toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
GR Yaris
Sukurta čempionų,
skirta entuziastams
Benzinas
Kaina – nuo
34 400 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
8.2 l/100 km l/100km
CO2
186 g/km g/km
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Atraskite savo GR žaidimų aikštelę

GR Yaris kurtas visą dėmesį sutelkus į vairavimo malonumą, todėl kiekvienas kelias – tarsi jūsų žaidimų aikštelė. Ralio kovų užgrūdintas GR Yaris yra galingas ir judrus, tačiau tuo pat metu – praktiškas ir smagus vairuoti. Jis jus jaudins kiekvieną dieną, kokiais keliais bevažiuotumėte.

Lenktynių dvasia – kiekviename kampe

GR Yaris sukurtas bendradarbiaujant su Pasaulio ralio čempionato komanda TOYOTA GAZOO Racing. Šis automobilis leis pasijusti tarsi ralio žvaigžde. Lengvoje visų varančiųjų ratų pavaros sistemoje GR-FOUR montuojama sparčios reakcijos jungiamoji mova ir du Torsen riboto praslydimo diferencialai*, kurie išmaniai paskirsto kiekvienam ratui tenkantį sukimo momentą.
* siūloma su Circuit

Naujų aukštumų leidžianti pasiekti galia

Naujasis trijų cilindrų 1,6 litro darbinio tūrio variklis su turbokompresoriumi išsiskiria pasaulinio lygio 261 AG galia ir puikiu 360 Nm sukimo momentu. Automobilis greitėja itin sparčiai ir staigiai reaguoja. GR Yaris turi pakankamai galios, kad kiekviena kelionė būtų smagi. Modelyje apstu pirmą kartą Toyota naudojamų metodų ir medžiagų, pvz., unikalus blokas, skirtiniai stūmokliai ir vienos slinkties rutulinių guolių turbokompresorius. Taip pavyko sumažinti svorį ir pagerinti valdymo savybes.

Kai dizainą kuria našumas

Unikalus GR Yaris kėbulas suformuotas siekiant aerodinaminio efektyvumo. Taip gauta žemesnė stogo linija ir glotnus kupė primenantis siluetas. Dėl anglies pluošto polimerų stogo ir aliumininių skydų automobilio svorio centras yra žemiau, o mažesnis svoris lemia didesnį judrumą. Plačios priekinės grotelės fiksuoja šį GR Yaris statusą ir padeda aušinti stabdžius bei variklį. Tai – ne tik patraukli išvaizda, bet ir naudinga funkcija lenktynių įkarštyje.

GR Yaris funkcijos

Dizainas: žemesnis ir platesnis. Siekiant optimizuoti aerodinaminius parametrus, padidinti stabilumą ir pagerinti valdymą, GR Yaris yra žemesnis ir platesnis. Siluetą vainikuoja patrauklūs 18 colių, 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai.  

Vairavimas: ralio kovų užgrūdinta pakaba. Naujoji MacPherson statramsčio ir dvisvirtė pakaba, kurią derino Pasaulio ralio čempionato komanda TOYOTA GAZOO Racing, užtikrina išskirtinę trauką ir valdymą važiuojant sudėtingiausia kelio danga.  

Technologija: galingoji mova. Visų varančiųjų ratų pavaros sistemoje GR-FOUR, kurią daug kartų bandė ir tobulino Pasaulio ralio čempionato vairuotojai, sumontuota greitos reakcijos mova, balansuojanti sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašių. Tokiu būdu užtikrinama greitesnė reakcija posūkiuose ir didesnis stabilumas, koks bebūtų posūkio aštrumas.  

Sauga

Apsauga atitinka našumą. Naujausios Toyota Safety Sense technologijos, įskaitant apsaugos nuo susidūrimo sistemą su aktyvia vairavimo pagalba, prognozuoja galimus pavojus ir padeda sušvelninti smūgį arba jo išvengti. GR Yaris, pasižymintis geresne visų varančiųjų ratų pavaros sistemos GR-FOUR trauka ir didesniu stabilumu, užtikrina apsaugą, kuri dera su jo našumu.  

Paveldas

GT-FOUR. Tai – pavadinimas, primenantis galią tikrame pasaulyje – praėjusio amžiaus IX ir X dešimtmečių ralio ikoną.

GT-FOUR istorija >>

Gimęs WRC trasoje

Naujasis GR Yaris – tai ne šiaip karštasis hečbekas. Tai – grynakraujis lenktyninis automobilis – Pasaulio ralio čempionato vaikas. Jį kūrė ne amžinai besiginčijančių vadybininkų komitetas, o žmonės, kuriuos vienija aistra laimėti.
 

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White (040)
a

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191