toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Toyota namų įkrovikliai

Stilingas Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis namie atskleisti įkraunamo hibrido (PHEV) arba elektromobilio (EV) potencialą. Nesvarbu, ar norite sutaupyti degalų, toliau nuvažiuodami vien elektra, ar rečiau lankytis viešose sparčiojo įkrovimo stotelėse ir taip sutaupyti laiko: mūsų aukštos kokybės namų įkrovikliai – patogus ir apsimokantis būdas kasdien papildyti automobilį energija.

Mūsų siūlomi namuose įrengiami įkrovikliai naudoja esamą elektros šaltinį. Tai – paprastas, greitas ir nebrangus būdas įkrauti namie.

PRIJUNKITE, PALIKITE ĮKRAUTI IR ATSIPALAIDUOKITE

Toyota namų įkroviklis siūlo paprastą ir efektyvų būdą įkrauti PHEV arba EV tiesiog namuose. Jį galite įrengti garaže arba prie įvažiavimo, o prijungę automobilį įkrausite greičiau bei patikimiau nei iš įprasto buitinio lizdo, ir galėsite būti ramūs bei nuolat pasiruošę kelionei.

DAUGIAU ĮKROVOS IR SMAGIAU

Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis labiau mėgautis unikalia vairavimo patirtimi, kurią siūlo Jūsų PHEV (EV). Reguliariai įkraudami, galėsite ilgiau riedėti PHEV veikiant tyliuoju EV režimu, taupysite degalus ir mažinsite emisiją. Vairuotojai galės kiekvieną dieną pradėti su visiškai įkrautu akumuliatoriumi ir nuvažiuoti toliau nesustodami viešojoje įkrovimo stotelėje.

ĮKROVIMO KONTROLĖ

Naudodamiesi Toyota namų įkrovikliu, galėsite kontroliuoti įkrovimo procesą dabar ir ateityje. Planuodami įkrovimą automobilyje ar MyT išmaniojo telefono programėlėje, galėsite naudotis mažesniais ne piko elektros tarifais. Įkrovikliuose įrengtos europinio standarto II tipo (Type 2) jungtys, tad galėsite daug metų ramiai mėgautis įkrovimo lankstumu.

Naudodamiesi MyT programėle, galite bet kur palaikyti ryšį su savo Toyota automobiliu – pradėti arba suplanuoti įkrovimą, patikrinti akumuliatoriaus įkrovą, rasti laisvas viešąsias sparčiojo įkrovimo stoteles. Nesvarbu, ar tuo metu apsipirkinėjate parduotuvėje, ar ilsitės namie įsitaisę ant sofos.
 

ATSISIŲSKITE Myt PROGRAMĖLĘ JAU ŠIANDIEN

Stilingas, saugus ir pasiruošęs ateičiai. Toyota namų įkrovikliai yra itin aukštos kokybės, patikimi įrenginiai, todėl puikiai tinka Jūsų Toyota įkraunamam hibridui arba elektromobiliui įkrauti.

STANDARTINIS ĮKROVIKLIS

Geriausiai tinka PHEV savininkams

Didžiausia galia: 22 kW
Jungties tipas: II tipas (Type 2)
Kabelio tipas: III režimas
Kabelio ilgis: 6 m
Įrengimas: Patalpoje arba lauke
Garantija: 3 metai

INTERNETU VALDOMAS KROVIKLIS

Geriausiai tinka norintiems valdyti nuotoliniu būdu.

Didžiausia galia: 22 kW
Jungties tipas: II tipas (Type 2)
Kabelio tipas: III režimas
Kabelio ilgis: 6 m
Įrengimas: Patalpoje arba lauke
Prieiga: Užrakinimas / atrakinimas naudojant RFID
Jungiamumas: WiFi arba 4G
Garantija: 3 metai

ĮKROVIMO REIKMENYS

ŽIŪRĖKITE DAUGIAU

Toyota įkraunami hibridiniai elektromobiliai

Mūsų įkraunamieji hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir akumuliatorinio elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.

Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai

Juos greitai papildysite degalais ir galėsite nuvažiuoti daugiau nei 650 km. Pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi mūsų elektromobiliai yra galingi ir netaršūs, nes į aplinką išmeta tik vandenį.

Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai

Toyota hibridas – tai taupiai degalus vartojantis, mažos emisijos hibridinis elektromobilis, kurio nereikia prijungti prie elektros tinklo akumuliatoriui įkrauti.