toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Toyota degalų sistemos valiklis

Jūsų Toyota automobilio variklis pagamintas griežtai laikantis reikalavimų dėl maksimalių leistinų nuokrypių, kad patikimai ir sklandžiai veiktų ilgus metus. Tačiau dėl degalų ar degimo proceso variklyje susikaupus nuosėdoms, Jūsų Toyota automobilis gali prasčiau veikti ir sunaudoti daugiau degalų.

 

Vienąkart panaudojus Toyota degalų sistemos valiklį, teršalų kiekį galima sumažinti iki pradinių rodiklių, kokie buvo nustatyti esant naujam Jūsų Toyota automobiliui. Pakanka vieno valymo ir Jūs galite efektyviai išspręsti automobilio problemas dėl:

  • sunkaus variklio užvedimo;
  • netolygaus variklio darbo tuščiąja eiga;
  • per mažos variklio galios;
  • didelių degalų sąnaudų;
  • variklio bildėjimo;
  • variklio užgesimo;
  • didelio išmetamųjų dujų kiekio.

Toyota dyzelinės degalų sistemos valiklis giliai valo visą degalų sistemą ir variklį. Jis buvo išbandytas griežtais testais dėl suderinamumo ir efektyvumo šalinant nuosėdų sankaupas, kad automobilis sunaudotų mažiau degalų ir sklandžiau veiktų.

Toyota benzininės degalų sistemos valiklis valo degimo žvakes, palengvina variklio užvedimą ir giliai išvalo degimo kamerą. Po šio valymo Toyota automobilis Jus džiugins didesne galia, mažesnėmis degalų sąnaudomis ir tylesniu veikimu.

Jei norite išvengti brangiai kainuojančio kuro purkštukų keitimo, kad atstatytumėte variklio darbines charakteristikas ir sumažintumėte degalų sąnaudas bei teršalų kiekį iki Toyota nustatytų pradinių rodiklių, jau šiandien pasirūpinkite, kad jūsų variklis būtų išvalytas Toyota kuro sistemos valikliu.

Norite įsigyti? Skambinkite mums telefonu (8-37) 408036