toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Corolla
Touring Sports
Aštresnis. Išmanesnis. Saugesnis.
Hibridas
Kaina – nuo
29 100 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
4,5-5,3 l/100km
CO2
102-121 g/km
Galia iki
180 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Naujasis Corolla Touring Sports: dar daugiau erdvės

Toyota patobulino rafinuotą išvaizdą ir šiuolaikišką saloną atnaujintame Corolla Touring Sports. Čia įrengtos intuityvios technologijos ir 5 kartos hibridinė sistema. Taigi mėgstamiausia pasaulyje Toyota grįžo ir tapo geresnė nei bet kada anksčiau.

Išskirtinis stilius

Corolla Touring Sports pasižymi su niekuo nesupainiojamu drąsiu ir dinamišku išorės dizainu. Jį galima paversti dar patrauklesniu, pasirenkant patinkančius dviejų tonų dažus. Dėmesį atkreipsite modelio įspūdingais „Bi-LED“ priekiniais žibintais ir naujomis stilingomis priekinėmis grotelėmis. Naujosios Toyota Touring Sports komplektacijos nepaisyti tiesiog neįmanoma.

Sukurtas pranokti lūkesčius

Toyota yra užsibrėžusi gaminti vis geresnius automobilius. Corolla Touring Sports kiekvienam keleiviui siūlo gerai apgalvotų technologijų ir pirmaujantį klasėje komfortą. Jis suprojektuotas aplink Jus. 

Stiliaus pojūtis

Jei manote, kad Corolla Touring Sports gerai atrodo iš išorės, palaukite, kol pamatysite saloną. Mūsų dizaineriai pasirinko aukštos kokybės medžiagų derinį, kuris atrodo pribloškiančiai bei siūlo malonią tekstūrų įvairovę. Išvaizdą puikiai vainikuoja stilingos sportinės sėdynės. Niekas taip neakcentuoja erdvės kaip šviesa, todėl visame Corolla salone išdėstyta įvairių apšvietimo elementų. Vėsus mėlynos spalvos atspalvis suteikia salonui stiliaus ir sportiškumo. Dėl daugelio subtilių ypatybių šiame automobilyje bus labai malonu leisti laiką.

Technologijos gyvenimui

Intuityvios technologijos pakylės bet kokią kelionę. Susipažinkite su Toyota Smart Connect. Mėgaukitės sklandžia navigacija debesų pagrindu, funkcija „Voice Agent“, realiu laiku stebėkite eismo situaciją keliuose. Prietaisų skydelyje įrengtame naujajame 10,5 colio jutikliniame ekrane sklandžiai integruota „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, kad galėtumėte naudotis mėgstamomis išmaniojo telefono programėlėmis ir vairavimo informacijos gausa. Vairuotojo prietaisų skydelis taip pat transformuotas – čia sumontuotas naujas 12,3 colio jungtinis ekranas, kurį galima adaptuoti pagal vairuotojo pageidavimus, pasirenkant vieną iš keturių skirtingų režimų: laisvalaikio, išmanųjį, sportiškąjį arba tvirtąjį. 

Junkitės prie savo Toyota iš bet kur

Sumaniai suprojektuotoje vairuotojo vietoje – viskas sinchronizuota tarp Jūsų automobilio ir išmaniojo telefono. Programėlė „MyT“ išmaniajame telefone atvers naują jungiamumo pasaulį ir padės vairuoti paprasčiau. Vienu mygtuko palietimu stebėkite keliones, planuokite priežiūrą ir netgi tobulinkite hibridinio automobilio vairavimo stilių. Valdykite oro kondicionierių nuotoliniu būdu, kad atvėsintumėte arba pašildytumėte saloną prieš leisdamiesi į kelionę. Automobilį statykite dar tiksliau, naudodamiesi nuotoliniu būdu valdoma pažangiojo parkavimo funkcija.

Erdvė augti

Naujasis Corolla Touring Sports turi Jums taip reikalingos erdvės – tada, kai jos reikia. Šią papildomą erdvę galite panaudoti šeimos iškyloms aktyvių savaitgalių metu: rafinuotasis Touring Sports universalas turi pakankamai vietos ir universalumo, kad gyvenimas būtų įdomus. Jo talpioje bagažinėje sudėsite viską, ko reikia. Čia – reguliuojamos grindys, patogios šoninės kišenės ir lengvai nulenkiami galinių sėdynių atlošai. Gale sėdėti – ne mažiau patogu nei priekyje. Prireikus atidaryti bagažinę, kai užimtos rankos, tiesiog pakiškite pėdą po galiniu buferiu. Laisvųjų rankų spyrio jutiklis padės automatiškai atidaryti bagažinės dangtį.

Galia be kompromisų

Didesnis našumas, nesileidžiant į kompromisus dėl efektyvumo. Mūsų  penktosios kartos įsikraunanti hibridinė technologija leidžia mėgautis didesniu pagreičiu ir galia nepadidinant CO₂ emisijos. Naujas, patobulintas 2,0 l modelis pasižymi netgi mažesne emisija.

Smagus vairuoti

Toyota hibridus išties malonu vairuoti. Jie juda itin sklandžiai ir labai sparčiai reaguoja. Vairuodami mieste, galėsite mėgautis palaiminga elektrinio režimo tyla. Be to, jie taupo degalus ir mažina emisiją, tačiau juos vairuoti taip pat paprasta kaip ir tradicinius automobilius. Beje, kadangi jie patys įsikrauna, jų niekada nereikia prijungti prie tinklo. 

Atraskite vairavimo malonumą

Visuose GR SPORT modeliuose įrengiamos tikrosios hibridinės sistemos. Galėsite mėgautis vairavimo malonumu, genami 1,8 litro arba 2 litrų hibridinės sistemos variklio, pasižyminčio puikiais galios parametrais ir pagreičiu bei mažomis degalų sąnaudomis ir CO₂ emisija. Toyota TNGA platforma užtikrina fantastišką valdymą, jos svorio centras žemai, kas suteikia daugiau jaudulio vairuojant.

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Su jumis - saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White (040)
corolla-ts-matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Corolla Touring Sports 1.8 Hybrid (122 AG), A/T, Active29 100 €- €- €284 €
Corolla Touring Sports 2.0 Hybrid (184 AG), A/T, Active31 000 €- €- €303 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191