toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Prius+
Patirkite hibrido teikiamą vairavimo
malonumą ir septynvietės versijos
privalumus.
Hibridas Nuo 30 600 €
Sąnaudos
nuo
4,1 l/100 km
Galia iki 134 DIN AG
CO2 nuo 95 g/km

Naujojo Toyota Prius+ tobulėjimo raida.

Įsivaizduokite, jog pradedate naują dieną su Prius+. Jūsų kelyje šmėkštelėjęs jo trikampis siluetas sukels šypseną – tai išskirtinės išvaizdos pažangus automobilis. Naujas priekinės dalies dizainas suteiks pasitikėjimo laukiantiems dienos iššūkiams įveikti, o nauji LED priekiniai žibintai efektyviai apšvies prieš jūsų akis atsiveriantį kelią.

Iš naujo atraskite vairavimo malonumą

Vairavimas – neatsiejama mūsų kasdienės gyvenimo rutinos dalis. O jei atsirastų toks automobilis, kuriuo visuomet būtų lengviau ir smagiau keliauti?

Koks Jūsų šiandienos maršrutas? Mokykla, darbas ir kelionė atgal namo per piko valandas? Dar viena diena neišvengiamose eismo spūstyse. Dabar įsivaizduokite, kaip sklandžiai ir tyliai rieda hibridinis automobilis ir kaip puikiai jaučiasi jo keleiviai – čia kiekvienas gali maloniai atsipalaiduoti. Tai automobilis, kuris pažadins Jumyse snaudžiančią vairavimo aistrą.

Lengvesnis vairavimas

Projekcinis ekranas ant priekinio stiklo priešais vairuotoją pateikia pagrindinę važiavimo informaciją, įskaitant automobilio greitį ir navigacijos sistemos duomenis, tad galima saugiai vairuoti neatitraukiant akių nuo kelio.

Plonasluoksnių tranzistorių(TFT) daugiafunkcis ekranas. Šiame 4,2 colio TFT ekrane rodoma svarbi informacija: vairuotojas gali matyti hibridinės sistemos indikatoriaus bei energijos srautų monitoriaus rodmenis. Čia taip pat įdiegta nauja Eco Judge funkcija, kuri padeda vairuotojui optimaliai pagerinti važiavimo efektyvumą, įvertindama jo vairavimo ekonomiškumą.

Pažangi automobilio statymo sistema (IPA). Naudodamasi gale įrengta kamera ir elektroniniu vairo stiprintuvu (EPS), IPA sistema apskaičiuoja vairo judesius, kad automobilis būtų tinkamai pastatytas pasirinktoje vietoje. Vairuotojui tereikia nustatyti stovėjimo vietos ribas ir kontroliuoti greitį važiuojant atbuline eiga.

Beribės galimybės

Prius+ siūlo daug įvairių sėdynių naudojimo kombinacijų ir bagažo erdvės išdėstymo galimybių. Jis gali virsti septynviečiu automobiliu, pritaikytu gabenti mokyklinius reikmenis, ir penkiaviečiu modeliu, į kurį galima sukrauti kelioninius lagaminus. Be to, galima nulenkti papildomą vidurinės eilės sėdynę, kai reikia sudėti snieglentes, arba nulenkti visas penkias sėdynes, kad tilptų du dviračiai už priekinių sėdynių.

Pasyviosios saugos įranga

Žinome, jog šeimos gerovė Jums yra svarbiau už viską, todėl Prius+ automobilyje ne tik įrengta visa pasyviosios saugos įranga, kokios Jūs tikitės, pavyzdžiui, septynios oro saugos pagalvės ir tvirta kėbulo konstrukcija, bet ir įdiegtos aktyviosios saugos technologijos:

Priešavarinės saugos sistema (PCS). PCS sistema, naudodamasi radaru, padeda išvengti galimo susidūrimo su kitomis priekyje važiuojančiomis transporto priemonėmis arba pasitaikančiomis kliūtimis, įjungdama visą seriją saugos įrenginių. Taip apsaugoma nuo galimo smūgio ir sužalojimų susidūrimo metu.

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC). ACC sistema palaiko nustatytą minimalų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Sumažėjus šiam atstumui, ACC sistema sumažina automobilio greitį, galiausiai įjungiami stabdžiai ir stabdymo žibintai.

Pasyviosios saugos įranga

Padangų slėgio kontrolės sistema (TPWS). Kiekviename rate įrengtas jutiklis. Jais naudodamasi sistema nuolat stebi padangų oro slėgį. Šie jutikliai sujungti su prietaisų skydelyje esančiu įspėjamuoju indikatoriumi, kuris ima šviesti, kai slėgis nukrinta žemiau rekomenduojamo lygio.

Pagalbinė važiavimo įkalne sistema(HAC). HAC padeda saugiai pajudėti iš vietos važiuojant stačia įkalne. Ji pristabdo automobilį dvi sekundes atleidus stabdžio pedalą, todėl automobilis nerieda atgal.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Attitude Black 218

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Prius+ 1.8l Hybrid, A/T, Advanced34 750.00 €31 900.00 €2 850.00 €305.00 €
Prius+ 1.8l Hybrid, A/T, Advanced Plus36 200.00 €33 300.00 €2 900.00 €319.00 €
Prius+ 1.8l Hybrid, A/T, Premium38 170.00 €35 090.00 €3 080.00 €336.00 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Karolis Raškauskas
Pardavimo konsultantas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 620 14050