toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
RAV4 Plug-in Hybrid
Elektromobilio ekonomija.
Visiško hibrido eksploatacijos
ramybė. Visureigio galia.
Hibridas
Kaina – nuo
53 600 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
1.0 l/100km
CO2
22 g/km
Galia iki
306 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Visureigis su dviguba DNR

Visureigių paveldą tęsiantis patvarus ir rafinuotas RAV4 su įkraunamojo hibrido technologija nuveš Jus dar toliau. Atraskite įkraunamosios sistemos galią itin drąsaus ir miestietiško dizaino automobilyje.

PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*

Specialus pasiūlymas

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar! >>

Dviguba DNR

RAV4 Plug-in Hybrid modelyje dera galingiausia mūsų sukurta hibridinė technologija ir išskirtinis elektromobilio gebėjimas nugabenti Jus toliau ir švariau. Po rafinuoto dizaino kėbulu slypi dvigubos energijos sistema, kurią sudaro mūsų ketvirtosios kartos hibridinė technologija ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorius. Visa tai leis Jums mėgautis momentiniu pagreičiu ir didžiausiu klasėje nuvažiuojamu atstumu.

Ekologiška galia

RAV4 Plug-in Hybrid – galingas, dinamiškas ir patikimas visureigis, kurio našumas įkvepia kurti naują palyginamąją klasę. 2,5 litro Hybrid Dynamic Force benzininis variklis ir išmanioji visų ratų pavaros sistema (AWD-i) leidžia automobiliui nuo 0 iki 100 km/val. pagreitėti vos per 6 sekundes. Tai užtikrina įspūdinga trauka ir 306 AG galia.

Pasirinkite važiavimo režimą

Vairuodami RAV4, galite rinktis vieną iš važiavimo režimų, pritaikydami efektyvią hibridinę sistemą Jūsų poreikiams tenkinti. Elektros režimu galėsite įveikti iki 75 km. Tai idealiai tinka trumpesnėms kelionėms. Išvažiavę į užmiestį, galėsite ramiai sklęsti plentu, naudodami benzininę jėgainę. RAV4 hibridinė sistema leis pasiekti bet kokį kelionės tikslą.

Salono stilius

Stilingas RAV4 Plug-in Hybrid salonas tobulai antrina tyliai ir našiai veikiančiam varikliui. Erdviame, rafinuotame salone įrengtos sportinės odinės sėdynės ir didelis panoraminis stogas, tad keliausite patogiai. Tuo tarpu akumuliatorius užima itin mažai bagažinės erdvės ir šiai lieka net 520 litrų. Rafinuotame RAV4 salone neprilygstamą komfortą leis pajusti tiek projekcinis ekranas, 9 garsiakalbių JBL Premium Audio sistema, tiek belaidžio įkrovimo funkcija ir 230 V maitinimo lizdas bagažinėje.

Naujovės viduje ir išorėje

Multimedijos ekranas. RAV4 Plug-in Hybrid siūlo integruotą multimedijos įrangos komplektą ir išsiskiria rafinuotu išoriniu dizainu. Intuityviame multimedijos ekrane yra 10,5 colių jutiklinis ekranas su naujausia išmaniojo telefono integracija belaidžiu ryšiu Apple CarPlay.
 
Skaitmeninis prietaisų skydelis. Atnaujintame RAV4 Plug-in Hybrid skaitmeniniame prietaisų skydelyje galite pasirinkti vieną iš keturių skirtingų temų: Casual, Smart, Sport ir Tough, kad galėtumėte individualizuoti savo patirtį. Pasirinkite norimą stilių, tada – vieną iš trijų skirtingų išdėstymų, kad ekranas būtų maksimaliai pritaikytas asmeniniams poreikiams. Taip pat galėsite nuspręsti, kiek ir kokios informacijos norite matyti.
 
Nuotolinės paslaugos ir Toyota Smart Connect. Technologijos pagerina kiekvieną RAV4 Plug-in Hybrid aspektą – tiek stovint, tiek ir važiuojant keliu. Dar prieš Jums įlipant į automobilį, išmaniojo telefono programėlė MyT atveria platų jungiamumo pasaulį. Telefonu galite nuotoliniu būdu suplanuoti, kada atvėsinti arba pašildyti saloną, užrakinti ar atrakinti dureles arba netgi įjungti avarinį signalą, kad surastumėte savo pastatytą automobilį. Toyota Smart Connect praturtins kiekvieną kelionę sklandžia debesijos navigacija, išmaniąja balso pagalba, realiu laiku perduodama informacija apie situaciją keliuose ir eismo įvykius.

Toyota namų įkrovikliai

Stilingas Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis namie atskleisti įkraunamo hibrido (PHEV) arba elektromobilio (EV) potencialą. Nesvarbu, ar norite sutaupyti degalų, toliau nuvažiuodami vien elektra, ar rečiau lankytis viešose sparčiojo įkrovimo stotelėse ir taip sutaupyti laiko: mūsų aukštos kokybės namų įkrovikliai – patogus ir apsimokantis būdas kasdien papildyti automobilį energija.

Sužinokite daugiau >>

Sportiškas ir rafinuotas

Įkvėptas Toyota Gazoo Racing dvasios, RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT valdomas fantastiškai lengvai ir atrodo itin išskirtinai:

 • Dinamiška forma. Išdidžiai parodykite GR SPORT išskirtinumą su unikaliu galiniu ženkleliu virš „Piano Black“ galinio buferio ir „Dark Silver“ galine apsaugine plokštele – abu šie elementai buvo sukurti tik GR SPORT linijai.
 • Stilingos sėdynės. Galvos atramose įspausti GR SPORT logotipai užtikrina gerą pirminį įspūdį, o naujos juodos sintetinės odos bei zomšos sėdynės su sidabro spalvos dygsniais patogiai prilaiko Jūsų nugarą ir netgi yra atsparios elektrostatiniam krūviui.
 • Intuityvus salonas. RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT lenktynių dvasia akivaizdi iškart įsėdus į automobilį: akį traukia kultiniai logotipai, kuriuos galite matyti ant vairo ir stilinguose grindų kilimėliuose. Prietaisų skydelyje rasite viską, ko reikia – 12,3 colio TFT ekrane galėsite greitai peržiūrėti bendrinamą pagrindinę informaciją, o raiškiame spalvotame 10,5 colio multimedijos ekrane galėsite naudotis navigacija, belaide „Apple Carplay“ ir kitomis pramogų sistemomis.
 • Lengvojo lydinio ratlankiai. Pirmą kartą Toyota istorijoje RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT 19 colių blizgiems juodiems lengvojo lydinio ratlankiams sukurti buvo pritaikytas tiksliojo pjovimo metodas. Firminė balta dekoratyvinė linija daro įspūdį ir perteikia rafinuotumą.
 • Elegantiškas dizainas. Gražios ir pastebimos GR SPORT grotelės atkreips praeivių žvilgsnius. Šonuose jas įrėmina originalios išvaizdos kampiniai priekiniai rūko žibintai. Racionalizuotas dizainas pabrėžiamas dėl „Dark Silver“ priekinio aptako.

Visiška eksploatacijos ramybė

Stengiamės, kad kiekvienas RAV4 Plug-in Hybrid eksploatavimo aspektas būtų sklandus, malonus ir patogus. Toyota Kanzen yra būtent toks. Tai – visapusiškas paketas, užtikrinantis eksploatacijos ramybę. Jame yra visi svarbiausi elementai*, padedantys mėgautis ir maksimaliai išnaudoti Toyota įkraunamąjį hibridinį elektromobilį.
 • 10 metų garantija Toyota Relax*;
 • 10 metų techninė pagalba kelyje*;
 • Visa aktuali įranga kartu su automobiliu;
 • Buitinis įkroviklis.
* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Toyota atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

Sužinokite daugiau >>

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-06-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Emotional Red 2 (3U5)
matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
RAV4 Plug-in Hybrid 2.5l, A/T, Executive53 600 €- €- €541 €
RAV4 Plug-in Hybrid 2.5l, A/T, Premium57 600 €- €- €582 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

 • Jūsų automobilį įvertiname;
 • Išsirenkate naująjį automobilį;
 • Suderiname turimo automobilio kainą;
 • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191