toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Toyota C-HR
Toyota, kokios Jūs nesate matę
Nuo 17 800 €
Sąnaudos
nuo
5,9 l/100 km
Galia iki 116 DIN AG
CO2 nuo 134 g/km
Hibridas Nuo 23 400 €
Sąnaudos
nuo
3,8 l/100 km
Galia iki 122 DIN AG
CO2 nuo 86 g/km

Toyota C-HR. Šiuolaikinio gyvenimo vingiams pritaikytas visureigis

Naujas dailių reljefiškų formų Toyota C-HR visureigis su greitai reaguojančia ir įkvepiančią vairavimo patirtį siūlančia hibridine sistema – tikras harmonijos pliūpsnis gyvenant aktyvų gyvenimą. Galite pamiršti nuolatinį stabčiojimą. Metas atrasti savo judėjimo tempą miesto erdvėje sėdint už naujojo Toyota C-HR vairo…

Visiškai hibridinė sistema

Sklandžiai ir efektyviai veikianti hibridinė sistema sumaniai prisiderins prie Jūsų gyvenimo tempo. Ekonomiškas 1,8 l benzininis variklis darniai veikia kartu su lengvu ir kompaktišku elektriniu varikliu, todėl automobilis pasižymi įspūdinga degalų ekonomija ir greita reakcija.

Elektriniu režimu automobilis dabar gali važiuoti ilgesnį laiką ir įvairesnėmis situacijomis, tad Jūs galite ramiai skrosti keliu, mėgaudamiesi tylia ir komfortiška aplinka. Kai reikia didesnių pajėgumų, greitai reaguojanti visiškai hibridinė sistema užtikrina tolygų ir sklandų galios perdavimą. Taigi visai nesvarbu, ar sklęstumėte miesto gatvėmis verslo reikalais, ar leistumėtės į smagias išvykas užmiesčio keliais, automobilis visuomet prisitaikys prie šiuolaikiško gyvenimo tempo, paklusdamas Jūsų rankoms ir apdovanodamas neblėstančia šypsena.

Urbanistinis stilius

Daugiabriaunio deimanto įkvėptas Toyota C-HR su skrupulingai nugludintomis, reljefiškomis ir šiuolaikišką įvaizdį sukuriančiomis formomis akivaizdžiai išsiskiria iš kitų. Išpuoselėta ir kruopščiai apgalvota kiekviena elegantiško, gundančio ir skoningo  Toyota C-HR dizaino detalė. Judėjimo pojūtis sukuriamas net automobiliui stovint.

Lengvai skrodžiant miesto gatvėmis

Aistra lenktynėms degančių inžinierių sukonstruotas Toyota C-HR yra manevringas kaip dinamiškas hečbekas ir komfortiškas kaip visureigis. Vos spustelėjus greičio pėdalą, Toyota C-HR iškart pagreitėja. Jis žaibiškai reaguoja ir į vairo pasukimą, išlikdamas visiškai stabilus. Su Toyota Safety Sense technologijomis saugu leistis į kelią, kad ir kokios susiklostytų aplinkybės.

Meistriškai įrengtas salonas

Automobilio išorei nė kiek nenusileidžia jo vidus, išsiskiriantis kokybiškai įrengta aplinka. Aukštas stogas užtikrina puikų matomumą. Į vairuotoją orientuotas platus odinis prietaisų skydelis su charakteringomis mėlynomis apdailos detalėmis ir patogios odinės sėdynės leidžia visuomet būti įvykių centre.

Odinės sėdynės, prabangi apdaila – visos Toyota C-HR interjero detalės yra unikalios ir dailiai pereina viena į kitą. Visa salono erdvė darniai susijungia su vairuotojo kabina, kurioje jausitės tikri padėties šeimininkai.

Šiame automobilyje įrengta naujausia Toyota Touch® 2 multimedijos sistema, kuri lengvai valdoma centriniame 8 colių jutikliniame ekrane. Prabangos įspūdį sustiprina automatinis oro kondicionierius ir jaukus salono apšvietimas kartu su šviečiančiais puodelių laikikliais. Visame salone galima aptikti „brangakmenio“ temos variacijų, kurios papildo Toyota C-HR išorės stilistiką.

Jo išvaizda verčia stabtelėti ir dar kartą atsigręžti

C-HR sutvertas trokštantiems gyventi visavertiškai ir ieškantiems tokiam gyvenimui pritaikyto automobilio.

Varomoji gyvenimo jėga

Naujasis Toyota C-HR randa bendrą kalbą su tais, kurie daug dirba ir mėgsta aktyviai ilsėtis: jis grakščiai skrodžia gatvėmis skubant į svarbų susitikimą ir nepriekaištingai rieda užmiesčio keliais leidžiantis į smagias išvykas. Tai automobilis, kuris lengvai prisitaiko prie miestietiško gyvenimo.

Hečbekui prilygstančias dinamines savybes ir visureigiui būdingą komfortą siūlantis Toyota C-HR nutrina visas ribas tarp vairuotojo ir kelio. Šis automobilis žaibiškai reaguoja į komandas, yra nepaprastai stabilus ir tiksliai valdomas. Jis užtikrintai įveikia kiekvieną kelio vingį, leisdamas patirti neprilygstamą vairavimo malonumą. Toyota C-HR – vairuotojų sukurtas automobilis vairuotojams. Jis suteikia puikią dingstį tiesiog maloniai pasivažinėti.

JBL garso sistema

Jei negalite įsivaizduoti vairavimo be muzikos, Toyota C-HR komplektuojama aukštos klasės JBL garso sistema taps nepamainoma Jūsų kelionių palydove. 576 W galios garso sistema su 9 garsiakalbiais nepriekaištingai atkuria garsą – jo kokybė yra geriausia klasėje. Muzikos skambesys salone primena koncertų salę. Šiuo požiūriu Toyota C-HR pranoksta kitus savo klasės atstovus.

Atsižvelgiant į Toyota C-HR salono akustiką, atitinkamai pritaikyti kokybiški garso sistemos komponentai – patentuoti aukštųjų dažnių garsiakalbiai A statramstyje, plačios garso sklaidos garsiakalbiai ir trys žemųjų dažnių garsiakalbiai, užtikrinantys galingą, tikslų ir švarų garsą. Tuo galima įsitikinti tik jį išgirdus.

Specialiai C-HR automobiliui sukurta JBL garso sistema atkuria muziką taip, kaip ji skambėjo atliekama originaliai.

Išskirtinė įranga, užtikrintas saugumas

Saugumas – ne mažiau svarbi stilingojo Toyota C-HR charakterio savybė. Jame kaip standartinė įranga komplektuojamos pažangios Toyota Safety Sense technologijos Jūsų ir Jūsų keleivių saugumui užtikrinti. Toyota Safety Sense paketą sudaro ši aktyviosios ir priešavarinės saugos įranga: Pre-Collision (su pėsčiųjų fiksavimo funkcija), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo (su vairo koregavimo funkcija), automatinė tolimųjų šviesų ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo* sistemos. Su šiomis technologijomis jausitės daug saugesni kelyje.

* Baziniuose modeliuose pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema nekomplektuojama.

Originalūs TOYOTA aksesurai suteiks dar daugiau stiliaus naujajam TOYOTA C-HR! Spalvų ir stilingų priedų gama leis šiam automobiliui tapti dar unikalesniu.

Be to, originalūs aksesuarai gali apsaugoti automobilį nuo įbrėžimų ir išlaikyti aukštą jo pardavimo vertę.

 

 

Sandėlyje - daug gerų pasiūlymų

Automobilis iš sandėlio atvyks greičiau, nei užsisakius naują, o visiems naujiems Toyota hibridiniams modeliams, pagamintiems nuo 2019 m taikoma 10 metų hibridinio akumuliatoriaus garantija. 

 

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White (040)

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
CH-R 1.2l TURBO, 4x2, M/T, Active21 050 €17 800 €3 250 €169 €
CH-R 1.2l TURBO, 4x2, A/T, Active22 630 €19 100 €3 530 €181 €
CH-R 1.8l Hybrid, 4x2, A/T, Style27 630 €23 400 €4 230 €217 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų konsultantė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050