toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Išorės priežiūra

isores prieziura_baner

Išorės priežiūrai skirti „Toyota“ gaminiai sukuria dar įspūdingesnę išvaizdą. Jie ne tik išsaugo puikią Jūsų automobilio išvaizdą, bet ir saugo aplinką bei Jus – tai speciali saugų vairavimą užtikrinanti formulė.

 

Automobilio šampūnas

Automobilio šampūnas

Dėl specialios aplinkai nekenkiančios sudėties, Jūsų automobilio išorė bus švari ir žvilgės. Tinka naudoti visų „Toyota“ automobilių dažytiems paviršiams valyti.
Apsaugą ir ilgalaikį žvilgesį garantuoja sudėtyje esantis vaškas. Koncentruotos formulės 500 ml produktu automobilį galėsite plauti iki 25 kartų.
Specialaus vatinis kamštelis saugo, kad butelyje esantis skystis neišbėgtų.

Žvilgesio suteikianti automobilio poliravimo priemonė

poliravimo priemone

Tvirtą žvilgantį paviršių suformuosite aukščiausios kokybės poliravimo priemone su vašku. Ji saugo Jūsų automobilio dažų sluoksnį, neleidžia susiformuoti vandens dryžiams. Ilgai išliekantis spindesys. Naudojant šią priemonę, plauti tampa vis lengviau.

Ratų valymo priemonė

Ratų valymo priemonė

Lengvas būdas nuvalyti purvą ir dulkes nuo ratų ir ratlankių. Pašalina įsisenėjusį dulkių, sukeliamų stabdymo metu, sluoksnį ir dulkių plėvelę, susidariusią važiavimo metu. Tinka chromuotiems, metaliniams, plieniniams ir lakuotiems lengvojo lydinio ratlankiams. Ratams suteikia naujumo įspūdį.

Stiklo valymo priemonė

Stiklo valymo priemonė

Pašalina nešvarumus, tepalus ir ant langų susiformavusius dryžius, todėl vairuoti tampa saugiau. Tinka valyti langams iš lauko ir išorės bei veidrodėliams.
Greitai ir veiksmingai nuvalo važiavimo metu susiformavusį nešvarumų sluoksnį, prikibusius vamzdžius, tepalą ir tabako likučius. Dėmių nepaliekantis rezultatas geriausiam matomumui užtikrinti. Subtilus citrinų aromatas salono gaivumui.

Priekinio lango stiklo plovimo skystis

priekinio lango

Kartu su valytuvais nuvalo purvą ir nešvarumus, todėl užtikrina saugesnį vairavimą tiek dieną, tiek naktį. Ištirpina ir nuplauna tepalus, vabzdžius, paukščių išmatas ir dulkes. Pagerina valytuvo mentelės darbą. Nekenkia dažams, guminėms, plastikinėms ir metalinėms dalims.
-10 ˚C, -20 ˚C, -40 ˚C ir -50 ˚C formulė apsaugai nuo užšalimo. Šiltuoju metų laiku galima atskiesti vandeniu.

Ledo tirpiklis

ledo tirpiklis

Greitai veikiantis aerozolis šerkšnui ir ledui nuo automobilio langų ir veidrodėlių šalinti. Būtina priemonė žiemą ir šaltuoju metų laiku saugumui užtikrinti.
Sudėtyje esanti nuo užšalimo sauganti medžiaga padeda prižiūrėti langus ir ilgiau išlaikyti juo švarius. Patogi purškiama priemonė, užtikrinanti greitą rezultatą.

Norite įsigyti? Skambinkite mums telefonu (8-37) 408036