toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
RAV4 Plug-in Hybrid
Naujasis Toyota hibridų flagmanas

Visureigis su dviguba DNR

Naujasis RAV4 Plug-in Hybrid – puikus daugiau nei 20 metų siekiančios Toyota lyderystės hibridinių technologijų rinkoje pavyzdys. Jis dar galingesnis, tačiau švaresnis ir efektyvesnis nei bet kuris kitas šios klasės automobilis. Pelnyta jo vieta – penktosios kartos RAV4 modelių – vienų populiariausių visureigių Europoje – viršūnėje.

Efektyvi hibrido galia

RAV4 Plug-in Hybrid sukonstruotas platformos Toyota GA-K pagrindu, jame sumontuota išmani elektrinė visų varomųjų ratų sistema Toyota AWD-i. Čia naujausios Toyota hibridinės technologijos sujungtos su ypač efektyviu 2,5 litro Dynamic Force benzininiu varikliu. Galingas 306 AG / 225 kW* agregatas leidžia RAV4 Plug-in Hybrid nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėti vos per 6,2 sekundės*.

Nepaisant įspūdingų savybių, RAV4 Plug-in Hybrid itin mažai teršia aplinką: dėl naujo ir talpaus ličio jonų akumuliatoriaus bei patobulinto hibridinės sistemos galios valdymo bloko CO2 emisija yra mažesnė nei 29 g/km*.

* Negalutiniai WLTP standartinio bandymo duomenys, kurie dar turės būti patvirtinti

Elektromobilio savybės

Vairuotojai gali rinktis iš keturių važiavimo režimų ir akimirksniu perjungti iš hibridinio į elektrinį režimą – RAV4 Plug-in Hybrid naudodamas vien elektrą gali nuvažiuoti daugiau nei 65 km*, o tai viršija Europoje įprastą vietinių kelionių vidurkį (50 km). Elektros pavara leidžia RAV4 Plug-in Hybrid pasiekti iki 135 km/val. greitį nenaudojant vidaus degimo variklio – net kai akceleratoriaus pedalas spaudžiamas iki galo.

* Jei leidžia akumuliatoriaus įkrovos lygis ir važiavimo sąlygos

Ištobulintas dizainas

RAV4 Plug-in Hybrid išsiskiria dėl daugybės unikalių išorės dizaino detalių, įskaitant tamsintą grotelių apdailą, apvadus ir priekinių žibintų pailginimo elementus. Plotį ir tvirtą stovėseną dar labiau pabrėžia metalinė priekinio buferio apatinės briaunos apdaila. Subtilų galios jausmą perteikia galinio tinklelio metalo stiliaus apdaila su juodais apatinio apsaugo apvadais. Galingą išvaizdą užbaigia naujo dizaino 18 arba 19 colių ratlankiai – šviesūs pjovimo akcentai puikiai kontrastuoja su pilka arba juoda apdaila.

Salono komfortas ir stilius – be kompromisų

Kiekviena salono detalė yra apgalvota – nuo naujo dizaino briauninio rašto sėdynių apmušalų su kontrastuojančiomis raudonomis detalėmis ir vėdinamųjų sėdynių iki pasirinktinių prabangios juodos dygsniuotos odos sėdynių su įspūdingomis išskirtinėmis raudonomis apdailos juostelėmis.

Ypatingą vietą salone užima devynių colių multimedijos jutiklinis ekranas, kuris yra ne tik didžiausias tarp visų RAV4 modelių, bet ir leidžia paprastai bei intuityviai valdyti visas automobilio pramogas, informaciją ir jungiamumo funkcijas.

Ličio jonų akumuliatorius yra labai kompaktiškas, todėl buvo patalpintas po transporto priemonės grindimis. Kadangi RAV4 Plug-in Hybrid akumuliatorius sumontuotas žemai, automobilio svorio centras taip pat yra žemas. Taip užtikrinamas stabilumas bei važiavimo komfortas, be to, akumuliatorius iš bagažinės pasiskolina nežymią erdvės dalį, taigi jos talpa yra net 520 litrų.

Vairuotoją supanti įranga ir funkcijos

RAV4 Plug-in Hybrid sukurtas palengvinti jūsų gyvenimą. Naujausia Toyota multimedijos sistema leis dar patogiau naudotis išmaniuoju telefonu per Apple CarPlay ir Android Auto sąsają.

Keleiviai jausis patogiai, sėdėdami pasirinktinėse* šildomosiose bei vėdinamosiose priekinėse sėdynėse ir šildomosiose galinėse sėdynėse. Važiuodami automobiliu, visi galės mėgautis natūralia per panoraminį stogą sklindančia šviesa, o vairuotojas neabejotinai įvertins šildomąjį vairą, elektra valdomą bagažinės dangtį, 230 V elektros lizdą bagažinėje bei spalvotą projekcinį ekraną, kuriame aiškiai matoma visa svarbiausia informacija.

* Įrangos lygiai priklauso nuo komplektacijos ir parinkčių

Galerija

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų konsultantė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191