toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Toyota C-HR
Toyota kokios Jūs nesate matę
Nuo 17 990 €
Sąnaudos
nuo
5,9 l/100 km
Galia iki 116 DIN AG
CO2 nuo 134 g/km
Hibridas Nuo 24 990 €
Sąnaudos
nuo
3,8 l/100 km
Galia iki 122 DIN AG
CO2 nuo 86 g/km

Toyota C-HR. Šiuolaikinio gyvenimo vingiams pritaikytas visureigis

Naujas dailių reljefiškų formų Toyota C-HR visureigis su greitai reaguojančia ir įkvepiančią vairavimo patirtį siūlančia hibridine sistema – tikras harmonijos pliūpsnis gyvenant aktyvų gyvenimą. Galite pamiršti nuolatinį stabčiojimą. Metas atrasti savo judėjimo tempą miesto erdvėje sėdint už naujojo Toyota C-HR vairo…

Visiškai hibridinė sistema

Naujame Toyota C-HR įrengta mūsų naujausia ir pažangiausia hibridinė sistema, su kuria vairavimo patirtis tampa dar malonesnė. Ekonomiškas 1,8 l benzininis variklis darniai veikia kartu su lengvu ir kompaktišku elektriniu varikliu, todėl automobilis pasižymi įspūdinga degalų ekonomija ir greita reakcija.

Elektriniu režimu automobilis dabar gali važiuoti ilgesnį laiką ir įvairesnėmis situacijomis, tad Jūs galite ramiai skrosti keliu, mėgaudamiesi tylia ir komfortiška aplinka. Kai reikia didesnių pajėgumų, greitai reaguojanti visiškai hibridinė sistema užtikrina tolygų ir sklandų galios perdavimą. Taigi visai nesvarbu, ar sklęstumėte miesto gatvėmis verslo reikalais, ar leistumėtės į smagias išvykas užmiesčio keliais, automobilis visuomet prisitaikys prie šiuolaikiško gyvenimo tempo, paklusdamas Jūsų rankoms ir apdovanodamas neblėstančia šypsena.

Pasirengęs veikti

Kupė tipo penkerių durelių visureigis, primenantis brangakmenį preciziškai išpjautais paviršiais, traukia žvilgsnius. Išraiškingi išlinkiai ir aptakių formų kėbulas su „plūduriuojančiu“ stogu sustiprina ryžtingo automobilio įvaizdį. Naują ryškią Toyota C-HR išvaizdą pagyvina elegantiški LED priekiniai žibintai, deimanto formos radiatoriaus grotelės ir unikalūs bumerango formos galiniai žibintai su šviesolaidine LED technologija.

Visuomet judesyje

Automobilio išorei nė kiek nenusileidžia jo vidus, išsiskiriantis kokybiškai įrengta aplinka. Komfortiškame salone gali laisvai tilpti penki „normalaus sudėjimo“ suaugusieji. Aukštas stogas užtikrina puikų matomumą. Į vairuotoją orientuotas platus odinis prietaisų skydelis su charakteringomis mėlynomis apdailos detalėmis ir patogios odinės sėdynės leidžia visuomet būti įvykių centre.

Šiame automobilyje įrengta naujausia Toyota Touch® 2 multimedijos sistema, kuri lengvai valdoma centriniame 8 colių jutikliniame ekrane. Prabangos įspūdį sustiprina automatinis oro kondicionierius ir jaukus salono apšvietimas kartu su šviečiančiais puodelių laikikliais. Visame salone galima aptikti „brangakmenio“ temos variacijų, kurios papildo Toyota C-HR išorės stilistiką.

Jo išvaizda verčia stabtelėti ir dar kartą atsigręžti

C-HR sutvertas trokštantiems gyventi visavertiškai ir ieškantiems tokiam gyvenimui pritaikyto automobilio.

Varomoji gyvenimo jėga

Naujasis Toyota C-HR randa bendrą kalbą su tais, kurie daug dirba ir mėgsta aktyviai ilsėtis: jis grakščiai skrodžia gatvėmis skubant į svarbų susitikimą ir nepriekaištingai rieda užmiesčio keliais leidžiantis į smagias išvykas. Tai automobilis, kuris lengvai prisitaiko prie miestietiško gyvenimo.

Hečbekui prilygstančias dinamines savybes ir visureigiui būdingą komfortą siūlantis Toyota C-HR nutrina visas ribas tarp vairuotojo ir kelio. Šis automobilis žaibiškai reaguoja į komandas, yra nepaprastai stabilus ir tiksliai valdomas. Jis užtikrintai įveikia kiekvieną kelio vingį, leisdamas patirti neprilygstamą vairavimo malonumą. Toyota C-HR – vairuotojų sukurtas automobilis vairuotojams. Jis suteikia puikią dingstį tiesiog maloniai pasivažinėti.

JBL garso sistema

Jei negalite įsivaizduoti vairavimo be muzikos, Toyota C-HR komplektuojama aukštos klasės JBL garso sistema taps nepamainoma Jūsų kelionių palydove. 576 W galios garso sistema su 9 garsiakalbiais nepriekaištingai atkuria garsą – jo kokybė yra geriausia klasėje. Muzikos skambesys salone primena koncertų salę. Šiuo požiūriu Toyota C-HR pranoksta kitus savo klasės atstovus.

Atsižvelgiant į Toyota C-HR salono akustiką, atitinkamai pritaikyti kokybiški garso sistemos komponentai – patentuoti aukštųjų dažnių garsiakalbiai A statramstyje, plačios garso sklaidos garsiakalbiai ir trys žemųjų dažnių garsiakalbiai, užtikrinantys galingą, tikslų ir švarų garsą. Tuo galima įsitikinti tik jį išgirdus.

Specialiai C-HR automobiliui sukurta JBL garso sistema atkuria muziką taip, kaip ji skambėjo atliekama originaliai.

Išskirtinė įranga, užtikrintas saugumas

Saugumas – ne mažiau svarbi stilingojo Toyota C-HR charakterio savybė. Jame kaip standartinė įranga komplektuojamos pažangios Toyota Safety Sense technologijos Jūsų ir Jūsų keleivių saugumui užtikrinti. Toyota Safety Sense paketą sudaro ši aktyviosios ir priešavarinės saugos įranga: Pre-Collision (su pėsčiųjų fiksavimo funkcija), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo (su vairo koregavimo funkcija), automatinė tolimųjų šviesų ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo* sistemos. Su šiomis technologijomis jausitės daug saugesni kelyje.

* Baziniuose modeliuose pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema nekomplektuojama.

Originalūs TOYOTA aksesurai suteiks dar daugiau stiliaus naujajam TOYOTA C-HR! Spalvų ir stilingų priedų gama leis šiam automobiliui tapti dar unikalesniu.

Be to, originalūs aksesuarai gali apsaugoti automobilį nuo įbrėžimų ir išlaikyti aukštą jo pardavimo vertę.

 

 

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White (040)

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
CH-R 1.2l TURBO, 4x2, M/T, Standard17 990 €17 990 €- €178 €
CH-R 1.2l TURBO, 4x2, A/T, Style23 760 €21 600 €2 160 €214 €
CH-R 1.2l TURBO, 4x4, A/T, Style Plus27 450 €24 970 €2 480 €247 €
CH-R 1.8l Hybrid, 4x2, A/T, Style26 300 €24 450 €1 850 €234 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Karolis Raškauskas
Pardavimo konsultantas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 620 14050