti sniego ir miško keliukų režimus, kad nesustotumėte papuolę į sudėtingą situaciją. Jis maksimaliai sumažina padangų prasisukimą ir užtikrina saugų važiavimą bet kokiomis oro sąlygomis.

Pasitikėjimas savimi nepriklausomai nuo oro sąlygų

Sistema veikia nepastebimai, kad užtikrintų Jūsų saugą – nuo posūkių lyjant stipriam lietui iki greitėjimo važiuojant nelygiu pagrindu.

Sauganti technologija

Toyota Yaris Cross turi technologijų, kurios užtikrina Jūsų saugą, nuolat stebi vairavimo aplinką ir perspėja apie galimus pavojus.

Prijungtas automobilis

Yaris Cross suteikia galimybę naudotis intuityviomis technologijomis. Su Toyota Smart Connect, turinčia belaidį ryšį ir 10,5 colio jutiklinį multimedijos ekraną, į kelionę galėsite pasiimti ir savo skaitmeninį gyvenimą.

Pasitikėjimas savimi ir vairavimas be streso

Naujoviškame 12,3 colio jungtiniame skaitiklyje vairavimo duomenys apžvelgiami patogiai ir akys greitai prisitaiko Jums nukreipus žvilgsnį nuo ekrano į kelią.

Išreikškite save

Mūsų originalių Toyota priedų asortimentas sukurtas taip, kad papildytų Jūsų Toyota Yaris – nesvarbu, ar tai būtų stogo bagažinė, ar labiau rafinuoti paketai.

Valdykite telefonu

MyToyota programėlė – galinga priemonė kelionėje. Apsaugokite automobilį iš toli, nuotolinio valdymo funkcija užrakindami dureles. Naudodami nuotolinio paleidimo funkciją, galėsite paruošti hibridinę sistemą ir prieš kelionę atvėsinti arba pašildyti saloną****.

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

* Tipinis pavyzdys: jei automobilio kaina būtų 27 680,00 EUR su PVM, pradinė įmoka – 15%*, sutarties terminas – 60 mėn., kintama metinė palūkanų norma – 4,82% (3 mėn. EURIBOR + marža 0,99%), administravimo mokestis – 250,00 EUR, likutinė vertė – 39,86%*, tai finansuojama suma – 23 528,00 EUR, mėnesio įmoka – 279,00 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 28 024,56 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5,26%. Automobilis turi būti apdraustas sutartyje aptartomis sąlygomis (draudimo išlaidos į skaičiavimą neįtrauktos). Finansavimą teikia „Luminor Lizingas“ UAB, pasiūlymas galioja nuo 2024-07-01 iki 2024-08-31. Pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą. Skaičiuojama nuo automobilio kainos su PVM. Naudojama 2024-05-16 3 mėn. EURIBOR vertė, lygi 3,83%. Sutarties sudarymo metu EURIBOR vertė gali būti pasikeitusi.

** Toyota įsikraunantys hibridai, derinantys itin efektyvaus benzininio variklio ir elektrinio (-ių) motoro (-ų) galią, gali įsikrauti važiuojant, lėtėjant arba stabdant, t. y. galite nuvažiuoti tam tikrą atstumą elektros režimu ir niekada nebereikės jų jungti prie elektros tinklo arba nerimauti dėl akumuliatoriaus energijos likučio, nes, išsikrovus akumuliatoriui, pradeda veikti benzininis variklis. Sužinokite daugiau: https://www.toyota.lt/electrified.

*** Daugiau informacijos apie mūsų elektrifikuotus galios agregatus su benzininiu varikliu arba be jo rasite https://www.toyota.lt/electrified.

**** Nurodytos funkcijos taikomos tik naujos gamybos automobiliams ir priklauso nuo komplektacijos. Aktyvuokite MyToyota savo automobiliui ir pamatykite derančias funkcijas arba kreipkitės į vietinį įgaliotąjį atstovą dėl išsamesnės informacijos.

Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota pigiausia spalva.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Ash Grey 1G3

Nuotraukos - tik iliustracinio pobūdžio. Būtina tikslintis spalvas konkrečiai komplektacijai.

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Yaris Cross, 1.5 Hybrid, 4x2, 115AG, CVT, Active25 100 €- €- €254 €
Yaris Cross, 1.5 Hybrid, 4x4, 115AG, e-CVT, Active27 700 €- €- €280 €
Yaris Cross, 1.5 Hybrid, 4x2, 130AG, e-CVT, Elegant30 200 €- €- €305 €
Yaris Cross, 1.5 Hybrid, 4x4, 130AG, e-CVT, Elegant32 700 €- €- €330 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191