toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Corolla
Touring Sports
Pagerintas gyvenimas.
Hibridas
Kaina – nuo
29 700 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
4,5-5,3 l/100km
CO2
102-121 g/km
Galia iki
180 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Naujasis Corolla Touring Sports: pagerintas gyvenimas

Jei mūsų gyvenimas nuolat gerėja, ar neturėtų ir mūsų automobilis? Universalusis Corolla Touring Sports pasiruošęs kiekvieną akimirką padaryti ypatingą su išskirtiniu dizainu, galingu ryšiu ir internetinio naujinimo funkcija. Pagerintas gyvenimas – jaudinantis, skaitmeninis, su itin efektyviu penktosios kartos hibridiniu varikliu.

PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*

Specialus pasiūlymas

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar! >>

Forma ir funkcionalumas: stilinga erdvė

Corolla Touring Sports yra dinamiškas ir rafinuotas, o jo drąsus išorės dizainas atspindi šias vertybes. Glotniame profilyje – žemas priekinis variklio dangtis ir aerodinamiška stogo linija, o vaizdas iš priekio ir galo atskleidžia automobilio impozantišką stovėseną kelyje.

Hibrido elektros galia – be kompromisų

Naujajame Corolla Touring Sports ya įrengtas Toyota penktosios kartos hibridinis variklis. Jis tylesnis, ekologiškesnis, kompaktiškesnis ir greičiau reaguoja nei bet kada anksčiau. Tai – geriausias iš abiejų pasaulių – galios ir degalų ekonomijos derinys. Corolla Touring Sports siūlo rinktis ne tik įprastą, ekonominį ar galios važiavimo režimą: galite įjungti visiškai elektrinį režimą ir mėgautis nuline emisija, kada tik panorėsite.

Išmaniai elektrifikuota

Naujasis Corolla Touring Sports universalas yra sukurtas Toyota turtingos naujovių istorijos ir techninio meistriškumo pagrindu. Jis užtikrina neprilygstamai smagią ir efektyvią vairavimo patirtį. Automobilis įsikrauna pats, o tai yra itin patogu. Jo nenuilstantis benzininis variklis sujungtas su švaria ir pažangia elektrine pavara. Tai yra bekompromisis mažos emisijos sprendimas.

Patogus ir lengvai valdomas

Corolla Touring Sports yra judrus ir greitai reaguoja, todėl per kiekvieną kelionę užtikrinama visiška kontrolė ir aukštas vairuotojo pasitikėjimo lygis. Dėl Corolla standžios kėbulo konstrukcijos važiavimo kokybė yra išskirtinė ant bet kokio pagrindo.

Svorio centras yra žemas. Taip užtikrinamas geresnis valdymas ir didesnis našumas, jau nekalbant apie saugą.

Suderinta pakaba. Optimalus pakabos suderinimas yra esminis geram automobilio valdymui užtikrinti. Toyota Corolla Touring Sports pakaba sukalibruota siekiant didžiausio vairuotojo pasitikėjimo savo jėgomis, kontrolės ir važiavimo komforto.

Geresnis valdymas. Corolla rieda smagiai ir įkvepia vairuoti: vairas lengvas, juntamas staigumas ir puikus sukibimas posūkyje.

Didesnis komfortas kelionėje. Aukšto lygio komfortas leidžia labiau atsipalaiduoti tiek ilgose, tiek trumpose kelionėse. Mažiau pavargsite, todėl atvyksite geresnės savijautos.

Valdymo jaudulys

Corolla sumontuota lengvai valdoma, tiesioginė vairavimo sistema ir suderinta priekinė bei galinė pakaba. Automobilis judrus, greitai reaguoja, pasižymi kontroliuojamu neutraliu balansu posūkiuose. Rezultatai – intuityvus ryšys tarp automobilio ir vairuotojo. Pasukite vairą ir Corolla natūraliai sureaguos akimirksniu, tad vairuoti saugu ir malonu.

Padidėjusi erdvė

Vietos niekada nebus per daug. Lyginant su išskirtiniu hečbeku, Corolla Touring Sports yra dar universalesnis, erdvesnis ir turi itin talpią bagažinę. 60/40 santykiu dalijama antrosios eilės sėdynė ir reguliuojamos bagažinės grindys leis greitai perkonfigūruoti Touring Sports, kad jo erdvė atitiktų Jūsų poreikius.

Universalumas gyvenimui

Corolla Touring Sports mažos emisijos hibridinę elektrinę technologiją sujungia su erdve ir praktiškumu. Salone erdvu bei patogu, o lanksti ir šeimos poreikius atitinkanti bagažinė pasiruošusi išlaikyti bet kokį gyvenimo iššūkį. Bagažinės grindys visiškai plokščios, jas galima apversti ir reguliuoti jų aukštį. Nulenkite galines sėdynes ir galėsite naudotis 1 606 litrų erdve bagažui. Puikiai tiks visoms aktyvaus gyvenimo reikmėms. Jūsų automobilis, Jūsų tvarka.

Atsidaranti bagažinė

Jei gyvenate visavertį gyvenimą, retai važiuojate be bagažo. Kai rankos užimtos, smagu žinoti, kad Corolla turi laisvųjų rankų jutiklį, aktyvuojamą pėdos judesiu. Turėdami išmanųjį raktelį kišenėje, tiesiog mostelkite pėda po galiniu buferiu ir bagažinės dangtis automatiškai atsidarys (užsidarys). Naudojantis šia bagažinės užsidarymo ir užsirakinimo funkcija lengva apsaugoti savo daiktus.

Pasiruošęs viskam

Lengvai pertvarkoma Corolla automobilio bagažinė tiks viskam. Reikia daugiau erdvės? Tiesiog nuleiskite bagažinės grindis ar patraukite svirtį ir nulenkite galines sėdynės, suformuodami plokščias grindis. Nenorite sušlapinti ir sutepti bagažinės kilimo? Apverskite grindų pertvarą ir patvari gumos apdaila puikiai tiks šunims, sodo augalams bei šlapiai banglenčių sporto įrangai pervežti.

Galingos ryšio funkcijos

Corolla intuityvi skaitmeninė sistema siūlo funkcijų, kurios padės išlikti priešakyje. Jos intuityvi sąsaja ir 10,5 colio jutiklinis ekranas ne tik gražiai atrodo, bet ir greitai veikia. Patogi naudoti sistema su logiška meniu struktūra ir ryškiu, aukštos raiškos ekranu, suteikia tikslų valdymą ir kuo daugiau dėmesio skirti keliui. Tuo pat metu 12,3 colio  daugialypiame jungtiniame informacijosa) skydelyje (naujos kartos vairuotojo ekrane) operatyviai perteikiami pagrindiniai vairavimo duomenys – pakanka vos žvilgtelėti.

Supaprastinkite kiekvieną dieną

Su MyT programėle lengvesnės visos kelionės. Joje yra kelios naujoviškos saugos ir patogumo funkcijos, įskaitant automobilio paiešką, kuri padeda rasti pastatytą automobilį ir bendrinti jo buvimo vietos informaciją su kitais, taip pat bendrinimo su automobiliu funkcija, leidžianti nusiųsti į Corolla navigacijos sistemą iš anksto suplanuotus maršrutus.

Sužinokite daugiau >>

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Su jumis - saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-09-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White (040)

Nuotraukos - tik iliustracinio pobūdžio. Būtina tikslintis spalvas konkrečiai komplektacijai.

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Corolla Touring Sports 1.8 Hybrid (122 AG), A/T, Active29 600 €- €- €296 €
Corolla Touring Sports 2.0 Hybrid (184 AG), A/T, Active plus34 300 €- €- €343 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191