toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Priekinis stiklas.
Kad gerai matytumėte ir saugiai jaustumėtės

Vairuodami savo Toyota automobilį, Jūs norite būti užtikrinti priekinio lango kokybe, kad galėtumėte gerai matyti kelią ir būtumėte apsaugoti nuo prastų oro sąlygų.

Įskilus automobilio priekiniam stiklui, galite kreiptis į įgaliotąją Toyota atstovybę. Serviso darbuotojai kruopščiai ištirs, ar stiklą būtina keisti ar galima sutaisyti.
Pasirūpinkite, kad Jūsų Toyota automobilyje būtų įrengtas aukštos kokybės priekinis stiklas, nes jis yra svarbus veiksnys, siekiant užtikrinti Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą. Saugos testų rezultatai patvirtina, kad originalūs priekiniai Toyota stiklai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.
Mūsų priekiniai stiklai išbandomi ne tik patvarumo ir tvirtumo testais. Norėdami užtikrinti nepriekaištingą matomumą, mes atliekame ir stiklo paviršiaus deformacijos, dėl kurios gali atsirasti optinių stiklo iškraipymų, bandymus.

Jūs galite neabejoti mūsų originalių priekinių Toyota stiklų kokybe.


Aukštesnis saugumo lygis
Originalūs priekiniai Toyota stiklai apsaugo ne tik nuo prastų oro sąlygų, bet ir nuo sunkių sužalojimų įvykus avarijai.

 


Nepriekaištinga kokybė
Originalūs priekiniai Toyota stiklai suteikia akustinį ir šiluminį komfortą, apsaugo nuo UV spindulių ir pasižymi aukšta optine kokybe, užtikrindami puikų matomumą.

 


Idealiai pritaikyti
Mūsų priekiniai stiklai specialiai pagaminti Toyota automobiliams ir optimaliai pritaikyti Toyota Safety Sense įrangai montuoti. 

 

Jei reikia pataisyti ar pakeisti automobilio priekinį stiklą, mūsų atstovybės darbuotojai mielai pagelbės šiuo klausimu. Jūs galite pasikliauti mūsų technikos specialistais, kurie geriausiai išmano Jūsų automobilį: remonto darbus jie atliks laikydamiesi aukščiausių mūsų kokybės standartų, kad galėtumėte ramiai jaustis kelyje.

Norite įsigyti? Skambinkite mums telefonu (8-37) 408036